EFT Tappingu tutvustus – Gary Craig | 7:07

video
play-sharp-fill

 

 

EFT, Tappingu tutvustus, Gary Craig
Tõlge videost:

Lõigud video tutvustusest:

“Valu oli aastaid kõikjal minu kehas…”

“Enam ei läinud mul arsti vaja…”

“Mulle diagnoositi multi-skleroos, nüüd ei leita sellest kehas jälgegi.”

“Minul oli kuskil 80 allergiat, olin põhiliselt kogu maailma vastu allergiline. Nüüd ei ole millegi vastu allergiline, võin süüa mida tahan.”

EFT – Emotsionaalse Vabaduse Tehnikad (Emotional Freedom Techniques)

Tapping 

Gray Craig: EFT tähendab emotsionaalse vabaduse tehnikat. See on emotsionaalne versioon nõelravist, ilma nõelteta. Siin keskendume emotsionaalsetele muredele. Emotsioonide panus haigustesse ja vigastustesse on palju suurem kui seni arvatud. Kõik teame intuitiivselt, et viha, leina, süüd ja draamat kaasas kandes väljendub see mingi aeg füüsiliselt. Kui keegi on väga vihane, siis tema kõht tõmbub kokku ja veenid tulevad esile, vererõhk tõuseb, emotsioonid põhjustavad füüsilisi nähte. Pikemalt seda sees hoides tekivad haigused.

Dr. Eric B. Robins: Ma ise väsisin sümptomite raviks ravimite väljakirjutamisest ja sellest, et ma ei tegelenud mure põhjusega.

Gray Craig: EFT tegeleb sellega aga otseselt. Sellepärast saamegi tulemusi seal kus teised seda ei saa.

Dr. Eric B. Robins: Emotsioonidega tegelemine piisavalt sügaval tasemel võib lahendada füüsilisi nähtusi.

Gray Craig: Nõelravi toimib teatud energiatel, mis läbivad meie keha ehk meridiaanidel. Kui need on kinni siis ei ole ka tervis hea. Avastasin midagi väga erilist. Neid meridiaane stimuleerides, sõrmedega nendele koputades, siis see tasakaalustab neid ja inimesed kellel on tugevad emotsionaalsed mured, siis ka need laabuvad, see juhtub vahest minutitega. Kui hakkad nende emotsionaalsete muredega tegelema, tehes neid korrektselt ja tõesti lahendades neid, siis hakkavad taanduma ka füüsilised mured.

Colleen Barrett: Sain koheselt enda valu taset kontrollida.

Lindsay Kenny: Ei ole kuulnud ühestki juhtumist, kus see migreeniga ei töötaks.

Susan Phillips: Minu migreen kadus 10 minutiga.

Robin Alexander: Mul ei ole enam diabeeti, ei pea ka enda verd pidevalt kontrollima, andsin veremõõtja enda õele, kelle kass on ülekaaluline ja diabeedik.

Gray Craig: Me võtsime iidse ja tõestatud protsessi, Hiina meetodi tervenemiseks. Lõime sellelt tolmu maha ja lisasime mõned uuendused. Minu jaoks on see alles esimene aste, see on tõusuteel olev tervenemine.

Hank Hadley: 10-aastaselt kukkusin 7 meetri kõrguselt alla ja kukkusin istukile betoon põrandale, surudes kokku enda selgroo. Esimene seljaoperatsioon tehti aastal 1971, teine 1972, kolmas 1979 ja neljas 1984. Viies tehti 1992 ja kuues 2002. Iga lõikusega läks valu aina hullemaks. Olen valuga terve enda elu elanud. Võtsin Tylenoli ja Kodeiini nagu komme. Mulle diagnoositi multi-skleroos, see oli järjekordne tagasilöök, mõtlesin vaid kaua veel vastu suudan pidada. Olin viis aastat ratastoolis, EFT tõi mind ratastoolist välja ja pani mind karkudele, mida arsti sõnul ei oleks kunagi juhtunud. Karkudelt läksin edasi seisu, kus loobusin puudest ja naasesin tööle.

Dr. Eric B. Robins: Näen pidevalt, et EFT ravib ravimatuid haigusi.

Hank Hadley: Olen multi-skleroosist täielikult paranenud. See on kadunud, pole jälgegi enam kehas. Olen 59-aastane ja teen harki-kokku hüppeid.

Gray Craig: Ma ei ütle, et ravime kõike minutite või sessioonidega, mõnega läheb kauem kui teistega, aga saame tihti hämmastavaid tulemusi.

Dr. Patricia Felici: Täna võtame mitmelt eri inimeselt verd, vaatame neid mikroskoobiga ja vaatame milline näeb välja nende elus veri. Terve inimese veri näeb välja nagu ilusa vooluga jõgi, haigel aga mudane soo. Kuuest kolme inimese veri näitas välja probleeme. Nende kolme inimesega tegime 5 minutit koputamist

(Tapping/EFT). Võtsime uue vereproovi, vaatasime seda ja nägime täiesti erinevaid vere-pilte. Polnud jälgegi tardumisest. Olin sõnatu. Koju jõudes mõtlesin, et võtan enda paberid, tõendid ja doktorikraadi ning rebin need pooleks ja hakkan pigem rohkem EFT kohta õppima.

(Dr. Patricia Felici räägib patsiendiga)

Tavalise toitumisspetsialistina soovitaksin sul võtta 2-3 kuud mineraale, aga EFT-d soovitaks 5 minutit.

Dr. Eric B. Robins: Paljud arvavad, et teeme imesid, aga me pole mingid imetegijad. Keha  ravib ennast ise, kui energiad saavad vabalt voolata, põhiline energiavoolu takitsus on emotsioonide ja eelnevate traumade kehas hoidmine.

Carol Look: Seega läheme meie otse tuuma juurde, sellepärast saabki seda kõige vastu kasutada.

(EFT patsiendid räägivad mille vastu abi on saanud)

Sõltuvuse, häbi tunde, nägemise, kroonilise väsimuse,  hirm lendamise vastu, südame puperdamise, isude, diabeedi, stressihäirete, pimesool, kaalu langetamine, avalik esinemine, unetus. Aitab igas vallas tegutseda. Saad minna vähesest energiast maksimum energiani. Üle pika aja saan siiralt öelda, et meeldin endale, armastan ennast ja lepin sellega.

Hank Hadley: Küsitakse, mis antidepressante tarbin ja vastan, et EFT-d.

Carol Look: Usun, et kõik on võimalik, sest olen seda näinud. Väga lahe oli teha nägemis katset, 75% inimestel paranes nägemine. Saan pidevalt e-kirju inimestelt. Räägiti, et enam ei pea klaveril mängides nootide vaatamiseks prille kasutama.

Dr. Eric B. Robins: EFT on parim asi mida teinud olen.

Gray Craig: EFT juures on hea, et selle õppimisega saavad kõik hakkama.

Hank Hadley: EFT andis mulle tööriistad, et ennast tervendada.

Lindsay Kenny: Olen nüüdseks näinud juba üle 2000 kliendi, igast eluvaldkonnast ja eri murega ning kõigil on pea 99% positiivne tulemus. See ei olene minust vaid EFT-st.

Colleen Barrett: Alguses ma ei uskunud seda, aga surusin enda mitte-uskumused alla.

Gray Craig: Õpetused selleks on tasuta meie kodulehel, sest tahan, et inimesed oskaksid seda teha. Mida enamat oskaksid sa soovida?

 Hide picture