Bashar – Sina otsustasid, et tahad olla planeedil Maa | 9:49

Bashar – Sina otsustasid, et tahad olla planeedil Maa | 9:49

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Kui planeet, tsivilisatsioon, kollegtiivne teadlikkus saab kogeda nii sügavat tumedust ja ikkagi leida tee valguseni, siis see on eriline, see on võimas.
  • Et saada rohkem endaks, tähendab ka olla rohkem teadlikum, mitte ainult heast vaid ka halvast. Mida rohkem teadlikum oled headest ja halbadest valikutest, seda paremini saad valida seda, mida eelistad.
  • Ärge arvake, et midagi on valesti, kui leiate ennast kohtumas inimestega, kes ei ole terviklikkuse sagedusel. See on võimalus, et saaksite otsustada, kas tahate seda mängu edasi mängida või tahate teha mingi teise valiku.

 

Bashar – Sina otsustasid, et tahad olla planeedil Maa
Bashar – You Chose to be on Planet Earth
Tõlge videost:

 

Bashar: Olete siin kus olete, sest ise tahtsite seda kogemust saada. Tuues enda energia Maale ja kehastuda kujul, mis on oluline Maa kogemuse saamiseks, et Maa saaks sind muuta. Sest kõik, kes mingil kujul asuvad hetkel planeedil Maa, valisid ise siin olla, sest teadsite, et läbite muutust praeguses planeedi ajaloos ja mingil kujul või viisil soovisite selles osaleda. Tahtsite sellest osa saada, sest see on väga põnev koht kus olla. Nagu enda keeles ütlete: “Siin asjad toimuvadki.”

See on üks kõige keskendunuim koht üldse, millest meie teadlikud oleme, ülemineku ja muutuste mõttes. See on üks vähestest kohtadest, mis on langenud nii sügavale tumedusse nagu teie, vähemalt meie teadmiste järgi. Ja kui planeet, tsivilisatsioon, kollegtiivne teadlikkus saab kogeda nii sügavat tumedust ja ikkagi leida tee valguseni, siis see on eriline. See on võimas.

Uskuge mind, te tõmbate sellega endale paljude teiste ja eri dimensioonide olendite tähelepanu, et näha kuidas sellega hakkama saite, kuidas te seda teete, sest see on põnev, see on loomine. See on puhas loomine, minnes täiesti tumedast täiesti valgusesse. See ongi lühidalt seletades loomine.

Täname teid tugevuse, pühendumuse ja tahtmise eest, et selle muutuse läbisite. See on võimas saavutus ja see, et olete seal kus olete, see näitab teile kui võimsad te tegelikult olete, ärge seda kunagi unustage. Olla praegu planeedil Maa, see näitab, et te olete võimsad olendid, kes teadsid mida teevad, valides selle reaalsuse ja isegi kui olete unustanud, et tegite selle valiku, siis tegelikult teate endiselt, mida teete.

Olete kõik koos loonud ühe võimaluse, et mäletada enda tegemisi. Lõite selle jaoks meid. Meie toome teieni võimalusi, et saaksite meenutada, teeme seda hea meelega, meenutada teile, kui võimsad te olete. Täname teid selle võimaluse ja kingi eest, mida teie meile olete võimaldanud, lubades meil olla need, kes aitavad teil meelde tuletada, kes te olete. Aitäh, et lubate meil olla äratuskell, mis teid äratab, DING.

Aeg ärgata. Aeg olla rohkem teadlik sellest, kes sa oled, et saaksid avatud silmade ja kindlusega elada enda elu täiel teadmisel, reageerida asjadele nii nagu sina tahad. Reageerida asjadele nii nagu sina soovid, hoolimata sellest, mis sinu reaalsuses toimub. Saades reageerimisest vastus mida teenid, vastus mida tead, et oled ära teeninud. Hoolimata sellest, mida keegi teine teeb, hoolimata sellest, mis kellegi teise siht sinu vastu on, see pole oluline.

See pole enam oluline, sina oled oluline. Sinu öeldu on oluline, sellest saab mateeria. Energia muutub mateeriaks, mitte-füüsiline muutub füüsiliseks. Tulemus tuleb sinu soovist olla veendunud, et tead enda suhet sellega mida koged, ükskõik keda koged, ükskõik mis olukorras, ükskõik mis asjaoludes. Olles planeedil Maa, kogeda sa mingi aeg mitmeid inimesi ja olukordi, mis ei vasta sinu eelistustele, sest see on Maa loomuses.

Paljud eeldavad, et ennast muutes ei pea nad kunagi kohtuma inimestega, kes ei ole nendega samal sagedusel. Ei, oled endiselt Maal. Natuke aega koged endiselt  erinevaid asju ja see on normaalne. See annab endiselt sulle võimaluse näha väga täpselt seda, mida sa eelistad ja mida mitte. See annab sulle võimaluse näha, kus sa arengus oled, vastavalt nähtavatele asjadele mida tead, et need ei vasta sinu olemusele, see keda eelistad olla, neid kellega eelistad koos olla jne.

Kasutage seda kui võimalust. ärge arvake, et midagi on valesti, mõeldes, et: “Mina muutsin ennast ja olen nüüd palju vaimsem inimene, seega miks ilmuvad minu ellu inimesed kes ei käitu vaimselt, kas ma ei peaks parem olema, kas ma ei peaks üle sellest olema.” Ei, tuleb meelde tuletada, et olete planeedil Maa. Selles Maa mõte ongi, polaarsus.

Endiselt on mõte teha ja kogeda asju erinevalt, halb ja hea. Jätke meelde, et millegi täiendamise mõte on see, et teil on midagi millega täiendada. Kui kõik oleks hästi, siis poleks sinna midagi lisada. Seega, et saada rohkem endaks, tähendab ka olla rohkem teadlikum, mitte ainult heast vaid ka halvast. Mida rohkem teadlikum oled  headest ja halbadest valikutest, seda paremini saad valida seda, mida sa eelistad.

Asi ei ole välja jätmisest vaid sisse võtmisest. Mõte on selles, et sul on võimalus valida, kas tahad minna halvale teele, aga nüüd sa tead, et sa ei pea seda tegema. See ei tähenda, et sa ei näe halbu valikuid, see tähendab, et sa saad rohkem teadlikuks halbadest valikutest. See tähendab, et oled teadlik halbade valikute olemasolust, mitte et see on kohustus, see pole ainus valik, mitte et sellel on sinu üle võimu. Lihtsalt neutraalse valikuna, nagu ka iga teine valik.

See on lihtsalt valik “Tule üle halvale poole. Ei, aitäh.” Mitte sellepärast, et sa kardaks vaid selleks, et sa teaksid enda eelistust. See ei ole lihtsalt sinu eelistus (halb tee), aga selle teadmiseks on vaja teada, et see on lihtsalt valik ja võid seda endiselt teha, saad seda valikut iga hetk teha. Sa ei saaks teha seda valikut, kui sa ei teaks, et on võimalus minna halvale teele. Sellisel juhul ei oleks sa võimekas olend, kes saaks valida liikumist headuse poole, selles mõte ongi.

Ärge arvake, et midagi on valesti, kui leiate ennast kohtumas inimestega, kes ei ole terviklikkuse sagedusel. See on võimalus, et saaksite otsustada, kas tahate seda mängu edasi mängida või tahate teha mingi teise valiku ja see on okei. Nendel ei ole võimet sind mõjutada, seni kuni sina seda ei luba. Sellepärast ongi tähtis, et sa reageeriks nii nagu oleksid sina muutunud, olenemata sellest mis toimub sinu ümber.

Mida rohkem sa saad aru sellest, kes oled, oleneb sellest kui täpselt sa mõistad selle põhimõtet, mida elamine üldse tähendab, mille pärast sa neid valikuid teha saad ja lubades endal liikuda täie uskumuse ja veendumusega selles suunas, ilma millegi teise eiramiseta. Pole vaja eirata. Kui soovid areneda ja laieneda, siis ei saa sa eirata. Kui poleks midagi eirata, siis poleks ka kohta kuhu minna. Siis oleks ainult praegune hetk, sa ei saa minema joosta “mitte millegi” eest. Pead selle vastu võtma ja leppima, et see on osa sinust, kui tahad valiku vabadust, et olla see, kes sa olla tahad.

Kõik oleneb kaasamisest ja integratsioonist, mitte eiramisest ja välja arvamisest. See oli vana viis, see ei ole enam sina. Kui see nii oleks, siis me ei vestleks teiega. Võtke seda kui märki, et on aeg teada kes sa oled. Ole rohkem see kes sa oled, lepi endas oleva halva ning heaga ja kasuta seda positiivsel viisil. See, et oled halvast teadlik ei tähenda, et sinust saab halb. See tähendab, et oled teadlik sellest, kes sa oled ja see on positiivne. See on positiivne.Hide picture