Teema: Kanaldamine

Teema: Kanaldamine

[pt_view id=”cc6061c1j6″]

– Mis on kanaldamine
– Kas kõik saavad seda teha
– Mis infot kanaldades saab
– Kellega kanaldades ühendust saab
– Millest tasuks kanaldades hoiduda

 

Autorid teemal kanaldamine:

Darryl Anka:

Kanaldamine on minu jaoks loomulik seisund. Meil kõigil on see võime ja me kõik teeme seda aeg ajalt enda elus. Põhiliselt on see enda vabaks laskmine. Avada ennast kõrgemale olemusele, laiem pilt sinu enda teadlikkusest. See on olek, kus teed endale meeldivat asja ja kaotad ajataju. Oled enda kirele keskendunud. See on kanalduse seisund. Näitleja, kes muutub enda karakteriks on kanaldaja. Laulja, kes kaotab ennast laulu on kanaldaja. Seda teevad paljud artistid. Lapsed teevad seda pidevalt. Inimesed, kes teevad asju, mida armastavad. See seisund lubab sul ka siseneda teistesse teadvuse osadesse – laiema silmaringi vaatenurgast. See seisund võimaldab saada ühendust ka teiste teadvustega. Teiste dimensioonide, tasemete või aladega.

Oluline on see, et selles seisundis on võimalik tuua informatsiooni teisest vaatenurgast. Teadvus millel on laiem arusaam asjadest. Mis näeb asju teisiti. Annab erinevaid võimalusi, mis aitavad inimestel enda elu paremaks muuta. Mille peale nad ise ei oleks tulnud. Põhiline on see, kui sa saad teadmist enda füüsilises reaalsuses rakendada. Ja saad tõelise efekti, mis muudab sinu elu positiivses suunas. Selles kanaldamine seisnebki. Kas informatsioonist on abi. Ei ole tähtis see, kust info tuleb või kas olevus on olemas.

Video: Bashar – Ärkav Universum (Intervjuu Darryl Anka) | 1:17:50 eesti keeles

Eckhart Tolle:

Tundub, et mõningad inimesed on ühenduses olenditega, kes ei oma füüsilist keha ja pole mitte mingit kahtlust, et sellised olendid on olemas. On olemas ka mitmeid olendeid, kes teesklevad, et on keegi muu. Põhiline kriteerium on info kvaliteet, mida neilt saad, mitte see, kes nad tegelikult on.

Kokkuvõttes, kui tegu on tõese sõnumiga, mis sisaldab ingleid või selliseid olendeid, siis kokkuvõttes on sõnum alati selles: “teadmises kes sa oled, teadmine enda ühendusest Allikaga. Kõik õiged vastused tulevad sinust enesest ja ükskõik, mida mina ütlen, kontrolli vastust, seda ise kogedes, ära usu mind. Kui sa ei saa seda ise kogedes kinnitada, siis pole see oluline.” Seda kõike ütleks, tõene teejuht.

Teadlikkus saab rääkida läbi erinevate teejuhtide. Pole vahet mis teejuht, olgu ta siis ingel või surnud isik, või Asthar Galaktilise laevastiku komandöör. Olemas on ainult üks teadlikkus, mis läbi nende rääkida saab ja nende sõnum peab olema, kui see on muidugi tõene: “saa teada, kes sa olemuselt oled ja siis hakka enda elu läbi selle olemuse elama.” Seega kasuta enda sisetunnet ja usun, et saad ise aru, sellest, kas nende õpetused on abistavad, või mitte.

Kui mina räägin, siis ma ei tunne, et mingi olem läbi minu räägiks, aga saan aru, et rääkija ei ole inimene. See on teadlikkus, mis kasutab inimese meelt, et ennast väljendada ja teadlikkus räägib läbi minu. Selles suhtes on ka minu jutt kanaldatud. Ma ei tea ka seda, mida järgmisena ütlen ja enamus ajast, ei tea ma seda isegi enne vestlust, sõnu mis mu suust välja hakkavad tulema.

Video: Eckhart Tolle – Inglitest ja vaimsetest teejuhtidest | 19:42 eesti keeles