Christie Marie Sheldon – Kuidas tõsta enda sagedust ja muuta reaalsust | 31:30

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Tutvustan teile natuke enda maailma ja räägin energiast ning näitan teile kuidas mina maailma näen. Kui vaatate maailma nii nagu mina seda näen, siis saate aimu sellest, kuidas kõike on võimalik muuta.
  • Kõik sinu uskumused ja struktuurid vibreerivad mingil energia tasemel ja kui teadlikult sellele tähelepanu pöörad, sellele mis toimub sinu mõtlemises, siis saad enda maailma muuta.
  • Tervenemine. Tervenemine toimub rõõmuenergia tasemel. Kui tahate midagi elus tervendada, siis minge mängige (tehke midagi rõõmsat).
  • Igavese olemina on sul kaks asja: valik ja teadlikkus. Sa oled tajuv ja teadlik olem, kes on kehas. Saad kas asju valida või olla teadlik ja valik on alati tugevam.

 

Christie Marie Sheldon – Kuidas tõsta enda sagedust ja muuta reaalsust
(How to Change Your Frequency to Change Your Reality / LOVE or ABOVE)
Tõlge videost:

Christie Marie Sheldon: Mul on huvitav võime. Vaadates kellegi teise energiavälja, tean juba mõne sekundiga seda, kas nad elavad enda elu eesmärgi järgi, kas nad on õnnelikud ja märkan energiaväljast samuti ka seda, mis takistab neid sellel teel. Takistusi, mis teid tagasi hoiavad, need lausa süttivad mu peas, nagu pinball masinal ja muster või mis iganes plokk sul on, see lihtsalt süttib ja saan aru, et sellest peab vabanema. Saan minna energivälja ja öelda, mis see on, ning kust see tuli ja kellelt selle said. See on huvitav oskus.

Olen mustreid eemaldades märganud seda, et inimeste elud muutuvad peale protsessi. Kust ma seda tean? Sest nad helistavad hiljem mulle ja ütlevad: “Wow – sa ei usu, mis juhtus.”  Olen seda mitmel korral kogenud. Minu juurde on tulnud miljonääre, kes on rikkaks saanud ja siis jälle vaeseks jäänud ning siis uuesti rikkaks jne. Nad tulevad minu juurde ja kurdavad, et on sellest mustrist väsinud, et mis värk sellega on. Tavaliselt on tegu süütunde, häbi või raha tegemisega madalamalt sageduselt ja kustutades need kellegi teise uskumused, siis äkitselt suudavad jälle raha teenida ja seda hoida. Sama käib ka haiguste ja armastuse kohta.

Tutvustan teile natuke enda maailma ja räägin energiast, ning näitan teile kuidas mina maailma näen. Kui vaatate maailma nii nagu mina seda näen, siis saate aimu sellest, kuidas kõike on võimalik muuta. Sest kõik, mida elus näete on tegelikult teie elu mõju ja kõik, mis selle lõi, tuli mõtetest, uskumustest, ideoloogiatest, ning kõigist hinnangutest, mida oled kunagi saanud või kellegile andnud. Need vaatevinklid loovadki sinu reaalsuse, sellepärast sinu elu ongi selline.

Kui paljud teist on kogenud piiranguid enda unistuste loomisel? Kas on kedagi? Okei, lahe. Õpetame teile kuidas sellest lahti saada. Usun, et muutes sagedust mõtetel ja asjadel, mis sinu energiavälja igapäevaselt läbivad, saad enda reaalsust muuta. Tahan, et te lihtsalt kaasa mõtleks. Oleme siin laval, seal on tool ja seal on su keha, need koosnevad mateeriast. Mateeria koosneb aatomitest, molekulidest, prootonitest, neutronitest ja Allikas, mis seda kõike koos hoiab. Siin planeedil on ka asi, mida kutsutakse polaarsuseks. See on arusaam valgusest ja pimedusest, tõde ja väär. Seda näeme ka vett vaadates, külmutades on see tahke, tava olekus vedel ja lõpuks aur, seega asjad muutuvad. Negatiivse polaarsuse poole pealt on elektronid ja neutronid, neil on negatiivne laeng ja prootonitel on positiivne, seega kõigel on positiivne ja negatiivne pool ja Allika energia, mis hoiab seda kõike koos.

Kes teist on kuulnud Dr. Emotost? Päris paljud (vaadates käsi publikus). Tema rääkis vee salajastest sõnumitest. Nendele, kes ei teadnud, siis Dr. Emoto tegi huvitava eksperimendi, võttes tavalise kraanivee ja külmutas selle, seejärel pani mikroskoobi alla ja tegi pildi vee molekulidest. Külmunult nägi tavaline kraanivesi välja selline (vaata pilti). Sellel puudus eriline kuju, sellel ei olnud kristalset struktuuri.

Kraanivesi

Seejärel võttis ta järgmised veepudelid ja kirjutas nende peale erinevaid sõnu. Näiteks ühel pudelil oli kirjas “armastus ja tänu” ja see pudel millele oli kirjutatud “armastus ja tänu”, peale külmutamist tegi sellest uuesti pilti ja sellel oli moodustunud kristalliseerinud kuju.

Armastus ja tänu

 

Ta nägi, et tahtmisega saab muuta keskkonda (ta palvetas ka pudelite juures). Ta tegi seda ka sõnadega  “ma vihkan sind ja sa ajad mul südame pahaks.”

“Ma vihkan sind ja sa ajad mul südame pahaks”

Vaatasin ükskord tõsieluseriaali ja üks naine ütles seal pidevalt et: “see on nii haige”. “See on nii haige.” Mõtlesin sel hetkel, et mida ta oma kehaga teeb. Keha koosneb 70% veest. Ta kordas seda lauset pidevalt. Mõtlesin, et see on küll huvitav tootlus.

 

Ta tegi ka pilti rõõmust. Rõõm on üks kõrgeimaid sagedusi, mida suudame saavutada.

Rõõm

“Sa oled rumal.” Kui palju enesehinnanguid anname endale, kui mõtetes räägime endaga: “mida sa küll mõtlesid, sa oled nii rumal”. Sellise energia enda kehasse panedki.

Sa rumal

 

Tänulikkus

“Tänulikkus.” See on imeilus. Tänulikkus on huvitav energia. Kui inimesed teevad tänulikkuse ütlusi, kui ollakse millegi üle tõesti tänulik, siis märkan otseses mõttes energia pöörist (Vortex),  mis tekib nende ümber. Selline lahe ja pöörlev ala avaneb ja see laseb uutel asjadel sinuni tulla. Seega tänulikkus on väga lahe sagedus, mida kasutada.

Dr. Braud tegi samuti ühe katse, millega tõestas, et saame muuta ja mõjutada keskkonda enda ümber. Ta võttis punased verelibled ja tõestas, et tahtmisega saab aeglustada punaste vereliblede suremist. Seega ka seda saab mõjutada.

Huvitava katse tegi ka Maharishi, seda kutsutakse Maharishi efektiks. Ja selles Maharishi efektis kaasas ta 7,000 mediteerivat jogi munka, paigutas nad erinevatesse linnadesse. Seejärel mõõdeti erinevates linnades igasuguseid olukordi. Ühes linnas langes kriminaalkuritegude tase 22%. Teistes linnades langes ka õhusaaste. Tel Avivis tõusis aktsiaturg. See on peamiselt teadlike olendite vastavasse seisundisse viimine, kes tõmbavad alla Allika energiat ja kiirgavad seda välja, et muuta keskkonda.

Märkasin inimestega tegeledes, et mõned muutuvad väga kiirelt ja mõned aeglasemalt. Avastasin raamatu “Võim jõu vastu” (Power vs. Force) ja see sisaldas ilusat skaalat.

 

Skaala – Love or Above (Armastus või enam)

 

Märkasin skaalal, et seal on välja toodud põhjused, miks oli inimestes erinev muutus. Vaadates inimeste mõttemustreid, siis mõnel oli neid rohkem ja teistel vähem ning kui kellegil oli tegu süütunde ja häbiga, siis need olid üldiselt raskemad mustrid, mida välja saada. Põhjuseks on see, et need on madalaima sagedusega.

Häbi energia tähendab üldiselt seda, et: “ma pole piisavalt hea.” Kui jälgid kõiki enda uskumusi, nagu näiteks: “Ma ei saa piisavalt raha” ja lähed uskumuses järjest sügavamale ning lõpuks jõuad kohta, mis ütleb: “ma pole piisavalt hea”, mõtleksid nagu: “ma pole piisavalt tugev selleks”, siis see ongi häbi.

Süütunne on enegria tasemelt 30. Ta mõõtis Hitleri energiat ja sellel skaalal sai ta selleks 37, seega tundis Hitler natuke süütunnet enda tegude pärast.

Siis on apaatia energia, selles energias elavad kodutud, sest paljud annavad alla ja enam ei hooli.

Kurbuse energia, see on siis, kui sa oled hästi kurb. Kui tunned kurbust raha pärast, siis tunned ennast kui ohver: “kuidas ma küll raha ei teeni”. Oled lihtsalt kurb selle pärast.

Hirm: “kui teenin liiga palju raha, siis tahetakse minult seda ära võtta”. Selliste uskumustega tuleb esile väike paranoia.

Iha, see iha energia ei ole sama, mis elu-eesmärgi saavutamine vms. See kehtib pigem sellisele sõltuvust tekitavale asjaolule. See on selline egoistlikust olekust tulenev iha: “mul on vaja enamat, sest muidu ma ei tunne ennast hästi”, seega selline teistsugune iha.

Viha. Viha on huvitav, sest see on liikuv energia. Kui keegi minu juuresolekul vihastab, siis olen õnnelik, tahate teada miks? Sest siis tean, et nad on nii vihased, et on valmis midagi ette võtma. Seega viha paneb sind tegutsema.

Uhkus. Uhkus sisaldab palju fundamentaalsust, sest oled uhke nende kinnistunud uskumuste üle, mis ei pruugi isegi sinu enda omad olla.

Vaprus on tasemega 200. Vaprus on selline ukse avaja.

Ta leidis enda uurimuses, et valgustunud meister on tasemel 1000 ja armastus on 500, siis üks isik, kes on tasemel 500, saab tõsta positiivselt isikute sagedust 200 võrra ja seda 750,000 inimesel. Inimene kelle tase on 600, saab muuta 10 miljonit inimest ja valgustunud inimene kelle tase on 700, saab mõjutada positiivselt 70 miljonit inimest. Sellepärast mulle see huvi pakkuski, sest see nätab, et sa suudad muuta enda keskkonda, olles rohkem sina ise, see võib mõjutada ja muuta maailma.

Vaprusest liigume ülesse neutraalsele poolele. Peatusin vaprusel sest praegusel hetkel on enamus planeedi inimesi natuke üle taseme 200, seega see pole väga kõrge, muidugi teatud riigid on teistest kõrgemal, need kes praktiseerivad teatud asju. Ameerika on seal 300-500 vahel.

Tahtmine. Tahtmine midagi ära teha, kui võtame vastutuse suurema osa enda elu eest.

Arutlemine, 400-500 vahel, seal on enamus teadlasi. Einsteini tase on 499, kuna ta ei uskunud väga armastusse. Ta tegeles pigem arutleva matemaatika energia tasemel.

Armastuse energia on 500, sellepärast kutsungi enda projekti “Love and Above – Armastus ja kõrgemal.” Mõte on selles, et sa suudad muuta 750,000 inimest, olles tasemel armastus või kõrgemal.

Tervenemine. Tervenemine toimub rõõmu energia tasemel. Kui tahate midagi elus tervendada, siis minge mängige (tehke midagi rõõmsat).

Siis on rahu, tasemel 600 ja kõrgemal ning valgustumine. See on logaritmiline skaala, mis näitab, et kõik sinu uskumused ja struktuurid vibreerivad mingil energia tasemel ja kui teadlikult sellele tähelepanu pöörad, sellele mis toimub sinu mõtlemises, siis saad enda maailma muuta.

Leidsin, et need tasemed võivad sinu elu kõiki aspekte mõjutada. Eile õppisime 12 taset, aga siia panin kirja 5. Armastus, jõukus, suhted, karjäär ja tervis. Ja igal elu tasemel võivad olla erinevad vibratsioonid. Sa võid olla raskustes rahaga, aga armastus ja suhted võivad olla korras.

On olemas ka kogu elu muster ja on väikesed kohad, kus asuvad sinu uskumused ja hinnangud. Hinnangute all mõtlen ma järgmist: kõik sinu järeldused, mida on sulle sisestatud või oled ise õppinud, on need, mis mingil tasemel takistavad kõrgemaid sagedusi.

Kui küsisin endalt küsimuse: “kuidas saan enda sagedust kõige kiiremini tõsta?”, sest tahtsin teada, mis need kõrgemad sagedused on, siis vastus mille sain oli see, et ära anna millegile hinanguid, ära hinda mitte midagi. See tundub olevat väike asi, “ära hinda mitte midagi.”

Mida see tähendab? Näiteks mina olen naissoost ja kui mul on hinnang sellele, milline naine ühiskonnas olema peaks, siis selline hinnang võib piirata seda, mida enda reaalsusesse tõmban. Hinnang, et olen naine, tundub päris lihtne, selle taga võib peituda aga 100 erinevat asja, uskumusi mis võivad mind piirata. Olles naine, selle taga võib olla see, et ma ei teeni samaväärselt meesterahvaga. Ja kõik teised sarnased uskumused, need kõik võivad mõjutada minu tegemisi.

Märkasin enda klientides seda, kui minu juurde tuldi raha murega, selleks pidin uurima kõigepealt seda, kust see alguse sai, et mõnikord algas see 2 aastaselt, kui kuuldi ema ja isa raha üle vaidlemas või isa ütles midagi julma lapsele: “sa ei saa seda.” Kui palju oleme lastele öelnud, et: “seda ei saa, me ei saa endale seda lubada jne.” Või: “Ei, ei, ei, ei.” Kõik need kogunevad ja takistavad millegi uue saavutamist. See ongi enamus inimeste mure.

Sul on need alateadlikud uskumused, mis sind takistavad. Kui teed elus mingeid valikuid ja need uskumused väljenduvad, siis hakkamegi ütlema, et: “proovisin midagi manifesteerida, aga seda ei juhtunud.” Seda sellepärast, et teie hing armastab teid nii palju, et toob esile kõik jamad, et te näeks seda ja kui piisavalt pingutate, siis mingi aja peale need hinnangud kaovad.

“Kuidas saame hinnanguid ja uskumusi teistelt?”

Kuidas saame hinnanguid ja uskumusi teistelt? Nõustudes, samastudes ja reageerides nendele ning keskkonnale, mis sind ümbritseb. Minu jutule tulevad mitmed inimesed, kes tahavad teada, millisel vaimsel põhjusel haigus nende elus on. Vaimseks põhjuseks võib olla… Minu juurde tuli klient rinnavähiga. Kui uurisin selle põhjust, siis tuli välja, et ka tema emal oli see ja ta otsustas, et seda temaga ei juhtu. Algselt tundub üsna ohutu järeldus: “Seda ei juhtu minuga kunagi.” Mure on selles, et ta kasutas seda hinnangut koos hirmuga, ta kartis seda. Ta tõmbas ligi hirmu energiat. Sama kui ütlen teile, et ärge mõelge roosale elevandile. Seega mõte mis seondus hirmuga, see manifesteeruski tema ellu. Eemaldades need hinnangud, saab keha ennast loomulikult tervendada. Mõelge uuesti sellele, et koosnete 70% veest. Kui suudame mõttega muuta vett, siis suudame seda teha ka kehaga.

Sellel põhjusel (Be-cause).

Kui tahad tõmmata ligi enda hinnanguid, siis see on väga lihtne: “Ma ei saa seda teha sellel põhjusel….” kõik, mida ütled peale sõnu “sellel põhjusel”, tavaliselt need ongi sinu uskumused ja õigustused. Pööra nendele teadlikult kaheks sekundiks tähelepanu, näitan ka teile kuidas nendest vabaneda, siis see ongi märk sellest, mis teid piirab.

Mul oli üks klient kellelt küsisin, mis iganes küsimuse ja iga kord küsimust esitades ütles ta esimesena sõnu: “Ma ei tea” ja peale seda alles vastas küsimusele. “Mis värv sulle meeldib?

-Ma ei tea, sinine. Mida sa manifesteerida tahad? Ma ei tea …..” Mõtlsin, et wow ta ei saa aru, et see mida ta räägib… ta kurtis ka selle üle, et ei ole piisavalt intuitiivne, aga ta ei märganud enda väikest mustrit, seda et ta vastas küsimusele alati: “ma ei tea.” Kust see “ma ei tea” tulnud on, uurisin seda ja see tuli sellest, et ta pidi pidevalt vanematele selgitama, miks ta mingit tegevust teeb. Kui vanemad näiteks küsisid, et… Kui tüdruk tahtis mingit kleiti osta vms… selle peale küsiti, et miks ta seda tahab osta, siis selle jaoks pidi ta välja mõtlema mitmeid põhjuseid ja mingi aeg ta lihtsalt andis sellele veidrale suhtele vanematega järgi, ning ütles, et “ma ei tea.” Ütles alguses, et “ma ei tea” ja siis alles põhjuse, see kehtis kogu tema elu kohta. See “ma ei tea” piiras tema intuitsiooni asjade teadmisest.

Räägin sellest, et te hakkaksite teadlikumalt tähelepanu pöörama sellele, mida loomulikult räägite või mis hinnangutele mõtlete. Mäletate kui ütlesin, et hinnangutel on eri kihid? Kui keegi tuleb minu jutule ja ütleb, et: “ma ei saa raha teenida, sest olen alati vaene”, siis energiliselt näen, et nad ütlevad “ma olen alati vaene.” Kui nad seda ütlevad, siis tunnen nende energias lausa tumedust.

Sellel on omapärane sagedus. Juhtub see, et sinu kehas olev hing, kiirgab ka kehast väljapoole ja ma näen selle “ma olen vaene” energiat, mis läheb eredamaks üle kogu tema keha. Siis kui need puhastame ja sisestame Allika energia, siis tema sagedus helendaks nagu puhas valgus ja siis saab ta minna ja manifesteerida soovitut. Seega kui sa ei saa muuta enda keskkonda, siis sa pole kas otsustanud seda teha või sa pole piiravatest hinnangutest vabanenud.

Igavese olemina on sul kaks asja: valik ja teadlikkus. Sa oled tajuv ja teadlik olem, kes on kehas. Saad kas asju valida või olla teadlik ja valik on alati tugevam. Need, kes olid eile siin, kas mäletate, et valisin olla õnnelik? Kui midagi suure tahtmisega valida, siis tuleb esile kõik, mis seda takistavad ja saad selle eemaldada. See ongi kõik, mida õnneks tegema pead. Kui tahad elu muuta, siis pead muutma enda mateeriat.

Meile paljudele on õpetatud kõvasti jama, selle kohta, mis on õige ja vale. Võime mõelda, et ma ei saa raha teenida, ma ei saa armastada või ma olen vaene. Paljud ütlevad, et: “ma olen vaene”, see on huvitav, sest see uskumus võib kanduda üle ka teistele  eluvaldkondadele ja neid lõhkuda. Seega peab korda tegema õiged ja valed, mis tähendab enda hinnangute üle vaatamist. Kui ütled endale midagi nagu: “Ma seda küll ei saa teha”, siis ole piisavalt teadlik, et endalt küsida: kas see on ikka tõene, kas see ka tõesti on nii? Pane lihtsalt rohkem tähele.

Tuleb lahti saada madalama energiaga hinnangutest. Kas sa oled “Armastus ja kõrgemal” energiad enda elus (vihjab skaalale) või hindad asju enda elust välja? Mäletate seda klienti, kes ütles alati, et: “Ma ei tea”, teadsin, et ainuke võimalus tema tähelepanu saamiseks oli talle mingi tegevuse andmine. Ma andsin talle väikese märkmepaberi, mida ta pidi nädal aega kaasas kandma. Soovitan ka teil seda teha. Ütlesin, et ainuke asi mida ta tegema peab on see, et iga kord kui midagi enda reaalsusest välja hindad, kui ütled, et: “ma ei saa, ma ei tea, ma ei oska” või kommenteerid teisi: “uskumatu, et ta neid riideid vms kannab”, olgu need mis tahes hinnangud. Märgid lihtsalt ülesse enda hinnangud ja peale hinnangute tegemist, hakkate põhiliselt neid puhastama. Peale hinnangute kirjutamist saad neid puhastada.

Mõned hinnangud…. kuna olen paljude klientidega tegelenud, siis on mul kirjas tuhandeid erinevaid uskumusi ja need on väga huvitavad. Aga mõned sellised valed siis: “raha ei tohi armastada, raha ei kasva puu otsas, mul ei ole piisavalt, rikkad varastavad ja valetavad, pean raha jaoks palju vaeva nägema.” Kui selle uskumusega enda kallal tööd tegin, siis peale seda sain postkasti kuuekohalise tšeki, sest sisestasin uue uskumuse, mis ütles, et: “saan raha selle eest, et olen mina ise, saan ilmuda kohale ja olla mina ise.”

On ka uskumus, et: “raha pole vaimne, vaimsed inimesed ei oma raha, pean halbadeks aegadeks säästma, ma ei oska raha hoida, ma ei saa endale midagi lubada.” Kui minu juurde tuleb klient, kes ütleb, et: “ma ei saa raha sest….. “, siis lasen neil paar päeva käia ringi ja küsida endalt: “mida on vaja, et saaksin seda endale lubada.” Minu lemmik ütlus on: “Mida on vaja, et….”, Universum vastab sellele. “Mida oleks vaja, et see juhtuks…. millist võimalust mul on vaja, mida on vaja, et…” Sa ei pea teadma kuidas see juhtub, aga küsides, “mida oleks vaja”  sa avad uksed enda soovitud asjale.

Võimalused siis kuidas jõukuse programme muuta: pead tegema otsuse. Pead asju õnnistama ja olema tänulik, et need on juba sinu elus. Kui lasin sellel kliendil käia üle enda hinnangute nimekirja, siis ta pidi iga hinnangu ümber sõnastama. Selle asemel, et öelda: “ma olen vaene”, siis peale ümber sõnastust ütles ta: “ma olen nii tänulik ja õnnistatud ning armastan seda, et mu elus on nii palju raha” ja selle pidev kordamine. “Ma olen nii õnnelik ja tänulik, et see mu elus on.” Minu juurde tulles ei olnud tal töökohta. Ta oli aastaid töötu, kuid siis sai koheselt endale töökoha. Seda siis lihtsalt hinnangutest vabanedes ja olles tänulik. Saa üheks ühtsuse ja Allikaga.

Tuletage meelde seda 0-1000 skaalat ja see energia, mis seda kõike koos hoiab. Kas tahate õppida Allikaga ühinemist, nii nagu mina seda teen?

Olete igavene olem enda kehas, sulgege hetkeks silmad, võtke enda energia ja laiendage seda endast välja, kaugemale enda kõrval olevast istekohast, laiendage seda toast välja, laiendage seda hoonest välja, laiendage seda sellest hotellist välja, laiendage seda Costa Ricast välja, laiendage seda Mehikost välja, laiendage seda planeedilt välja, laiendage seda edasi kuust, kaugemale kui Jupiter, laiendage seda kaugemale kui Pluto, laiendage seda nii kaua kui jõuate valguseni. Laiendage seda nii kaua, kui tunnete teatud rahulikkust enda kehas. Selles seisundis saad muuta kõiki programme.

Selles seisundis mõelge asjadele, mille üle olete tänulik ja mida enda ellu tahaksite, olgu see siis midagi rahalist: “olen nii õnnelik ja tänulik, et see minu ellu tuli” ja “olen õnnelik ja tänulik, et see nüüd minu ellu tuli”, “olen nii õnnelik ja tänulik, et kõik minu vajadused on täidetud”, “olen nii õnnelik ja tänulik, et tunnen hetkel rõõmu”, “Olen õnnelik ja tänulik, et kõik küsimused, mis siia tulles mul olid, said vastuse, need lihtsalt tulevad ja ilmutavad ennast mulle”, “olen nii õnnelik ja tänulik, et olen mina ise”, “olen nii õnnelik ja tänulik kõige hea eest, mis minu ellu tuleb.”

Kui olete valmis, siis avage enda silmad. Märkate seda kui sinna seisundisse jõuate, et saate pidevalt ja lõputult ühendust, sest olete igavene olem, mis tajub ja teab kõike, teil ei ole lõppu ega mingit äärt, saate minna edasi lõputult ja sellest ühtsusega ühenduses olles, mis on põhiliselt ühtsus, seal saate kustutada ja muuta kõiki programme.

Seega, kui mul on uskumus, et: “ma olen vaene”, siis võin minna sinna seisundisse ja öelda, et kustutan selle ja lisan selle, mida sinna tahan.

Viis võimalust mida tuleviku muutmiseks saad teha:

  • Iga soov peab olema muudetud Allikas ja puhas hinnangutest ning uskumustest.
  • Ole armastus ja rõõm ning mängi rohkem. Rõõmu energia tase on 600, seega mängige rohkem.
  • Olge erakordne igas mõttes, sõnas ja teos, olge toimuvast teadlikum.
  • Armastus ja kõrgemal (Love and above), olge ühenduses sellega, mida tahate.
  • Küsige ja järgige Allikalt saadud infot.

Kui muutsin enda sagedust väga kiirelt, siis ma ei lubanud enda pähe ühtegi mõtet asjadest, mida ma ei tahtnud, et hoida enda fookust. Ma teen kõike täie uskumusega, et näha, kas see ka töötab. Ma tegin sellist kõndivat mantrat, olin õnnelik ja tänulik kõige eest, mida enda ellu tahtsin ja enamus tahetud asju ilmus nädala või kahe jooksul. Seega väga kiirelt.

Küsige ja järgige Allikalt saadud infot. Kui oled ühenduses selle ühtsusega, siis saad küsida kõike ja see ilmub sinu ellu. Mõned inimesed räägivad, et ei kuule kohe vastust. Tuleb aru saada seda, et universum armastab sind nii palju, et ta näitab sulle vastust mingil viisil. Võite saada selle vastuse isikult, telekast või mingil teisel viisil. Küsige lihtsalt seda mida tahate ja  lubage vastusel tulla sellest ühtsusest.

Tahan öelda, et olen väga õnnelik ja tänulik, et te siia olete tulnud, on olnud väga meeldiv ja tahaks kuulda inimestelt lugusi selle kohta, mitu hinnangut leidsite ja lahendada saite, ning kuidas need armastusega asendasite. Aitäh teile.

 

 Hide picture