Teema: Isiklik bioväli

Teema: Isiklik bioväli

[pt_view id=”740e927u78″]

– Mis on isiklik bioväli
– Miks on bioväli oluline
– Kuidas seda muuta

 

Autorid teemal isiklik bioväli:

Lille Lindmäe

Järjest rohkem ja rohkem inimesi ärkab ühenduses universaalse Ülima Teadvuse ja oma “kõrgemate minadega”. Sul on võime näha ja kontakteeruda nähtavast, teadaolevast universumist kõrgemate ja kaugemate reaalsustega.

Muutused toimuvad Maast kõrgemates ja kaugemates dimensioonides – luuakse uusi uksi teistesse, varem kättesaamatuks jäänud reaalsuse tasanditele.

Toimub jätkuv Maa vibratsiooni tõus. Muutumas on aja olemus – oleme liikumas lineaarselt intuitiivsele ajale. Käes on aeg transdimensionaalseks suhtlemiseks!

 

 

 

Kas tahaksid teada, kuidas vabaneda halvast harjumusest? Me kõik oleme harjumusolendid. Harjumus on meie alateadvuse funktsioon. Me õpime ujuma, rattaga sõitma, tantsima, autoga sõitma teadlikult, tehes neid asju korduvalt, kuni need jätavad jäljed meie alateadvusesse.

Endas harjumusi luues näeme, et oleme vabad valima heade ja halbade harjumuste vahel.

Iga heli, asi, mõte ja kõige tähtsam, iga tunne ja emotsioon omavad erinevat vibratsiooni ning nad liiguvad ja vibreerivad ringselt. Mõtted ja tunded omavad külgetõmbejõudu. Mõistes, kuidas olla teadlik oma tunnetest ja keskendudes enda vibratsioonilise sageduse tõstmisele, et see oleks joondus sinu soovidega on olulisem asi, mida teha saaksid, et luua soovitud elu. Sama seaduse järgi tõmbavad sagedused ligi sarnaseid sagedusi.

Näiteks on jõuetusel väga madal ja tihe sagedus, samas on eneseusul sama vibratsioon, aga selle sagedus on kõrge, positiivne ja lõõgastav, ning see vibreerib skaala teisel poolel. Kui tahad seda enda elus rakendada, siis, mis iganes sagedust sa enda ellu tahad, see peab vastama sarnase mõtte, tunde, sõna või tegevusega, et see materialiseeruks vastavalt sinu energia sagedustele. Kui sa otsid jõukust, siis pead ka käituma nii nagu sa juba oleks jõukas.

Keskendu tundele, mida see jõukus sulle tooks ja tunneta rõõmu selle loomisest mittefüüsilisuses ja teadmises, et see tuleb sinu ellu ka füüsiliselt. Sa ei pea muretsema selle pärast, kuidas see detailselt juhtuma hakkab. Sinu ainuke ülesanne on tunda ennast antud teemal hästi ja tõsta enda vibratsiooni, mida arvatavasti ongi vaja. Kui seda vaja poleks, siis oleks soovitud asi sul juba olemas.

Kõik mida soovid on juba universumis olemas. Pead ennast vaid selle vibratsiooniga joondama, et seda enda ellu lubada. Kui saad teada, mida soovid, siis see annab sulle rõõmu ja entuasismi. See annab sulle energiat, et enda unistuste poole liikuda.