Diana Cooper – Kuldne Atlantis | 7:50

Diana Cooper – Kuldne Atlantis | 7:50

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Diana Cooper: Selle aja üks edu saladus oli see, et keegi ei tahtnud olla teisest parem, rikkam või teha teisest rohkem. Nad lihtsalt tahtsid rahulolu. Sellest sisemisest rahulolust hakkasid nende anded õitsema.
  • Sel ajal oli neil lahedaid ja vaimseid tehnoloogiaid. Nad liikusid kiiremini kui meie üldse hoomata suudaks. Ja osa nende jõu allikast oli kuppel, mis ümbritses Kuldset Atlantist. See oli valmistatud püramiidikujulistest kristallidest. Need olid paigutatud kolmnurksel kujul üle terve kontinendi. See oli nende jõu allikas.

 

Diana Cooper – Kuldne Atlantis
(Diana Cooper – Golden Atlantis)
Tõlge videost:

 

Tere, mina olen Diana Cooper.

Selles videos räägin teile Kuldsest Atlantisest. Atlantis püsis 240 000 aastat ja selle aja jooksul oli 1500 aastane periood, kus energia oli kõrgemal kui kunagi varem siin planeedil. Ja inimesed tõesti lõid maapealse taeva. Et aidata sul saada ühendust selle aja imelise energiaga, Diane Egby Edwards mängib teile imelisi ja võimsaid noote. Tehes muusikat, mis aitab teil ühendust saada.

Sel ajal oli 12 hõimu ja iga hõimu juhtis ülempreester ning ülempreesrtrinna. Igal ajahetkel oli neid 12. Nende ülesanne oli lihtsalt teenida. Teha nende rahva jaoks kõrgeima headuse nimel mida vaja. Nad ei mõelnud millegile muule. Nad vibreerisid kuuenda ja seitsmenda dimensiooni vahel. Neil olid lahedad ja enneolematud võimed. Sellel ajal hoidsid kõik enda energiat kõrgel tänu koostööle. Kõik töötasid ühtse heaolu nimel. Tegid kõike, mis pani nende südame laulma ja tänu sellele tegid kõik koos tööd. Töödates harmoonias ja ühtekuuluvustundes. Tulemuseks oli rahulolu.

Selle aja üks edu saladus oli see, et keegi ei tahtnud olla teisest parem, rikkam või teha teisest rohkem. Nad lihtsalt tahtsid rahulolu. Sellest sisemisest rahulolust hakkasid nende anded õitsema. Nad armastasid loodust ja loomi. Igas kodus oli koeri ja kasse. Nad hoolitsesid hobuste, lehmade ja lammaste eest. Nad mõistsid, et igal loomal on hing ja ka nemad on ülestõusu teel. Nad töötasid kõik koos ühe suure perena. Keegi ei olnud kellegist teisest parem. Armastus loomade vastu aitas neid siis ja aitab meid ka praegu, meie ülestõusu teel.

See aitas neil hoida enda 12 tšakrat töökorras. Kõigil oli 12 tšakrat avatud ja tänu sellele omasid nad tohutuid vaimseid andeid. Naaseme nüüd tagasi aega, kus paljud inimesed toovad tagasi enda 12 tšakrat. Nad olid kõik selgeltnägijad. Kõik nägid haldjaid ja ingleid ning nägid ka teistesse vaimude dimensioonidesse.

Nad olid ka kõik telepaatilised. See tähendab, et neil puudus vajadus mobiilide järgi, nad suhtlesid üksteisega meelte kaudu. Näiteks: kui laps mängiks väljas ja te tunneksite muret tema pärast, siis saadaksite telepaatilise sõnumi talle ja nad olid nii võimsad, et suutsid teha mentaalse video lõigu sellest, kus nad olid ja saata selle tagasi vanematele. Seega kõik oli selge ja saladusi polnud. Just nagu praegu, kui kõik saladused tulevad päevavalgusele.

Järgmine võime oli kontrollida meeli. Kõigile õpetati seda, aga Maag oskas seda kõige paremini. Nad olid nii võimsad, et suutsid oma meelt keskenduda ja kasutada kristalli jõudu, et manifesteerida ja materialiseerida asju teistest kuningriikidest ja dimensioonidest.

Sel ajal oli neil lahedaid ja vaimseid tehnoloogiaid. Nad liikusid kiiremini kui meie üldse hoomata suudaks. Ja osa nende jõu allikast oli kuppel, mis ümbritses Kuldset Atlantist. See oli valmistatud püramiidi kujulistest kristallidest. Need olid paigutatud kolmnurksel kujul üle terve kontinendi. See oli nende jõu allikas. See oli ka nende internetiühenduse allikas. Sealt said nad energiat kõigeks, mis oli vajalik. Ka meie oleme liikumas selle aja poole tagasi.

Lõpetuseks räägin natuke kristallpealuude kohta. Igal hõimul oli üks kristallpealuu, mis tehti viisil, mis on meile praeguseks mõistmatu. Ja nendesse pealuudesse oli programmeeritud kogu informatsioon ja teadmised iga hõimu kohta ning kogu teadmine inimese päritolust ja eesmärgist. Kui Atlantis langes, siis võttis ülempreestrinna pealuud kaasa uude kohta ja need peideti. Oli olemas ka 13s pealuu, mis oli ametsüstist. Mis sisaldas kõigi 12 pealuu informatsiooni. See viidi kõrgemasse dimensiooni. Kus see on siiani peidetud.

Üks Kristallpealuu on juba välja tulnud ja see on Maiade oma ja 2012 aastal tuleb esile teine. Selleks on Inkade pealuu. Selle leiavad tema valvajad ja see jääb turvaliselt nende valve alla. Aga kõik inimesed tunnevad selle mõju, kui nad häälestavad ennast orbide tarkuse lainele. Aastaks 2032 tagastatakse meile kuus pealuud ja need mõjutavad tugevalt planeedi teadvust. Oleme teel, et tuua tagasi Kuldne Atlantis, aga üks samm kõrgemal, seda me sihimegi.
Elades oma elu, mäletades, et oleme seiklusel palju kõrgemale vaimsele dimensioonile.

Aitäh teile.Hide picture