David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset ( II osa) | 30:35

David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset ( II osa) | 30:35

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Kuidas siis teada saada, mis on sinu individuaalsed teemad? Tavaliselt tekitavad need teemad sulle erutust. Näiteks sinu kirg millegi vastu, huvid või oskused.
  • Kuigi oleme hakanud aru saama mõtte jõust, siis tuleb mõista, et see on mõtte kõige madalam tase üheksast teadlikkuse tasemest, ning see ei vastuta millegi eest. Vähemalt, mitte nii nagu enamus inimesi seda arvab. See on tegelikult loodud tajuma ja nägema kogemusi ning teha valikuid sellest, mida näed.
  • Sinu Kõrgem meel suhtleb sinuga läbi erutuse tunde. Läbi erutuse annab Kõrgem meel sulle teada kummale poole liikuda. Kui miski pakub sulle elus kirge, siis järgi seda. Tavaliselt ei ütle Kõrgem meel seda, kuhu see kirg sind viia võib. Ta ei ütle sulle seda ette.
  • Füüsiline reaalsus on peegeldus. Vahest on see viivitusega peegeldus. See on peegeldus sinu nii öelda sisemaailmast. Võid vaadata enda välist maailma kui peegeldust sisemaailmast. Kui muutud sina, siis muutub ka automaatselt väline. Sa ei saa seda kunagi oteselt mõjutada, nagu sa ei saa ka peegelpilti otseselt mõjutada.
  • Kui tahad näha kvanthüpet või imesid, siis ära hoia kinni enda uskumustest, lase lahti. Jäta meelde, füüsiline reaalsus on meie teadlikkuses, mitte sellest väljaspool. Tunneta seda, kujuta seda ette. Istu maha ja lase sellel sinusse süüvida, niikaua kui see on sulle loomulik. Praktiseeri reaalsust selle üheksa teadlikkuse taseme järgi, nii kaua kui sellest saab sinu loomulik arusaam elust. Siis näed kuidas sinust saab tahte järgi reaalsust muutev looja.

David Gikandi – Teadlikkuse 9 taset (osa 2)
(9 levels of Consciousness – Part 2)
Tõlge videost:

David Gikandi: Läheme nüüd kollektiivse automaatse meele juurde. See on energia, mis on muundunud füüsiliseks, kuigi see pole nii tahke kui mateeria. Aga see omab endielt aega ja ruumi. Sest see seadistab kollegtiivseid kokkuleppeid või siis kehtivaid füüsika reegleid. Siit leiame sellised asjad nagu gravitatsioon ja see kuidas gravitatsioon meid mõjutab. Sellel tasemel pannakse paika just sellised reeglid. Pannes sellised asjad ühte Kollegtiivse automaatse meelega ei pea me enam mõtlema sellele pidevalt. Näiteks gravitatsioon. Mõelge kui sina ja mina peaks teadlikult mõtlema pidevalt gravitatsiooni reeglitele. See muudaks elu väga keeruliseks. Sul ei oleks aega midagi muud teha ega mõelda. Seepärast ongi see meele loomulik osa. See, mis on Kollegtiivse automaatse meele tasemel. Seega tehakse otsused nii öelda kardinate taga. See annab meile vabadust, et me ei pea sellega teadlikult tegelema.

Nüüd jõuame järgmise teadlikkuse tasemini – Individuaal automaatne meel. Siin on sinu individuaalsed asjad. See energia on saanud füüsiliseks See ei ole küll nii tihe kui mateeria, aga endiselt võtab see aega ja ruumi. Siin on teemad sinu elust, mis on sulle unikaalsed. Võime öelda, et see on saatuse tase ja sinu vabatahe toimib selle saatuse sees. Võibolla on sinu saatus uurida vaimseid kontseptsioone või pöörata ümber teatud sorti negatiivsust. Võibolla on sinu teemaks tegeleda põllumajandus, äri või tervise alal. Ja nii edasi. Siin tasemel paiknevad ka sinu oskused või anded. Seega sätitakse sellel tasemel ära sinu elu teema.

Lähme Kollegtiivse automaatse meele tasemega edasi. Sellel tasemel on käitumismustrid, harjumused ja stereotüübid on sellel tasemel. Mitte küll kõik harjumused, mõne võid ka ajaga saada. Näiteks järgmine nädal omandad uue harjumuse ja juba viie nädala pärast jätad selle sinnapaika. Seega ei ole need sellel tasemel. Need on need, millest inimesed räägivad, et see on juba neil lapsest saati. Seda ei piidanud õppima vaid see on alati temas olnud. Siin on ka stereotüübid – mõned on näiteks sündinud juhtideks või on sündinud kohtunikuks või mis iganes. Nad sobivad teatud mustrisse juba sünnist saati. Ja seda rolli siis mängitakse mitut moodi läbi elu. Kuidas siis avastada, mis on sinu elu teemaks. Kuidas leida seda, mis on sinu automaatse meele tasemel? Muide, neid saab muuta. Need ei ole kivisse raiutud. Need muutuvad, kogu elu mõte on muutuses. Seega isegi Kollegtiivne automaatne meel, Individuaalne automaatne meel või isegi Šablooni tase, neid saab muuta. Tulid siia Maale neid tasemeid kogema, et areneda kõrgemale tasemele. Nad arenevad samuti läbi meie. Läbi meie nad muutuvad ja arenevad. Nad võivad muutuda väga aeglaselt, läbi mitme inimese eluea või olenevalt sinu tempost, sest sa elad oma reaalsuses. Nad võivad muutuda ka sinu kiirusel, oleneb, mis uskumuste süsteemi sa järgid.

Kuidas siis teada saada, mis on sinu individuaalsed teemad? Tavaliselt tekitavad need teemad sulle erutust. Näiteks sinu kirg millegi vastu, huvid või oskused. Oma teemat järgides toovad nad esile ka negatiivseid uskumusi. Ütleme, et sulle meeldib näiteks X tegevus. Kui sulle meeldib X, aga sa kardad, kahtled või oled jännis, kui liigud X tegevuse poole. Siis tea, et see on sinu teema. Sest elu mõte on muutuda, muuta vari valguseks ja siis viia see valgus järgmisele tasemele ja nii aina edasi ja edasi, selles elu mõte ongi. Seega pead saama üle hirmust, kahtlusest või mis iganes see on, et saaksid tõsti elada läbi selle, mis sind erutab. Seega saad nii teada, mis on sinu teema.

Liigume nüüd edasi füüsilise meele juurde. Oleme nüüd teadvusetul tasemel. See, et ta on teadvusetu ei tähenda, et see on kuskil sügaval ja selleni jõudmiseks peab palju vaeva nägema. Sa ei pea enda uskumuste leidmiseks minema kuhugi sügavusse vaid hoopis ülesse. Sest teie uskumused on kõrgemal kui teadlikud mõtted. See on nüüd esimene tase füüsilisest mateeriast ning see võtab aega ja ruumi. Tehniliselt on uskumus mõte, mida mõtled korduvalt, aga see paikneb allpool sinu teadvusel olevat teadlikkust. Sõnaga allpool peab olema ettevaatlik, sest paljud arvavad, et peavad uskumusi otsima kuskilt sügavalt. Kuigi tegelikult peab minema kõrgemale, aga sellest räägime hiljem. Tehniliselt on uskumus mõte, mida mõtled korduvalt, aga vahe on selles, et sa ei mõtle sellele teadlikult. Võib öelda, et need tulevad Šablooni tasemelt. Need mõtted on kõrgema vibratsiooniga kui need mida mõtled teadlikut. Seega pead tõstma enda vibratsiooni, et neid näha. Pead minema vibratsiooniga ülesse, mitte alla. Hetk kui tood uskumuse teadvusel olevasse teadlikkusse, siis saad sellest vabaks. Siis oled sellest vaba ja saad seda muuta. Avastad, et see on rumal uskumus ja siis saad seda muuta. Uskumuse endale teadlikuks tegemine vabastab sind selle teadvusetust haardest.

Nüüd läheme Emotsioonide tasemele. See on jällegi füüsiline mateeria, mis võtab aega ja ruumi. Enamus meist ei ole teadlikud ka tunnetest ja emotsioonidest. Selle vestluse ajaks võime asendada sõna tunded emotsioonidega. Võime öelda, et emotsioonid paiknevad meie teadlikkuse all, aga see ei tähenda, et need on madalama sagedusega kui sinu teadlikud mõtted. See tähendab vaid seda, et me peidame neid või ei taha neid kogeda.

Nüüd jõuame tasemele, mida kõik teavad – Mõtte tase. Ka see on füüsiline mateeria ja võtab aega ning ruumi. Meie teadlikud mõtted on lineaarsed ja ajalised. Oleme üpris teadlikud sellest, mis meie peas toimub. Sa küll vahest unistad ilma, et teaks millest mõted. Saad seda unistamist peatada. Seda saab jälgida, see pole kuskil peidus nagu sinu uskumused, mille jaoks pead muutma enda energiataset, et seda mõista. Need mõtted on vägagi selged. Kuigi oleme hakanud aru saama mõtte jõust, siis tuleb mõista, et see on mõtte kõige madalam tase üheksast teadlikkuse tasemest, ning see ei vastuta millegi eest. Vähemalt, mitte nii nagu enamus inimesi seda arvab. See on tegelikult loodud tajuma ja nägema kogemusi ning teha valikuid sellest, mida näed. Seega see tase ei loo mõtlemisest midagi. Kuigi positiivselt mõtlemine töötab, siis see  tase ei saa luua midagi, mitte vähemalt nii nagu sa arvad seda töötavat.

Teadlikke mõtteid saab kasutada vaid füüsilise reaalsuse kogemiseks ja valikute tegemiseks. Füüsilise reaalsuse muutmiseks pead sa keskenduma mõtteid läbi ettekujutuse. Luua ettekujutus ja valik. Mida see tähendab? Tuleb mõista, et füüsilist reaalsust loob Kõrgem meel ja sellega sai ühendust läbi ettekujutuse. Võite seda nimetada visualiseerimiseks või ettekujutuseks. See on vahelüli, mis ühendab sinu teadliku meele Kõrgema meelega. Lihtne ettekujutus ja visualiseerimine. Nii loodki enda füüsilist maailma, sa kujutad seda ette. Ettekujutus, sa kujutad seda ette. Ja kui füüsiline maailm annab sulle midagi tajuda, siis sina valid nendest endale õige.

Oletame, et sa pead minema vasakule, võibolla sa kardad vasakule minekut, aga sa tead, et peaksid vasakule minema. Siis pead tegema õige valiku, minnes vasakule. See võis segane olla, aga tee õige valik ja mine vasakule. Tee õigeid otsuseid ja joondu ennast terviklikult sellega, kelleks sa saada tahad. Tahan öelda seda, et heli sinu peas ei loo, loob hoopis Kõrgem meel. See loob läbi ühenduse Kõrgema meelega. Ja Kõrgem meel ei vali, selles mõttes ta ei vali. Kui kujutad näiteks ette pidevalt õnnetusi, siis Kõrgem meel ka tekitab su ellu õnnetusi. Kui kujutad ette head, siis Kõrgem meel ka loob su maailma head. See ei pruugi olla sama, mida ette kujutasid või see tule nii nagu arvasid. Enamus ajast see ei tulegi nii nagu ette kujutasid, aga selle vibratsioon on sama.

Seega suhtleb sinu füüsilne meel läbi ettekujutuse Kõrgema meelega. Pead kasutama mõtteid, et kujutada ette soovitut ja Kõrgem meel toob selle sinuni parimal viisil. Ja seejärel tee täielik otsus, kelleks saada tahad, ära reageeri nagu oleksid lihtsalt ohver. Sinu Kõrgem meel suhtleb sinuga läbi erutuse tunde. Läbi erutuse annab Kõrgem meel sulle teada kummale poole liikuda. Kui miski pakub sulle elus kirge, siis järgi seda. Tavaliselt ei ütle Kõrgem meel seda, kuhu see kirg sind viia võib. Ta ei ütle sulle seda ette. Mõtle sellele, sa ei tea, mis toimub homme. Ta annab sulle infot täpselt siis kui seda on vaja teada. Saad täpselt niipalju infot kui vaja. See, mis takistab meil elada ead elu, on see, et me ei julge enda erutust järgida. Meil on uskumus, et erutust järgides võib juhtuda ei tea mis. See on täitsa totter. Erutuse järgimine ei vabasta sind katsumustest, aga see viib sind õigele teele. Kõrgem meel ei taha sulle liiga teha, mitte kunagi. Kuigi vahest on vaja julgust, et järgida enda erutust. Järgige enda erutust isegi siis kui see ei tundu olevat loogiline.

Jätke meelde, et Kõrgem meel ei järgi mingit loogikat. See on nii jumalikul tasemel, et isegi aeg ja ruum ei mõjuta seda. See näeb asjadest suurt pilti. Seega ära arva, et ta mõtleb loogiliselt nagu inimene. Igatahes on erutus see, millega sind Kõrgem meel juhendab. Erutus, kirg millegi vastu, rõõm, tänulikkus, loomingulisus, armastus. Need kõik on sama mis erutus ja nad kõik omavad kõrget vibratsiooni. Need ei ole masendavad, need on tuju tõstvad. Seega saab rõõmu, armastuse ja tänulikkuse panna ühte erutusega. Läbi nende saadki kuulata, mida Kõrgem meel sulle ütleb. Erutus on ka sinu isiklik sagedus. Kui oleksime kõik raadiojaamad, siis erutus oleks meie isiklik raadiojaama sagedus. Kui tunned erutust, siis oled enda isiklikul sagedusel.

Mõtte tasemest on rohkesti rääkida kuna seda teame kõige enam ja siin jääme ka jänni kõige rohkem. Kui sul on elu kohta küsimusi, siis küsi seda läbi ettekujutuse. Kujuta ette näiteks seda, milline näeks elu välja kui su mure oleks lahendatud. See on loov protsess ja nii saabki küsida. Ja vastus tuleb alati sinuni. Kui küsid ja avad enda meele kõigele, siis tuleb ka vastus. Aga jäta alati meele see, et kõik asub kõrgemal. Mõtte tase on kõige madalam. Ära mine mitte millegi nimel madalamale, ära meelita enda vibratsiooni madalamale, et näha oma uskumusi. See ei tööta ja sa ei leia muud kui frustratsiooni. Sealt leiab ainult frustratsiooni. Kui tahad leida enda uskumusi või tahad suhelda Kõrgema meelega, siis pead enda vibratsiooni tõstma. Kuida? Tänulikkus on suurepärane võimalus. Rõõm, armastus ja erutus, need kõik on kõrged vibratsioonid.

Räägime nüüd sellest, miks on vaja saada kõrgemale. Mäletate kui video alguses rääkisime, et mida kõrgem on sagedus, seda kõrgemale lähevad ka tasemed. Sama, mis vibratsiooni seadus vee puhul. Jää-vesi-aur. Madal vibratsioon loodi selleks, et energia kristalliseeruks mateeriaks. Selleks see loodigi. See loodi ka selleks, et võltsida või luua eraldus ja mälu kaotamise illusioon. Selleks madal vibratsioon loodigi. Et luua füüsiline mateeria ning eradluse ja mälukaotuse tunne. Kui madaldad enda vibratsiooni, et teada saada elueesmärki või leida enda uskumusi, siis nii ei leia sa vastust kunagi. See ei anna sulle kunagi muud kui konflikti, negatiivsust ja masendust. Seega tõsta enda vibratsiooni, et avastada enda uskumused jne. Madal vibratsioon löödi füüsilise mateeria, mälukaotuse ja eralduse jaoks, et saaksid kogeda füüsilisust. Vastuste ja muutuste jaoks tõsta alati enda vibratsiooni. Kuidas? Kasutades enda erutust, tänulikkust, ettekujutust, lahti laskist… väga oluline on avatud meelt. See tähendab, et sa ei ole kinni kindlas viisis, oled avatud, usaldad ja armastad. Sellepärast kutsutaksegi seda valgustumiseks (kerge nagu valgus). Kui see oleks teisiti, siis oleks selle nimi raskendumine. Aga selle nimi pole raskendumine vaid valgustumine, vaatame nüüd kogu füüsilise reaalsuse ehitust.

Füüsiline reaalsus on peegeldus. Vahest on see viivitusega peegeldus. See on peegeldus sinu nii öelda sisemaailmast. Võid vaadata enda välist maailma kui peegeldust sisemaailmast. Kui muutud sina, siis muutub ka automaatselt väline. Sa ei saa seda kunagi oteselt mõjutada, nagu sa ei saa ka peegelpilti otseselt mõjutada. Kui lähed peegli juurde ja mossitad, siis sa ei saa muuta peeglit, et tuleks naeratus, see tuleb siis kui sina naerad, siis naeratab ka automaatselt peegelpilt. Automaatselt. Mõnikord näed, et see toimub viivitusega. Võid sisemiselt täna muutuda, aga välielt ei tule see kohe järgi. Mõnikord tuleb peegeldus ajalise viivitusega. Selleks on alati hea põhjus. Selleks on alati hea põhjus, ära muretse ajalise viivituse pärast. Ära muretse selle pärast, sest välised tingimused ei tõesta sinu muutust. Kui väline pole muutunud, aga sina oled ja siis hakkad vigisema, et väline pole muutunud, siis see tõestab, et sa ei ole muutunud. Seega on oluline sinu sisemine reaktsioon välisele, mis tõestab sinu muutust.

Ütleme, et sind häiris mingi väline tegur juba 10 aastat ja siis sa muutusid sisemiselt. Homme näed sama asja, aga seekord see ei häiri sind enam. Näed? See tõestabki sinu muutust. Ka järgmine päev ei häiri see sind. Siis sa märkadki, et see ei häiri sind enam. Nädala pärast sa enam ei märkagi seda, see kaob. Seda ajalise viivitusega mõtlengi. Seega ei toimu see muutus koheselt, juhul kui sa pole just valgustunud isik. Aga enne kui sa seda pole, siis on ka ajaline viivitus. Peale teatud aega harjutamist, hakkad nägema sünkroonsust ja kohest muutust. See ajaline viivitus kaob.

Üks asi veel, mida ego kohta öelda on see, et ego ja füüsiline reaalsus loodi koos. Need loodi üheaegselt. Jätke meelde, et Ego ülesanne on tajuda füüsilisust ja et saaksid sellele keskenduda. Kui sul poleks Egot, siis ei saaks sa kogeda aega, ruumi ega ennast. Selleks ongi vaja Egot, aga ära kasuta seda selleks, milleks see pole loodud. Näiteks ei oska Ego kavandada, see ei oska luua, see oskab vaid toimuvat tajuda. Kui hakkate Egot kavandusel või loomisel kasutama… kui hakkate Egoga kaigast vedama. Nii tekitate talle ainult stressi, sest ta pole selleks loodud. Varem või hiljem viib ta teid masendusse või lõhestab teie isiku. Või annab sellise tagasilöögi, mis tekitab negatiivse ego. Ja sellega ei jõua te kuhugi. Seega ärge kasutage ego millegi loomisel või millegi kavandamisel. See on teie Kõrgema meele töö. Seda siis küsite oma Kõrgemalt meelelt läbi ettekujutuse ja Kõrgem meel vastab teile läbi erutuse. Ning teie ülesanne on olla avatud, tunda tänulikkust jne. Seega on Ego imeline tööriist kui seda õigesti kasutada. Aga see võib olla jube piirav kui kasutad seda veledel eesmärkidel.

Nüüd oleme tasemetega ühelpool, räägime nüüd millegist huvitavast – MUUTUSEST. Muutus, muutus, muutus. Muutus on ainuke, mis on püsiv. Muutus on pidev ja vapustav. Seda oled vast varem kuulnud. Ma räägin muutust elus, see võib olla muutus igapäevaelus, universumis, hetkes või sekundis. Muutuste reeglid on väga tähtsad ja need on seotud kõigi reaalsuste tasemetega ja need aitavad saadud infot õigesti kasutada. Muutus on kohene, terve ja täielik. Mida tähendab kohene. See tähendab, et puudub viivitus. Tuletame meelde, mida rääkisime universumi alustaladest. Kvantfüüsika järgi on selleks energia. Energia ei vaja aega ega ruumi muutuseks, see välgatab eksistentsi ja muutub selleks mida vaja. Seega, on iga muutus kohene, vahet pole mis kujul. Kui mõtled, et muutuseks on vaja 10 aastat. Seda sellepärast, et sinu tehtud muutused on nii väikesed, et neid ei saa eristada, aga iga väike muutus on kohene. Ka harjumuste muutus on kohene, aga sinna veel jõuame.

Muutus on ka tervik. Mida see tähendab? See tähendab, et muutus toimub kõigis üheksas teadlikkuse tasemes tervikuna. Kõikidel tasemetel ja seda tervikuna. See ei toimi vaid ühel või pooltel tasemetel. Või ainult pooltel inimestel vms. See muutub tervikuna igal pool. Muutus on ka täielik. See tähendab, et midagi ei jää vanaks, isegi kui välimus on vana. Näiteks sinu keha, see muutub sõna otseses mõttes koheselt, tervikult ja täielikult, miljardeid kordi sekundis. Miljardeid kordi sekundis. Tuleb jällegi meenutada, mis on need alustalad, see on energia. Need välgatavad eksistentsi, et olla osa sinust ja seda miljardeid kordi sekundis. Aga see kasv on nii väike, et sa isegi ei märka seda. Aga kuidas on imedega? Ime juhtub siis kui kasv on nii tohutu, et sa märkad seda. Aga neid on sama kerge saavutada. Elu tähenduses on nende esilekutsumine sama. Sinu jaoks võib ime tunduda raske ja aegalne muutus kerge, aga see tuleb sinu uskumustest. Kvantmaailmas ei ole suurel ja väikesel muutusel vahet. Raskusaste tuleb sinust, sinu uskumustest ja sellest, mida otsustad tõene olevat. Kõik muutused on kohesed, terviklikud ja täielikud. See toimub miljardeid kordi sekundis. Seda räägib sulle iga füüsik. Kvant-tasemel toimubki just see. Infot vahetatakse kogu universumis ja kvant olek muutub kogu universumis. Madalalt kuni Kõrgema tasemeni, miljardeid kordi sekundis. Kvantfüüsika on seda tõestanud

Nagu öeldud, kõik koosneb kvantenergia pakkidest, seda siis teadaolevast füüsilisest maailmast. Mittefüüsilises puudub aga ja ruum ning need on teadlikkuse tasemed. Peame mõistma, et energia pakikesed, mis välgatavad eksistentsi miljardeid kordi sekundis loovad füüsilise elu. Hetkest kui hakkasid seda lauset vaatama oled sa muutunud juba miljardeid kordi sekundis, iga kord koheselt, terviklikult ja täielikult. Mitte midagi ei jäänud alles, muutusid samasuguseks, kuna sa pole muutnud selle informatsiooni. Kuna sa pole infot muutnud, siis sind panid kokku sama mudeli järgi. Aga nii see käib. Neutraalsest reaalsusesse ja tagasi, ikka ja jälle uuesti. Vanast reaalsusest ei jää midagi peale välgatust. Jätkuvus on illisioon, iga hetk on uus ja see juhtub igal tasemel paralleelselt. Seda siis minevikus, olevikus ja tulevikus. Kõik need on ühenduses ja kõik vahetavad infot. Kõik muutuvad miljardeid kordi sekundis, seda siis üheaegselt. Siin ja praegu, üha jälle ja jälle.

Seda Ülemhind kogebki. Universaalne informatsiooni ja energia võrgustik, mis levib täpse ajaga läbi iga dimensiooni. See on nii kvant kui ka digitaalne. Seega oleneb muutus informatsioonist. Kui infot ei muudeta on muutus ikkagi täielik, aga seda lihtsalt ei märka. Info liigub alati mööda teed, mis pakum kõige vähem vastupanu, vastavalt sellele, mida küsitakse või tahetakse. Info liigub nagu vesi, mööda teed, mis pakub kõige vähem vastupanu. Siin aga keerame vahest ise asja nässu.

Esmalt, me ei usu, et muutume. Usume, et oleme tahke mass. Ja, et oleme fiksteeritud ühte positsiooni. See on üks probleem. Seega, muutus on, aga me ei usu seda tänu enda uskumustele.

Teiseks. Me nõuame muutusi kindlal viisil ja kindlal ajal. Me ei tea, et Ego tajub asju nii lineaarselt ja inimlikult ning need asjad ei jõua kunagi meieni nii. Peame olema avatud erinevatele võimalustele. Peame vaatama asja nii: Ma ei tea, kuidas muutus tuleb, aga olen avatud kõigele. Kõrgem meel leiab alati tee sinuni, mis sisaldab kõige vähem takistusi. Mis tee see on? See võib olla mis iganes, see sõltub enamasti sinu uskumustest. See võib tulla sama kiirelt kui ime ja see võib tulla ka nii aegalselt kui sa usud seda tulevat. Kui oled kinni ühes tuleku viisis ja see ei ole takistuste vabal teel, siis seda ei tule. Seega, kui sa ei märka vahet uuel ja vanal, siis see tähendab, et vahe on nii väike, aga muutus on endiselt täielik, kohene ja tervik.

Kui tahad näha kvanthüpet või imesid, siis ära hoia kinni enda uskumustest, lase lahti. Jäta meelde, füüsiline reaalsus on meie teadlikkuses, mitte sellest väljaspool. Tunneta seda, kujuta seda ette. Istu maha ja lase sellel sinusse süüvida, niikaua kui see on sulle loomulik. Praktiseeri reaalsust selle üheksa teadlikkuse taseme järgi, nii kaua kui sellest saab sinu loomulik arusaam elust. Siis näed kuidas sinust saab tahte järgi reaalsust muutev looja.

See info pärineb allikast (Happy Pocket Full of Life).



Hide picture