Diana Cooper – Ükssarved | 5:51

 

video
play-sharp-fill

 

Selles videos:

  • Diana Cooper: Ükssarved on kõikvõimsad seitsmenda dimensiooni olendid, kes aitavad meil valgustumisel ja ülestõusul
  • Peale Ükssarvedega ühenduse saamist märkad, et elu on muutunud tundmatuseni.

 

Diana Cooper – Ükssarved
Diana Cooper – Unicorns
Tõlge videost:

 

Tere, mina olen Diana Cooper.

Tänases videos soovin teid Ükssarvede lainele häälestada. Mõned aastad tagasi istusin enda aias ning kirjutasin läpakaga. Ja tajusin puhast valget energiat, mis seisis minu seljataga ja kui ennast selle suunas pöörasin, siis mulle öeldi, et nad on Ükssarved. Ja nad on kõikvõimsad seitsmenda dimensiooni olendid. Nad on inglite hierariast ja nad on nüüd siin, et meid valgustumisel ja ülestõusul abistada.

Kuldse Atlantise ajastul olime kõik nendega ühendatud, aga nad pidid ennast eemalduma, sest energia langes nii madalale. Kuid nüüd on nad tagasi. Nad otsivad inimesi, kelle peamine soov on teisi ja planeeti aidata.

Nad otsivad nende inimeste valgust ja siis võtavad nendega ühendust. Kui saad ühenduse Ükssarvega, siis see aitab sul hinge soove saavutada. Ükssarvede  hierarhias on mitmeid olendeid.

On olemas Ükssarvede kuninganna. Armastan seda kaarti, mis kuulub minu Ükssarvede kaardipakki. Sest see näitab imelist, jumaliku ja naiseliku Ükssarvede energiat.

See on Ükssarvede kuningas oma võimsuses ja majesteetlikkuses.

Näitan teile Ükssarvede orbi.  Orb kujutab pildile jäädvustatud Ükssarve täpset energiat. Orbi pilti vaadates tekitab Diane Egby Edwards perfektse noodi, mis aitab sul avada ennast Ükssarvede energiale ja see häälestab teid nende valgusele.

Ja nüüd kujutage ette Ükssarvede maagiat. Siin on maagia. Lihtsalt lõdvestuge. Laske hetkeks kõigest lahti. Kujutage ette, et see imeline Ükssarv tuleb teie suunas.

Ükssarvedel on imeline energia sarv, mis tuleb välja kolmandast silmast. Lihtsalt lõdvestuge ja lubage sellel enda kolmandat silma puudutada. Ja nüüd lubage sellel puudutada enda südame keskust. Ajal kui Ükssarved teiega tegelevad võivad toimuda mitmed tervenemised ja muutused.

Nad avavad teile uusi uksi, et teisse saaks siseneda hinge energia.

Ja hea on teada, et nad aitavad teid heaolule avada.

Nad avavad teie kolmanda silma, mis on külluse võti. See lubab sisse heaolu ja külluse. Seda video kuulates ja häälestades ennast Ükssarvedega, võib hakata juhtuma imelisi asju. Eriti naeru.

Mulle meeldib väga see kaart, kus Ükssarv mängib lapsega. Sest Ükssarvedele meeldib naer. Naerdes ühendavad nad ennast sinuga ja on täielikult teiega. Nad toovad sulle lootust.

Kas näete seda lootuse vikerkaart Ükssarvega.

Seda vaadates avate enda aura uutele võimalustele ja sünni millegile uuele enda elus.

Eeldage ja otsige seda nüüd. Oodake, et see tuleks ja Ükssarved toovad selle teile.

Lõpetame selle video Pegasusega. Kõikvõimas Pegasus. Tema südamest tulevad välja võimsad valguse tiivad. Seda sellepärast, et näidata kui avatud on tema süda.

Kui oled saanud ühenduse Ükssarvedega, siis avastad, et sinu elu on tundmatuseni muutunud. Nad võivad sulle jätta isegi ühe väikese valge sule, et anda märku nende kohalolekust. Hakake seda juba nüüd otsima.Hide picture