Diana Cooper – Ükssarved ja valgustumine | 6:15

Diana Cooper – Ükssarved ja valgustumine | 6:15

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

Ükssarved on seitsmenda dimensiooni olendid ja nad aitavad meil eemaldada loore, kui järgida järgmisi tegevusi:

  • Võtad vastutuse enda elu eest
  • Aktsepteerid, usud ja usaldad vaimset maailma
  • Armastad kõiki tingimusteta
  • Austad ja teed koostööd loomade, looduse ning elementide kuningriigiga
  • Kõnnid ja teed koostööd Inglite ja teiste Universumi Meistritega
  • Jõuad universaalse teadvuseni ja mõistad, et kõik on ühendatud
  • Viimane loor  eemaldatakse peale füüsilisest kehast lahkumist

 

Diana Cooper – Ükssarved ja valgustumine
Diana Cooper – Unicorns and Enlightenment
Tõlge videost:

Tere, mina olen Diana Cooper.

Selles videos tutvustan teile Ükssarvi ja näitan kuidas nad teid valgustumisega aitavad. Ükssarved on seitsmenda dimensiooni olendid. Puhtaimast puhtamad. Nad on öelnud seda, et nende orbi vaadates, mis on nende pildile jäänud valgusekeha. Kui oled avatud südamega, siis nad eemaldavad järjekordse illusiooni loori sinu kolmandalt silmalt. Kui kõik on eemaldatud, siis saavutad sa valgustuse. Kui nad on eemaldanud ühe, siis jäävad nad niikauaks kuni kõik on eemaldatud.

Siin on esimene loor. Punane loor. Ja nüüd see orb, kui äratad enda hinge ja võtad vastutuse enda elu eest, siis see illusiooni loor eemaldatakse. Et seda teha pead võtma kõige eest vastutuse. Ei mingit süüdistamist ega kritiseerimist enam. Tuleb leppida kõigega mis on. Seda tehes eemaldatakse seitsmes loor, mis on kõige kaugem sinu kolmandast silmast.

Peale seda eemaldatakse sinu kuues loor, see on kollane. Selle jaoks pead sa aktsepteerima, uskuma ja usaldama vaimset maailma. Paljud inimesed usuvad vaimsesse maailma, aga nad ei usalda seda. Sa pead tõesti usaldama, et see töötab sinuga koos.

Viies loor on roosa. Selle jaoks pead sa armastama kõiki tingimusteta. See tähendab, et armastad toimepanijat ja ohvrit. See pole emotsionaalne armastus. See armastus võtab kõik vastu sellistena nagu nad on ja on valmis nende eest palvetama. Seda tehes eemaldavad Ükssarved selle loori.

Seejärel tuleb neljas loor, mis on sinine ja see loor eemaldatakse siis kui sa austad ja teed koostööd loomade, looduse ning elementide kuningriigiga. Nad võtavad teid täielikult vastu ja lubavad teil sellest loorist vabaneda, kui seda teed. See kiirendab tõeliselt sinu valgustumist ja sinu ülestõusu. Ükssarved teevad pidevalt koostööd, et teid aidata.

Ja järgmine loor on kolmas, see on sügav sinine. Selle loori eemaldamiseks pead sa kõndima koos Inglitega ja Meistritega. Ja ka teiste Universumi Meistritega, kes tulevad nüüd meiega koostööd tegema. Kui sa mõistad ja kõnnid nendega enda igapäeva elus. Siis töötavad ja kõnnivad Ükssarved teiega ning eemaldavad selle loori.

Seejärel jõuame teise loorini. See on viimane, mis eemaldatakse ajal kui oled enda füüsilises kehas. See loor on violetne. See eemaldatakse kui jõuad universaalse teadvuseni ja saad aru, et kõik on ühendatud. Oled ühenduses tähtede, puude, kivide ja absoluutselt kõigega. Näed, tunned ja tead seda. Seda tehes eemaldatakse füüsilises kehas olles, viimane loor.

Esimene loor eemaldatakse täielikult peale seda, kui oled lahkunud enda füüsilisest kehast. See on täiesti läbipaistev. Peale selle loori eemaldamist elad sa seitsmendas dimensioonis. Ükssarved tahtsid, et ma seda teile näitaks, sest peale selle eemaldamist hakkate asju kogema. Aga te ei ela täielikult üle selle loori enne kui lahkume sellest kehast.

Diane Egby Edwards on mänginud kõiki noote, mis avavad teie südame keskuse, et Ükssarved saaksid teiega tööd teha. Mida rohkem sa seda videot vaatad ja avatud südamega Ükssarvedega koos töötad. Seda kiiremini sa saavutad täieliku valgustumise selles elus. See on sinu teadlikkuse laiendamine ja kõige vastu võtmine, mis sul on. See on täiesti uus viis elule vaatamiseks.

Aitäh teile.Hide picture