Bashar – Kuidas leida enda suurimat kirge | 9:25

Bashar – Kuidas leida enda suurimat kirge | 9:25

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Kui mõistate, mis asi teie kirg on, siis saate aru, miks te ei pea alati vaatama igat nüanssi, et teada, mida teha.
  • See armastus, see kirg, see on sinu loomuliku olemuse vibratsioon, see kuidas sind tegelikult on loodud, sellepärast see ongi see, mida peab järgima.
  • Vahet pole, mis kellegi teise siht sinu vastu on, sina saad ainult selle efekti, mida ise olukorrale annad.

 

Bashar – Kuidas leida enda suurimat kirge
Bashar – Finding your Highest Excitement
Tõlge videost:

 

Küsija publikust: Tunnen, et lähenen hetkele, kus pean valima millegi vahel ja mõtlen kas…

Bashar: Kas see on sinu suurim kirg?

Küsija: Arvan, et minu küsimus on selles, kuidas enda suurimat kirge üldse avastada või kuidas sellele lähemale saaks.

Bashar: Olgu, kas võin sinult midagi küsida?

Küsija: Jah, muidugi.

Bashar: Aitäh. Tahad mulle öelda, et sa ei tee vahet sellel, mis sind erutab ja mis mitte?

Küsija: Saan aru küll.

Bashar: Saad aru?

Küsija: Saan jah.

Bashar: Milles siis mure?

Küsija: Mille valimisel?

Bashar: Küsin sinult uuesti.

Küsija: On paljusi asju mis….

Bashar: Ei, ei, ei, ei, ma tean, ma tean, ära võta seda valesti, ma ei hinda, ma tean, et te inimesed loote ise mitmeid põhjuseid.

Küsija: Jah.

Bashar: Loote mitmeid asju, mille üle “peate” mõtlema.

Küsija: Jah.

Bashar: Aga tegelikult ei pea seda tegema. Kui mõistate, mis asi teie kirg on, siis saate aru, miks te ei pea alati vaatama igat nüanssi, et teada, mida teha. Räägime nüüd selle kahest põhi tasemest.

Kõige tähtsam tase on see, kui räägime enda kire järgimisest vastavalt enda võimetele, siis see kehtib absoluutselt kõige kohta. See ei peal olema karjääri asi, aga need on seotud. Teiste sõnadega, kui nüüd kõik otsused, mida langetama pead, peale siit lahkumist, kõigist võimalustest, mille vahel sul valida on, kui vaatate kõiki võimalusi ja saate aru, et jalutamine, autoga sõitmine või sõbrale helistamine on kõige erutavam tegevus valikus, siis see ongi see, mida tegema peaksid. Selleks miks antud asi on kõige erutavam, ei ole vaja põhjust. Erutus on see, mis ütleb sulle, et see on järgmine asi mida teha.

Siin on nüüd järgmine tase. Erutus väikestest asjadest on see, mis ütleb sulle, millised väikesed asjad on seotud sind rohkem erutava asjaga. Need on ka asjad, mis sind selleni viivad, mis võib küll tunduda pikema teena, aga järgides kirge, siis see on tegelikult kõige põnevam ja kiirem tee.

Seega iga hetk, kui teed valiku, kõikide võimaluste vahel, mis sind kõige enam erutab, milleks sul ka on kõige paremad võimalused seda teha, siis tee seda, tee seda tegevust. Kui seda ei saa enam rohkem teha, siis vaata ringi ja vali järgmine asi, mille tegemiseks on sul parimad oskused ja tee seda, isegi kui see ei tundu olevat ühenduses millegi muuga. Tee seda, sest erutus ütleb sulle, et see on seotud sinu kirega.

Küsija: Olgu.

Bashar: Kui alustad selle tegemist ja see muutub harjumuseks, sellega muudad ennast tundlikuks erutust pakkuvate asjade suhtes. Hakkad paremini aru saama asjadest, mis sind erutavad ja mis mitte, ning sa ei loo enam asju, mille peale peab mõtlema, enne kui hakkad erutust pakkuvaid asju tegema. Mitte ainult selle pärast, et oled tundlikum vaid ka sellepärast, et hakkad aru saama põhimõttest, et kirg on ennast sisaldav komplekt ja iseennast juhtiv mootor.

Kui järgid enda kirge, vastavalt enda võimetele, iga hetk, siis hakkad kogema sünkroonselt seda, et sulle erutust pakkuv tegevus sisaldab kõike seda, millega pead arvestama ja asjad mida see ei sisalda, neid pole vaja arvestada. See on kõike sisaldav komplekt, mis kinnitab alati sarnast, rohkem erutust ja toob kaasa asju, mis on tegelikult olulised, et saaksid jätkata sulle erutust pakkuval rajal.

Seega asjad, mida kaasas pole, asjad mida see komplekt ei sisalda, siis nendel pole mingit õigust sinu ajale. Kas see on arusaadav?

Küsija: Täielikult.

Bashar: Kas see aitab sind?

Küsija: Jah.

Bashar: Kas suudad ka nii elada?

Küsija: Jah, ma muutun sellele mõeldes juba tundlikuks.

Bashar: Väga hea. Järelikult oleme tabanud õiget närvi

Küsija: Tundub nii.

Bashar: Seda peadki tahtma, tahad seda kirge, tahad seda vibratsiooni, tahad mõista seda erutust, seda mida antud tundeks tõlgendad. See armastus, see kirg, see on sinu loomuliku olemuse vibratsioon, see kuidas sind tegelikult on loodud, sellepärast see ongi see, mida peab järgima. Sa liigud üha rohkem enda poole

ja üha rohkem endaks. Iga kord kui nõustud astuma sammu enda kire poole tegutsedes olukorra järgi, ilma seda risustamata teiste asjadega, mis ei ole tegelikult osa sinu kirest.

Aga kui need asjad ikkagi ilmnevad, siis ära eira neid, need on seal põhjusega. Need on seal, et aidata sul mõista infot, mis neil sinu jaoks on. Uurides neid asju, mis annavad sinu kohta infot õpid sa rohkem enda kohta, et saaksid iga päev rohkem tegeleda asjadega, mis sind erutavad. Kas saad sellest aru?

Küsija: Jah.

Bashar: Protsessi, idee, mehhanismina.

Küsija: Jah, saan aru küll.

Bashar: Garanteerin teile kõigile, et nii töötabki elu ja kuidas sellest saab plahvatav kogus sünkroonsust. Mida enam seda usaldad ja koged, siis näed, et see on nii. See tõestab ennast sulle, aga sina pead tegema esimese sammu. Jätke meelde, et “uskumine on nägemine” mitte “nägemine on uskumine”. Kas mõistate?

Küsija: Jah.

Bashar: Ja uskumine ei pea olema alusetu, mõista tuleb seda, et me räägime puhtalt füüsikast, see mida välja annad on see mida saad. Mida rohkem universumile enda käitumisega väljendad, et usud sellesse, et sinu kirg ongi see, kes sa enda tegevustega oled, seda enam vastab universum sulle samaga.

Aga sellel on polaarne aspekt, kui hakkad enda kire järgi käituma, siis ära arva, et hakkad nägema muutusi endast väljas, seda võib ja tihti ka juhtub. Mõnikord ka väga kiirelt, kui muudad enda vibratsiooni, siis muutub tihti välispoolne, aga kui see ei juhtu koheselt, siis ära eelda, et tegid midagi valesti. Ära eelda, et sa ei näe enda kire väljendust. Mõista, et kõik füüsilises reaalsuses, iga juhus ja olukord omab kahte külge, need kõik on loomulikud toed, need ei sisalda konkreetset eesmärki.

Kui sina tead, et järgid enda kirge, siis võid enda ümber näha endiselt vanu olukordi manifesteerimas. Erinevus, mis näitab sulle, et on erinevus, on see, kui reageerid olukorrale eelnevast erinevalt. Mitte et olukord on erinev, vaid sina suhtud sellesse teisiti kui varem. Siis saad aru, et sinu reaalsus on tegelikult muutunud, sest pole enam vahet mis olukord on, sina saad ikkagi sellest positiivse kogemuse. Vahet pole, mis kellegi teise siht sinu vastu on, sina saad ainult selle efekti, mida ise olukorrale annad. Isegi kui olukord on sama mis vanasti. Kas saate sellest kõigest aru?

Küsija: Jah

Bashar: Kas see aitab teid?

Küsija: Jah, aitab küll

Bashar: Siis ma tänan teid

Küsija: Täname ka sind.Hide picture