EFT Tapping – Kuidas Tappida – Jessica Ortner | 4:09

 

video
play-sharp-fill

Kuidas Tappida/Koputada (EFT)  – Jessica Ortner
Tõlge videost:

 

Jessica Ortner: Tere tulemast Tappingsolution.com-i. Mina olen Jessica Ortner ja tere tulemast! Siit saate kõik info mida vaja, et alustada selle stressi langetava tehnikaga, mis tuleb kasuks sinu meelele ja kehale.

Selles videos näitan teile kus Tapping/Koputus punktid asuvad, et saaksite pildi ette.

Esimene punkt asub käe küljel, see on “Karate” punkt. Koputage sellele lihaselisele kohale. Järgmine punkt on kulmu punkt ja pole vahet kumba poolt sa koputad. Vali pool ja lihtsalt koputa sinna kust kulm hakkab. Loodan, et koputate minuga kaasa. Minge mööda konti alla, kuni jõuate silma kõrvale, siis silma alla, olles endiselt sellel kondil. Siis lähme nina alla. Siis tuleb lõua punkt, mis asub huule ja lõua vahel. Siis on rangluu punkt, selleks võtan terve käe ning koputan sinna, kus asub meeste lipsusõlm. Siis lähme kaenla alla, kuskil käe laius kaenlast all pool ja lõpetame pea laega.

Need on 9 koputamise punkti selles algoritmis ja see on üks ring. Alustame seda kõike “seadistuse” ütlusega. Ütluseks on: “Isegi kui mul on see mure.” Isegi kui mul on see ärevus või peavalu. “Ma armastan ja aktsepteerin ennast.” Või lühidalt “Ma aktsepteerin ennast.” Paljudel on sellele vastupanu. Küsivad, miks peaks aktsepteerima midagi, millest lahti tahan saada. Asi on meie võimetuses midagi aktsepteerida, mis seda kinni hoiabki. Seadistuse ütlus valmistab meid ette kogu protsessiks. See aitab neutraliseerida igasugust hinnangut, mis selle murega kaasneb. Seadistuse ütlust kordame kolm korda. Seejärel koputame läbi kõik punktid, samal ajal kui ütled mida tunned. Asi pole peenes kõnemaneeris. Põhiline, et oleksid aus enda tunnetega, tuues selle esile, koputades nendele punktidele. Seda tehes saadame rahustava signaali ajju. Anname ajule teada, et isegi selle mõttega on kõik korras ja võid vabalt lõdvestuda.

Teen teile näite, milline üks ring koputamist välja näeb. Oletame, et teil on stress mingi tähtajaga. Hakkate koputama ja ütlete:

Karate punkt:

“Isegi kui tunnen stressi sellest tähtajast”

“ma armastan ja aktsepteerin ennast”

“Isegi kui tunnen stressi sellest tähtajast”

“ma aktsepteerin ennast”

“Isegi kui tunnen stressi sellest tähtajast”

“ma armastan ja aktsepteerin ennast”

Vahet pole millist versiooni ütlusest kasutate, mõlemad on head. Nüüd käime ka kõik teised punktid üle, samal ajal rääkides:

 

Kulmu punkt.

“See tähtajast tulenev stress”

Silma külje peal.

“Mul on nii palju vaja teha”

Silma all.

“Seda on ühe inimese jaoks liiga palju”

Nina all.

“Kõik see pinge, mida tunnen”

Lõua punkt.

“Pinge, et pean seda perfektselt tegema”

Rangluu punkt.

“See tähtajast tulenev pinge”

Käe all olev punkt.

“Kogu see tähtajast tulenev pinge”

Pea peal koputades.

“Kogu see pinge”

See on sama mis enda intuitsiooni tundmine, andes hääle juba peas olevatele mõtetele. Sarnane vestlus võib juba peas ringi käia. Nüüd aga vestled samal ajal ja koputad neid punkte, et näha muutust. Jõuad mingi ajaga kohta kus võid neid asju välja öelda, või selliseid mõtteid mõelda, ilma füüsilise pingeta. Ja seal õige muutus toimubki. Loodan, et see aitab teil algust teha. Võite meie lehelt veel infot selle kohta lugeda ja tervitame teid jällegi meie lehel tappingsolution.comHide picture