Eckhart Tolle – Kuidas saada aru, millal sind juhendab kõrgem teadlikkus | 4:29

Eckhart Tolle – Kuidas saada aru, millal sind juhendab kõrgem teadlikkus | 4:29

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Võid kindel olla, et tegu on ärganud intelligentsusega, kui tunned rahulolu otsuse suhtes, otsus, mis ei tee teist poolt vaenlaseks.
  • Ärganud intelligentsuselt tulevad juhendid võivad mõnikord mõtlemise osa üldse vahele jätta. Võid leida ennast äkitselt kohvreid pakkimas, puudus igasugune otsuse tegemise protsess.

 

Eckhart Tolle – Kuidas saada aru, kas sind juhendab kõrgem teadlikkus
How do you know when higher consciousness guides you
Tõlge videost:

 

Eckhart Tolle: (Eckhart loeb ette küsimuse publikust) Kuidas sa tead, kas meel või kõrgem intelligentsus, ehk ärganud teadlikkus, juhendab sind elus?

Mõned näited selle kohta: “Ma ei usalda seda isikut.” Mis sind juhendab, kas meel või kõrgem intelligentsus? Meel… Mitte usaldamisega käib kaasas tavaliselt teatud tunne nagu hirm. Kui sind juhendab ärganud intelligentsus, siis sellega ei seostu mitte mingit ärevust, sellega ei seostu ühtegi negatiivset tunnet. Sellega on lihtsalt tugev tunne sellest, kas asi on õige või mitte. Sellega tuleb kaasa tugev rahu tunne, isegi naeru tuleb. Kuigi seda sõna ei tohiks liiga tihti kasutada, kuna seda on väga tihti valesti kasutatud.

Kui puudub armastav ja rahulik tunne, ükskõik, mis tegevuse idee sulle tuleb, või kuidas midagi tõlgendad, kui seda ümbritseb negatiivsus, hirm, ärevus, siis sõnumi toojaks on meel. Kui on aga sügav rahulikkuse tunne, siis selleks on ärganud intelligentsus.

Teiste inimeste koha pealt, näiteks lahkumine kellegi juurest. Mõned ei tea, kas minna partnerist lahku või mitte, mõtlevad kuidas seda otsustada. Kui otsus tuleb, siis kust see tuleb, kas see tuleb meelelt, või rohkem ärganud intelligentsuselt? Võid kindel olla, et tegu on ärganud intelligentsusega, kui tunned rahulolu otsuse suhtes, otsus, mis ei tee teist poolt vaenlaseks. Tunne tuleb ja tead, et pead lahkuma.

Mõnikord võib see ka ilma mõtlemiseta juhtuda. Ärganud intelligentsuselt tulevad juhendid võivad mõnikord mõtlemise osa üldse vahele jätta. Võid leida ennast äkitselt kohvreid pakkimas, puudus igasugune otsuse tegemise protsess. Või said aru keset ööd, et see on asi mida tegema pead. Selle taga on rahulik jõud, sellest aru saamine. Kui on nii, siis on see tulnud suure kindlusega ärganud intelligentsusest.

Ärganud intelligentsus, kõrgem intelligentsus, ükskõik kuidas seda nimetada tahad. Seega tuleb endalt küsida, mis tunded selle otsusega kaasnevad. Kui tuleb aeg, et midagi teha, siis mis tunne selle taga on? See meile tavaliselt ütlebki, kas otsus tuleb meelelt, või sügavamalt tasemelt.Hide picture