Bashar – Füüsilise meele ülesanne on tajuda | 6:00

Bashar – Füüsilise meele ülesanne on tajuda | 6:00

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Teie füüsiline meel ei ole loodud aru saama, kuidas asjad maailmas töötavad. See on loodud juba juhtunud asjade tajumiseks. See ei ole loodud tulevaste asjade tajumiseks.
  • Teadmine sellest kuidas asjad juhtuma hakkavad, see tuleb sinu Kõrgemalt minalt, mitte füüsiliselt meelelt.
  • Kõrgem mina kavandab, füüsiline aju võtab vastu ja füüsiline meel tajub asju.

 

Bashar – Füüsilise meele ülesanne on tajuda
Bashar – The Physical minds job is to Perceive
Tõlge videost:

 

Bashar: Mõistame ja saame aru, et ka teie mõistate, et isegi selle teadmisega mõtleb osa teie meelest, teie füüsilisest meelest: “oi ei, seda on liiga palju.” Olgu see siis nii, see on sinu valik, aga oleme siin, et teile öelda, et kõik mida teadma pead ja kõik, mida meilt õppinud olete on selles töös ja see on teile kättesaadav (viitab materjalile The Secret) Kasutage seda, sukelduga sellesse.

Tuletame meelde kui tähtis on asjade reaalselt välja mängimine. Meie teame seda ja see pole meie jaoks saladus ning oleme seda eelnevalt teile soovitanud, et see kuidas endale paremaid võimalusi manifesteerimiseks luua, on see kui lähed ja mängid läbi soovitud olukorda, olukord mis esindab sinu suurimat kirge. Meie teame ja see pole saladus, et enamus teist ei tee seda. Miks see nii on? Selles on küsimus.

See on tõene ja aus enesehinnang, millega peaks tegelema. Miks te seda ei tee? See tähendab lihtsalt seda, et teid ei huvita asi piisavalt, et selle reaalsust luua, see pole teile nii tähtis. Te ei ole sellest sisse võetud, see ei ole teile kinnisideeks, te ei ole sellesse süvenenud. Miks mitte, selles on küsimus, miks mitte? See on tähtsaim küsimus, mida endalt küsida saate, vastavalt sellele, mida ütlete enda kirg olevat. Miks ma rohkem kirglikum enda kire vastu ei ole, miks ma ei tee neid asju, mis kõigi sõnul toimivad, miks mitte?

Siis oledki silmitsi enda identiteediga, enda füüsilise meelega, enda uskumuste süsteemiga, enda selgituste ja muredega asjadest, millel lased ennast isikuna defineerida, millesse valid isikuna uskuda. Idee on selles, et mis see sinu füüsilise meele töö tegelikult on ja mida mitte.

Paljudele teist on õpetatud uskumist, et teie füüsiline meel juhib asju ja ta peab kõike kontrollima ning aru saama kuidas kõik toimib, selleks et kõik töötaks. See ei ole aga teie tööülesanne. Teie füüsiline meel ei ole loodud aru saama, kuidas asjad maailmas töötavad. See on loodud juba juhtunud asjade tajumiseks. See ei ole loodud tulevaste asjade tajumiseks. See on loodud juba juhtunud asjade tajumiseks.

Kõrgem mina, see füüsilise reaalsuse peal olev tase, mis on samuti osa teie isiklikust olemusest, see on tase teie olemusest, millel on võime mõista kuidas asjad toimuvad. Sellepärast meie ja Saladus (The Secret – film ja raamat) ütlevadki, et sa ei pea mõtlema ega muretsema kuidas midagi toimuma hakkab.

Sa ei saagi seda kuidagi teada, sinu füüsilisel meelel ei ole võimalik seda teada. Sinu füüsiline meel saab näha ainult seda mis juba juhtus, aga mitte seda, mis juhtuma hakkab. Teadmine sellest kuidas asjad juhtuma hakkavad, see tuleb sinu Kõrgemalt minalt, mitte füüsiliselt meelelt.

Nagu me juba eile ütlesime, pange tähele, see on tähtis. Kõrgem mina kavandab, füüsiline aju võtab vastu ja füüsiline meel tajub asju. Füüsiline meel ei kavanda midagi, füüsiline meel ei suuda ühtegi ideed luua. Mitte ükski idee sinu elus ei ole tulnud füüsiliselt meelelt. See suudab ainult tajuda idee tulemust, mille võttis vastu aju, mis omakorda on Kõrgema mina poolt kavandatud.

Selle suhte arusaam võimaldab teil luua paremat suhet ja kommunikatsiooni Kõrgema minaga ja see lubab teie füüsilisel meelel lasta teie Kõrgemal minal teha enda tööd, samal ajal kui füüsiline meel teeb enda tööd, milleks on hoida teie fookust füüsilisel maailmal, et saaksite kogeda ja tajuda tulemust sellest, mille saite Kõrgemalt minalt, seda mis esindab teie naturaalset rõõmu ja lusti.Hide picture