Christie Marie Sheldon – Kuidas enda energia puhastamisega tõmmata ligi küllust | 30:00

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Video sisaldab meditatsiooni, et vabaneda enda külluse piirangutest, leides ja puhastades negatiivsed energiad endast.
  • Vaadates külluslikku inimest, siis neid ümbritseb energia, mis ulatab 6 -10 meetrini ja nad on avatud nii võtmisele kui andmisele. Vaadates aga mitte külluslikku inimest, siis nende energia on enda ligi ja selline sõlmes.

 

Christie Marie Sheldon –
Kuidas tõmmata ligi küllust enda energia puhastamisega
How To Attract Abundance With Energy Clearing
Tõlge videost:

Uskumuste häkkimine (Belief Hacking – MindValley ürituse nimi Costa Rical 2015)

Christie: Te näete kõik väga ilusad välja. Tänan, et lubate mul siin teiega olla. Kui paljud teist on proovinud midagi manifesteerida ja seda lihtsalt ei juhtunud? Kas kellegil on seda juhtunud? See võib olla armastus, raha või mis iganes. See on vägagi masendav, kui nii juhtub.

Kui minu intuitsioon arenes, siis otsustasin…. olgem ausad, kui intuitsioon areneb, siis paljud tahavad sinu tähelepanu: “räägi mulle mis juhtub, räägi mu tulevikust jne.” Kui vaatan kellegi hinge, siis näen seda, et inimesed loovad endale korduvalt samu probleeme. Mõtlesin, et kuidas neid aidata saaks ja ühel päeval, kui raadios esinesin ning üks helistaja küsis: “Tahan teada, kas minu abikaasa petab mind?”, siis mõtlesin, et Jumal küll, sest teadsin vastust. Minu jaoks muutus paljut, kui küsisin selle peale, et: “su isa pettis sinu ema, õigus? Ja sinu eelmised peikad petsid sind, kas on nii?” Vastas jaatavalt. Ütlesin, et parandame parem selle mustri, et sa ei peaks seda sama jama korduvalt kogema.

Peale seda hakkasin klientidega  palju sügavamalt tegelema, uurides nende mustreid. Olen üle 25,000 kliendiga tegelenud, see on päris suur kogus. Põhjus, miks seda tegin, on see et mulle meeldivad mõistatused, tahtsin näha kuidas inimesed töötavad ja kuidas nad selliseks on saanud. Seega vaadates inimesi ja vaadates nende hinge, avastasin kuidas inimesed toimivad ning otsustasin teha katse firmaga Mindvalley ja Visheniga (firma looja). Otsustasime luua programmi “Lõputu küllus.”

Meil kõigil on enam vähem samad külluse 24 piirangut. Ütlesin, et teeme kursuse, kus järgnevad 12 nädalat, vaatame kõiki 24 piirangut ja vabastame inimesed nendest, ning teeme eksperimendi. Ja peale seda eksperimenti tahan teada, kui palju raha, kinke või küllust inimesed peale seda kursust said. Palusin neil peale kursust saata mulle kiri sellest kui palju ja üle enda praeguse palga tasemest keegi sai. Tegin seda kuskil 400 inimesega ja kõik ei saatnud mulle kirja, aga need, kes saatsid, nemad suutsid manifesteerida üle 3 miljoni dollari, üle enda praeguse palga taseme, see on ühe inimese kohta kuskil 10 000. Olin neile väga tänulik, kuna sellega sai tõestada, et see tõesti töötab (energia puhastamine).

Seega minu lemmik tegevus on nüüd aidata inimestel külluse piirangutest lahti saada. Ma juhendan ka teid pärast meditatsiooni ajal, et ka teie seda asja kogeda saaksite, täpselt nii nagu nemad seda tegid. Kuidas kõlab?

Minu intuitsioon töötab põhiliselt nii, et lähen enda energiaga kellegi teise energiavälja. Kui ütlen, et lähen sisse, siis mõtlen seda, et näen, kuulen, tajun juhtunust pilte, mis vanusel asjad juhtusid. Lähen sisse ja näiteks näen, et emal ja isal oli raha mured, sina kopeerisid seda ja sellepärast koged 40 aastaselt samu probleeme.

Juhtub imelisi asju (peale energia puhastamist), sest sellel energial on teatud võimsus. Sellise kursuse läbis naine nimega Debra. Debra saatis mulle kirja, milles oli sees tema haiguslugu. Selgitas seda asja nii: “enne külluse piirangute puhastust elasin väga negatiivses kodus, minu elus ei olnud midagi positiivset, sain vigastada ja kõndisin karguga, meditsiini raporti järgi oleks ma neerust ilma jäänud ja uue meditsiini raporti järgi ma ei kaota neeru, seda tänu sellele kolmele kuule (peale kursust). Sellest ajast kui alustasin külluse piirangute eemaldamisega, ei vaja ma enam kõndimisel karku, ma jalutan iga päev, kolisin negatiivsest keskkonnast välja, leidsin endale mehe ja mu arst ei suuda seda uskuda, et ma neeru ei kaota.”

Võib tunduda imelik, et kuidas külluse piirangutega töötamine saab teda füüsiliselt mõjutada. Paljude inimestega töödates olen aru saanud, et paljud teie füüsilistest muredest on tegelikult mustri kogused, mis sisaldavad reaalsuse pilte, mõtteid ja ideid sellest, kuidas elu tegelikult töötama peaks. Näitan teile kuidas te enda reaalsust loote.

Kujutage ette, et olete äsja sündinud lapsuke, juhtub see, et teie ajulaine sagedus on teeta sagedus, seega hakkate enda ümber olevat keskkonda jäljendama ja suureks kasvades hakkate endasse koguma mõtteid, tundeid, uskumusi, ideid, juhtunud olukordi jne. nii teist saabki see, kes olete. Sisaldate kõiki neid mõtteid, tundeid ja otsuseid. See iseenesest on okei.

Juhtus üks huvitav asi, kui minu jutule tulid 30-50 aastased, enda külluse piirangutega, tuli välja, et esimesed mustrid tulid vanuses 0-7. Sellepärast kõik meditatsioonid ja eneseabi asjad ei töötanudki neil. Nad kurtsid, et peavad korduvalt samu asju eemaldama, aga need tulevad tagasi. Saladus kõige selle asja juures ongi see, et enamustel algavad mustrid selles vanuses (0-7) ja kui seda sügavamat kihti ei eemalda, siis asjad ei töötagi. Ma ei ütle, et need täielikult ei tööta või ei lähe paremaks, aga teatud aja peale tuleb miskit muud lihtsalt ette. Seda sellepärast, et ei eemaldatud kõige põhilisemat mustrit. Näitan teile täna kuidas seda leida.

Kui paljud teist on koostanud endale visoooni tahvli? (Vision Board) Koostate endale sellise ja hakkate näiteks miljonit dollarit manifesteerima, aga mõne nädala pärast juhtub midagi äkitselt teie maailmas. Kas siis läheb katki pesumasin, auto või kaotate enda töö, kas seda on juhtunud? Ja hakkate mõtlema, et mis nüüd juhtus, mul just oli suur eesmärk ja nüüd laguneb maailm laiali.

Põhjus on see, et sul on vastamisi olevad reaalsused. Kutsun seda risti eesmärkideks, kaks eesmärki, mis on üksteisele vastamisi. Üks uskumus tahab saada rikkaks ja universum toetab seda täielikult ning siis on see teine osa sinus, mis ütleb, et sa oled hull, see ei tööta ja sa ei saa küllust. Kas teil on esinenud selliseid mõtteid, kui teete affirmatsioone? Need ongi teie mustrid ja need on imelised armastuse kingitused. Juhtub see, et nii kui see negatiivne asi ilmneb, saate kasutada tehnikaid mida teile näitan, võite öelda, et Jumal tänatud, leidsin risti-eesmärgi, leidsin vastamisi oleva uskumuse enda reaalsusest ja nüüd saan seda muuta, sest see ilmus mu ellu.

Normaalne reaktsioon on muidugi närvi minek: “jälle juhtuvad need asjad minuga.” Kas poleks lahe seda hoopis teise nurga alt vaadata: “jälle uus uskumus, mida saan eemaldada ja paremaks muuta.” Nii vaatan mina enda ilmnevaid uskumuste mustreid.

Tegelesin ühe kliendiga, kelle Hawaiile viisin ja vastasin, et talle ei meeldi uskumuste mustrite ilmnemine, ta vihkas seda. Ütlesin, et mulle meeldib, sest saan seda siis kohe muuta. Selle peale muutis ka tema enda arvamust.

Nüüd teeme harjutust mida juhendan ja sellega aitame otsida ning kustutada kõik mustrid. Negatiivsed mustrid on need, mis sisaldavad hirmu, mure, süütunnet, häbi, viha, masendus, kõik, mis sind vaevab ja tagasi hoiab.

Kui vaatan kellegi küllust…. saan vaadata igaühe energiat ja näen kohe, kas ta on külluslik või mitte. Kust ma seda tean? Vaadates küllusliku inimest, siis neid ümbritseb energia, mis ulatab 6 -10 meetrini ja nad on avatud nii võtmisele kui andmisele. Vaadates aga mitte külluslikku inimest, siis nende energia on enda ligi ja selline sõlmes. Juhendan teid läbi ühe meditatsiooni, kus laiendate enda energiat ja juba ainuüksi see harjutus paneb teid ümbritsevat maailma teisiti tajuma.

Mul oli üks klient, kuskil 30 aastane, kes tuli minuni küsimusega, et: “Christie, tean, et oleks pidanud sinu jutule juba varem tulema, mu abistaja soovitas seda, aga ma eirasin soovitust.” Juhtus see, et tal oli halb kohting. Kohting oli inimesega, kes sisaldas kõikide eelnevate kuttide omadusi. Ta sai aru, et mustrid suhtlesid temaga. Ma ei olnud sellest teadlik, enne temaga töötamist, aga tal oli ajalugu külge löövate ülemustega, kelle pärast pidi tööd vahetama, petvad mehed, mehed kes teda maha jätsid ja kõik need olid seotud rahaga, raha ja armastus käivad alati koos. Ma ei teadnud sellest midagi, ta lihtsalt helistas mulle. Ütlesin talle seda, et sündides, isegi natuke enne sündi, kannatas tema ema läbi suure draama, kus sai haiget ja hakkas mehi vihkama. Küsisin, kas see ütleb talle midagi ja ta sai kohe asjast aru. Ja mulle tundus veel, et 10, 18 ja 27 aastaselt, nimetasin veel vanuseid ja ütlesin, et nendel vanustel kogesid sa sarnaseid emotsioone, sind jäeti maha, vihkad mehi, mehed võtavad su raha ja kõiki selliseid asju. Ta nõustus ka sellega. Küsisin mis siis juhtus ja ta vastas, et isa jättis ema maha, ajal kui tema veel kõhus oli.

Mõnikord leian mustreid, mis juhtusid isegi enne sündimist. Seega isa jättis ema maha, vanasti ei olnud naistel niipalju võimu kui nüüd, Jumal tänatud, et tänapäeval seda on, seega tal ei olnud tööd ega midagi, just sai lapse, tööd pole ja mees jättis maha. Ning need teised vanused on ajad, kus isa tuli tagasi ja jällegi lahkus. Tuli 10 aastaselt tagasi ja lahkus, siis 18 aastaselt, ning teistel vanustel siis jäeti teda maha või tegi ülemus midagi imeliku. Seega puhastasime selle mustri ja poole aasta pärast sain temalt kirja, kus rääkis, et tegi enda ettevõtte ja kohtus toreda mehega, kes ei vastanud enam vanadele mustritele.

Nii kiire ja suur muutus saab esineda, kui leiad probleemide kõige sügavama kihi. Seega kui teil on endiselt mingi probleem, siis pole te leidnud selle sügavaimat kihti. Nüüd hakkame mediteerima ja juhendan teid sellega, kuidas leida neid alumisi kihte. Esimese sammuna otsime ülesse mustri ja teise sammuna kustutame selle. Teeme seda kõike väga laiendatult alalt.

Kõik enamasti teavad intuitiivselt või olemuselt, kuidas saada ühendust valgusega, seega sulgeme silmad. Viige enda energia 100 meetri kõrgusele, kus näete, tunnete või tajute valgust. Me kõik teame olemuselt, kus asub valgus, näiteks palvetades. Või saan ühendust Allikaga, saan ühenduse armastusega. Seega viige energia 100 meetri kõrgusele, kus tunnete või näete valgust.

Lubage sellel valgusel endasse siseneda pea kaudu. See valgus on puhas küllus, see valgus on puhas küllus, see on ka tõde. Lubage valgusel siseneda. Lubage ennast ühendada tõega sellest, kes te olete, lubage valgus enda silmadesse, et näeksite tõde sellest, kes te olete. Olete turvatud, armastatud, teid toetatakse ja olete loomulikult külluslik.

Lubage valgusel siseneda enda kõrvadesse, et see lubaks teil kuulata juhendusi. Lubage valgusel siseneda enda kaela, mis avab ühenduse südame ja pea vahel. Lubage valgus ka enda südamesse, mis avab teid tõele, et tunneksite tõde ja küllust.

Lubage valgusel siseneda enda Solar Plexusesse (tšakra), et pesta ära hirm, mure, häbi ja süütunne, kõik need madalamad emotsioonid. Lubage valgus kõhtu ja pusadesse, see puhastab teid võimetusest.

Lubage valgus enda juurtšakrasse, see avab teid, et saaksite püsida enda uues reaalsuses ja külluses. Lubage valgus enda jalgadesse, põlvedesse, säärtesse ja labajalgadesse.

Lubage valgusel siseneda ka planeeti. Planeedi keskel on huvitav energia, dimensionaalne  energia, see on kindel, abistav ja armastav. Ühendudes sellega tekib loomulik tunne teha sügav hingetõmme. Ühenduge selle energiaga, mis tundub nagu ema armastus, selline toetav ja rahustav tunne. Tahame ennast siin maailmas turvaliselt tunda.

Tooge energia endasse tagasi, ühendame valguse mõlemast suunast, alt ja ülevalt. Lubage sellel valgusel tulla jalgadesse, puusadesse, kõhtu, südamesse, kaela ja pähe, nüüd oled ühenduses nii alt kui ülevalt.

Ja kuna tean, et olete loomult külluslikud, siis tahan, et laiendaksite enda energiat 360 kraadi enda ümber, nagu päike, mis paistab teie südamest välja ja laiendage seda energiat 1 meeter, 3 meetrit, 6 meetrit, 9 meetrit, 12 meetrit. Leidke ala, mis tundub mõnus ja mugav.

Mina hakkan nüüd küsima küsimusi mustrite kohta. Intuitsioon töötab nii, et esimene vastus mis pähe tuleb, esimene vastus, mis 1-2 sekundi jooksul pähe tuleb, ongi õige vastus. Mõelge nüüd ajale, kus teil ei olnud piisavalt raha, kui vana siis olite? Kuna tean mustrite kohta, siis selleks, et see sinu energiavälja saaks tulla, toimus mingi eelnev juhtum, mis oli sama energiaga, seega, kuna oli esimene jälg ja vanus, kus kogesid mustri “mul ei ole piisavalt raha” vibratsiooni?

Mis on esimene vanus, kus kogesid “mul ei ole piisavalt raha” mustrit? Kas sa jäljendasid seda energiat emalt, isalt, iseendalt või kelleltki teiselt? Selle mustriga käivad koos mõtted ja tunded, mis on sinu ümber, kuna sinu hing on suurem kui sinu keha. Tahan et keskenduksite vibratsioonile, mis tundub kõige raskem. Kui mõtlete, et teil on vähe raha, siis kus keha ümbruses te raskust tunnete?

Keskenduge ennast sellele energiale. Seejärel küsige, mis on sellega seotud põhi emotsioon? Mis on sellega seotud põhi emotsioon? Tooge nüüd rohkesti valgust endasse, kui valgus on kehas, siis suunake seda sellele kohale. Mõelge minuga kaasa, ma puhastan ja muundan seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Toome sisse valguse ja puhastame selle energia ütlusega: “muundame ja aurustame selle koheselt üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.” Teeme seda just sellest kohast, sest tahame kustutada kõiki juhtumeid, mis sellega seotud on.

Kõik juhtumid, kus sul polnud piisavalt raha, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse. Iga hetk kui sa ei tundnud, et Universum sind toetab, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse. Iga hetk, kui sul oli vaja raha, aga polnud seda, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Tunnen, et mõned peavad rohkem valgust sinna suunama. Mõned taganevad sellest, tooge rohkem valgust sellele mustrile, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Enamus inimeste külluse jamad tulevad emalt ja isalt, seega tahan, et küsiksite endalt: “mis oli minu ema põhi lugu raha teemal”. Kas su emal oli piisavalt raha või ütles, et seda pole? Kas ütles, et te olete talle kulukad? Mis oli ema põhiline lugu raha teemal? Ja küsige endalt: “mis oli ema põhiline emotsioon raha teemal?”

Ja siis küsige: “mis vanuselt ma seda mustrit jäljendama hakkasin, mis vanuselt ma seda mustrit jäljendama hakkasin? Mis vanuselt ma seda mustrit kogema hakkasin?”

Keskenduge sellele kohale, mis tundub raske või sõlmes, kus iganes seda mustrit tunnete ja suunake sinna rohkesti valgust, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Puhastame ja muundame kõik ajad, kus jäljendasid ema raha mustrit, üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Puhastame ja muudame kõik, kus elasid läbi ema lugu rahast, üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Puhastame ja muudame kõik hetked, kus kannatasin ema raha energia all, sest tahtsin teda tervendada, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Kõik muud emotsioonid, mis sellega seostuvad, puhastame ja muundame neid üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Teeme veel ühe korra, tooge rohkem valgust sellele mustrile, see on päev kus vabanete sellest. Puhastage ja muundage seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Nüüd küsime, mis oli isa lugu raha teemaga. Mis oli isa lugu raha teemal? “Raha pole piisavalt. Peaksid seda kokku hoidma, olema ahne?” Mis oli isa lugu raha teemal? Mis oli isa põhiline emotsioon rahast? Mis vanuselt hakkasin isa raha energiat jäljendama? Mis vanuselt isa raha energiat jäljendama hakkasin?

Mis on minu peamine emotsioon rahast?

Keskendu nüüd kohale, mis tundub raske või sõlmes, suunake sinna rohkesti valgust, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Puhastame ja muundame kõik ajad, kus jäljendasid isa raha teemasid, üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Puhastame ja muundame kõik hetked, kus elad isa raha lugude järgi, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Iga hetk ja koht, kus elad valega, et pead kandma isa raha energiat, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse. Tooge sellele kohale rohkesti valgust.

Kõik teised jäljendatud mustrid, mis on seotud isa raha nappusega, puhastame ja muundame seda üle aja, ruumi, dimensiooni ja reaalsuse.

Peale puhastamist täidame selle positiivse energiaga. Tahan, et tooksite sinna kohtadesse rohkesti valgust. Mida oleks vaja, et oleksin täielikult külluslik? Mida on vaja, et saaksin kõike? Mida on vaja, et mind toetatakse? Mida on vaja, et mul oleks piisavalt raha? Mida oleks vaja, et mul oleks raha rohkem kui vaja? Mida oleks vaja, et elaksin pidevalt

positiivse suhtumisega rahasse? Kõike mida tahate sinna panna, lihtsalt tehke seda. Saate sinna iga hetk tagasi minna ja sisestada seda mida soovite.

Kui oleme need mustrid vabastanud, siis hakkavad need langema nagu kihid sibulal. Seega kui hakkate tundma raskust kuskil kehas, siis minge endasse ja küsige, mis toimub, ning siis lisage sinna valgust. Kui olete valmis, siis avage silmad ja teadke, et kõik on korras.

Ma tahaksin kelleltki küsida küsimust. Kes teist leidis mustri, mida ei oleks osanud oodata? Mis su nimi on?

Naine publikust: Ann.

Christie: Hei Ann. Mida sa siis avastasid?

Ann: Seda, et minu ema ei tundnud, et saab teenida raha enda jaoks. Mu vanemad lahutasid, siis kui olin väga noor ja ema säästis pidevalt raha, ta arvas, et on raha säästes tark, aga sellega seondus tegelikult hirm, et ta ei saa midagi endale lubada.

Christie: Kas on ka mingi hetk elus, kus jäljendasid seda, teadmata et see tuleb emalt?

Ann: Jah.

Christie: See on tore, sest nüüd saad seda kõike muuta. Aplaus talle. Kas keegi leidis veel ootamatu mustri?

Mees publikust: Tere, minu nimi on Chris.

Christie: Hei Chris. Mida sina avastasid?

Chris: Ma pole kunagi varem mõelnud ema raha mustritele.

Christie: Olgu.

Chris: Mustriks osutus see, et ema oli piiratud isa kontrollist raha üle. Ta kasvas ülesse orvuna ja minu isa kasvas ülesse mustriga, kus vanemad kaotasid kõik raha majanduskriisi ajal, seega isa kasvas ülesse hirmu keskkonnas ja sealt tuli isa tahtmine kõike kontrollida.

Christie: Kas enesele teadmata elasid ka läbi ema raha mustrite?

Chris: Elasin küll ja enne tänast ma seda ei ole märganud.

Christie: See on lahe, said õnneliku avastuse täna.

Chris: Jah sain küll.

Christie: Aplaus ka talle. Aplaus kõigile, et olite nii lahedad, et leidsite ja vabanesite enda mustritest.Hide picture