Discover Atlantis: A Guide to Reclaiming the Wisdom of the Ancients – Diana Cooper

Discover Atlantis: A Guide to Reclaiming the Wisdom of the Ancients – Diana Cooper

Avasta Atlantis

Atlantis oli maamassiiv Euroopa ja Ameerika vahel, mis on nüüdseks Atlandi ookeani põhja vajunud. 240 000 aasta jooksul kasutati seda kontinenti jumaliku eksperimendi läbiviimiseks, mille eesmärgiks oli näha, kas inimesed suudavad elada füüsilises kehas ning säilitada sealjuures oma ühendust Kõige Olemasolevaga (tuntud ka kui Looja, Jumal, Jumalus või Allikas).

Kogu selle pika perioodi vältel tehti väga erinevaid katseid, kuid iga kord tuli ühel hetkel eksperiment peatada, sest sai selgeks, et vaba tahet omavad inimesed liiguvad üha sügavamale ainesse ja enesehävingusse, eemale Algallikast. Kui tingimused viiendat ja viimast korda paika pandi, sündis Kuldajastu Atlantis. 1500 aastaks säilitasid inimesed puhtuse ja ühtsuse Loojaga, nautisidhämmastavaid vaimseid ja ülemeelelisi võimeid ning tehnoloogilisi hüvesid.

Käesolev raamat selgitab, kuidas tol ajal elati, millised olid inimeste kombed ja mida saame tänapäeval teha selle teadvusseisundi taassaavutamiseks. 

EESTIKEELNE RAAMAT SAADAVAL RAAMATUPOODIDES.

 

Discover Atlantis: A Guide to Reclaiming the Wisdom of the Ancients

In a comprehensive and compelling manner, this guide to the one of the world’s most mysterious civilizations enables readers to tap into and harness the spiritual wisdom and power of Atlantis.

With guidance on how to understand the profound truths of the Atlantean culture, the fascinating and inspiring lives of these ancients are fully divulged—from their social structures, beliefs, and practices to their extraordinary technological knowledge.

Special chapters devoted to crystals—from their essences and remedies to the crucial role they played in Atlantis—are also included.