Teema: Inglid

Teema: Inglid

[pt_view id=”4006e2bu04″]

– Mis infot inglitelt saab
– Kuidas inglid meiega suhtlevad
– Kuidas inglitega ühendust saada

 

Autorid teemal inglid:

Kyle Gray: Inglid minu jaoks…. räägin kuidas mina neid näen. Mina näen neid nagu jumalikke valguse olendeid. Kirjeldaks neid sarnaselt nagu ühes vanas filmis Cocoon, ma ei tea kas sa tead seda, see on sellise inimese kujuga, aga nad kiirgavad valgust, nii näen mina neid. Aga olen näinud ka füüsilisi ingleid. Minu ingel näeb välja nagu Obama, see on ainuke viis kuidas teda kirjeldada. 2 Meetrine ja natuke tumedama nahaga Obama. Ühel hommikul ärkasin ja see 2 meetrine mees seisis minu voodi juures. Mõtlesin Jumal küll, mis see veel on. See olend vaatas mulle otse silma, ta ei liikunud ega rääkinud midagi, ma raputasin imestusest pead nagu ikka sellises olukorras. Ta ei kadunud ja ma läksin pessu nagu tavaliselt. Tulin tagasi tuppa ja ta oli endiselt seal.

Kyle Gray: Kirjeldaksin ingleid kui väljavenitatud inimesi. Nad on väga suured ja nad on huvitavad, sest kui meie vaatame kedagi, siis hindame teda jalgadest peani, ilma et nemad sellest arugi saaks. Kui olen inglit näinud või temaga kohtunud, siis nemad vaatavad meid tingimusteta armastusega, ei mingit hinnangut, näevad puhast armastust ja potentsiaali. Minu arust on see imeline. Kui ingleid väga lähedalt näen, siis ma ei suuda seda emotsiooni taluda, see on imeilus.

Kyle Gray: Usun, et meil kõigil on vähemalt üks või rohkem inglit, seega me kõik saame nendega kuidagi rääkida. Igaüks teeb seda erinevalt, aga on üks ütlus, mida inimestele õpetan ja kaasa annan. See on väga lihtne ütlus ja peale seda tuleb lihtsalt märgata enda elus märke inglitest. Selleks on see: “Aitäh inglid, et tuletate mulle enda kohalolekut meelde.” Väga lihtne. Aitäh inglid, et tuletate mulle enda kohalolekut meelde. Selle asemel, et öelda: “anna mulle märku või jäta mulle mingi märk endast”, me ei karda ja usaldame täielikult, et nad näitavad ennast meile. Aitäh inglid, et tuletate mulle enda kohalolekut meelde. Ja sa tunned seda.

Kyle Gray: Inglid on väga otsekohesed ja räägivad tõtt, aga see ennetab rohkesti südamevalu.

Kyle Gray: Kui olete inglite abile avatud, siis nad aitavad teid kõigega. Isegi kui see on seotud uue töö leidmisega või raha saamisega, et arveid maksta. Tänage neid lihtsalt, selle asemel, et paluda neid, tänage neid, et sind selle olukorraga aitavad ja siis vaadake mis juhtuma hakkab.

Video: Lilou Mace – Intervjuu Kyle Gray – Kuidas inglid saavad aidata | 19:23 eesti keeles

Eckhart Tolle:

Tundub, et mõningad inimesed on ühenduses olenditega, kes ei oma füüsilist keha ja pole mitte mingit kahtlust, et sellised olendid on olemas. On olemas ka mitmeid olendeid, kes teesklevad, et on keegi muu. Põhiline kriteerium on info kvaliteet, mida neilt saad, mitte see, kes nad tegelikult on.

Kokkuvõttes, kui tegu on tõese sõnumiga, mis sisaldab ingleid või selliseid olendeid, siis kokkuvõttes on sõnum alati selles: “teadmises kes sa oled, teadmine enda ühendusest Allikaga. Kõik õiged vastused tulevad sinust enesest ja ükskõik, mida mina ütlen, kontrolli vastust, seda ise kogedes, ära usu mind. Kui sa ei saa seda ise kogedes kinnitada, siis pole see oluline.” Seda kõike ütleks, tõene teejuht…

Video: Eckhart Tolle – Inglitest ja vaimsetest teejuhtidest | 19:42 eesti keeles