Bashar – Kokkulepe egoga | 5:08

Bashar – Kokkulepe egoga | 5:08

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Bashar: “Otseses mõttes, istuge maha ja kirjutage egoga leping. Kirjutage, mis kellegi ülesanne on, nagu tavalises lepingus. See on minu ülesanne ja see on sinu ülesanne, nõustume selle ja tollega, allkiri siia ja korras. Iga kord kui midagi füüsiliselt teete… Sest kõik olete sellise kontseptsiooniga harjunud, et füüsiline reaalsus on kindel ja ehe.”

Bashar – Kokkulepe egoga
Bashar – Contract with the Ego
Tõlge videost:

 

Bashar: Kas mõistate, et füüsiline mõistus on samaväärne egoga? See ei mõista tegelikult, seda mis juhtuma hakkab.

Küsija: Saan aru ja proovin seda välja tõugata, kui segama hakkab.

Bashar: Pead sellega läbirääkimisi pidama. Pead õppima midagi talle andma. Pead andma tunnustust tehtud töö eest, aga see on ka ainus, mida ta tegema peab. Ta ei pea kandma kogu maailma enda õlgadel, mis ei ole selleks loodud. Pead temaga ilusti käituma.

Küsija:  Okei

Bashar: Kas mõistad?

Küsija:  Kuidas tunda vahet sellel, kas info tuleb kanaldamise või ego kaudu?

Bashar: Küsi endalt küsimus: kas pean seda hetkel teadma? Kas usud ideed, et mälestused on loodud olevikus?

Küsija:  Jah.

Bashar: Kas mõistad seda, et tead asju täpselt siis kui seda vajad ja usud, et elu selgineb õigel ajahetkel?

Küsija:  Jah. Sel hetkel tuleb mõista, et kõik juhtub põhjusega?

Bashar: Jah.

Küsija:  Lihtsalt lasta asjadel juhtuda?

Bashar: Seejärel lisada sellele soovitud tähendus, et saada soovitud efekt ja seda tehes saada egole sõnum. Et tema saab sinuga koostööd tehes suurelt kasu.

Küsija: Okei.

Bashar: Et sa ei tee mingeid trikke ega varja midagi, sa ei proovi teda hävitada, ta ei sure. Lased teha tööd, mida ta tegema peab ja sina aitad teda. Et ta oleks innustatud saama seda infot ja teaks, et ei pea sellega ise tegelema.

Küsija: Okei.

Bashar: Et ka tema saab kasu. Kõik ideed, millesse oled ennast seganud saavad nüüd olla holistilises koosluses, kus saavad kasu kõik. Kui sa ei suuda egot selles veenda, siis vaata uskumustesse enda sisimas, mis põhjendavad seda ideed negatiivselt. Nagu ego kaotaks. Nii kui ego seda tunneb, hakkab ta kõigest kinni hoidma. Sellega ta piirab energia voolu. Tuleb talle teada anda, et armastad teda tingimusteta. Tänad teda töö eest, mida teeb ja ta saab kasu, kui teeb koostööd Kõrgema meelega. Ja temalt võetakse see suur koormus, et ei peaks väsimust tundma.

Küsija: Ta siis tunneb ennast alahinnatult?

Bashar: Jah. Täna alati egot tema poolt antud vaate eest, sest ta teeb tõesti enda tööd. Vähemalt proovib vastavalt teie poolt sisestatud uskumuste järgi. Aga ta teeb enda tööd. Kõike tehakse armastusest, vastavalt enda võimetele. Kui seda on vähe siis sellepärast, et tal on piiratud võimalused või uskumused. Võid egoga pidada läbirääkimisi teistest võimalustest ja vaatenurkadest, mida ta saaks kasutada. Annad teada, et ka tema on kaasatud ja teda ei jäeta vestlusest välja. Et teda kaasatakse.

Küsija: Okei.

Bashar: Tundub loogiline? Teete temaga koostööd ja lepite kokku. Jällegi mõte, et alati tuleb anda endast parim. Otseses mõttes, istuge maha ja kirjutage egoga leping. Kirjutage, mis kellegi ülesanne on, nagu tavalises lepingus. See on minu ülesanne ja see on sinu ülesanne, nõustume selle ja tollega, allkiri siia ja korras. Iga kord kui midagi füüsiliselt teete… Sest kõik olete sellise kontseptsiooniga harjunud, et füüsiline reaalsus on kindel ja ehe.

Alati kui teete midagi sellist füüsiliselt, siis see muutub teie jaoks reaalsemaks, kui seda teha peas. Laske see välja, füüsiliselt enda ette paberil ja iga kord kui ego hakkab jamama…“Ei ei ei – leping, vaata vaata… ise olid nõus sellega. Mäletad, sellest saad ka sina kasu.“ Tehke seda füüsiliselt, sest olete nii harjunud tegema, nii on selles rohkem jõudu. Kasutage piiranguid piiritult, loovalt. Kas mõistate?

Küsija: Jah

Bashar: Aitäh

Küsija: Aitäh sulle.Hide picture