Bashar – Keerulised suhted | 10:02

Bashar – Keerulised suhted | 10:02

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Kõik, kes on suhtes, on suhtes selleks, et aidata teist isikut, andes neile võimalusi, et nad saaksid üha rohkem olla nemad ise
  • Esimene suhe on sinu endaga ja kui sa ennast ei mõista ning pole ühenduses enda uskumustega, siis oled sa segaduses kõikide suhetega mida lood. Esimesena tuleks teadvustada, kes sina ise oled ja arendada suhet enda ja Kõrgema meele vahel, nii selgelt kui võimalik, et tulla toime iseenda suhtega ja suhtest enda ning loovuse vahel, ning see aitab sul selgusele jõuda ka teistega suhetes. Läbi võrdluse saad alati teada, kuidas ja mida teha.

 

Bashar –  Keerulised suhted
Bashar  – Difficult Relationships
Tõlge videost

 

Küsija publikust: Tere Bashar.

Bashar: Tere ka sulle.

Küsija: Mul on väga keeruline abielu.

Bashar: Keeruline abielu?

Küsija: Õnnetu abielu ja keeruline suhe tütrega, seda juba tema sünnist saati.

Bashar: Olgu. Kust vastupanu tuleb?

Küsija: Ma ei tea.

Bashar: Tead küll. Mis uskumused sul on või olid selliste suhete kohta, enne nende loomist.

Küsija: Ma ei tea.

Bashar: Tead küll.

Küsija: Saaksid küsimust korrata?

Bashar: Kas sina saad sama küsimust küsida või on sul teine küsimus? Mida sa küsid?

Küsija: Mul on raske aru saada sellest, mida tegema peaksin. Mõtlen lahkumisele, aga ei tee seda. Kui jään, siis muutub kõik õnnetuks. Mõtlen….

Bashar: Mida oled enda kohta selles suhtes siiani õppinud? Oled sa aru saanud, mis on sinu tõene vibratsioon või eelistused?

Küsija: Ma ei eelista abielu ega enda naist.

Bashar: Ma ei küsinud seda. Kas oled teada saanud, mis on sinu eelistused? Ma ei küsinud seda, mida sa tajud mitte olevat. Kas oled teada saanud, mis on sinu eelistused?

Küsija: Mingil moel.

Bashar: Millisel moel?

Küsija: Olen teada saanud kui õnnetu selles olukorras olen.

Bashar: Olgu. Mis on sinu jaoks suhe ja selle eesmärk? Mis on suhte eesmärk?

Küsija: Kasv.

Bashar: Suhte eesmärk on peegeldada kõigile suhtes olijatele seda mida nad peaksid mõistma, et olla nemad ise. Kas mõistad?

Küsija: Ei mõista.

Bashar: Kõik, kes on suhtes on suhtes selleks, et aidata teist isikut, andes neile võimalusi, et nad saaksid üha rohkem olla nemad ise. Kas see on selge? Vist ei ole?

Küsija: Ei.

Bashar: Mida peaksid sina enda arvates suhtest saama? Mõtteliselt rääkides.

Küsija: Rahulolu.

Bashar: Rahulolu? Rahulolu, et teha või olla mida?

Küsija: Et olla mina ise.

Bashar: Arvad, et see on suhte eesmärk?

Küsija: Ma ei tea mis on suhte eesmärk.

Bashar: Aitäh aususe eest. Pole ka ime, et suhted probleemsed siis on. Pole väga üllatav, kui sa ei tea isegi suhte mõtet. Sealt probleemid tulevadki. Sest sa ei tea, mis suhe tegelikult on. See omakorda tähendab, et sul ei ole selget suhet ka iseendaga. Mis osas sa endaga segaduses oled? Mõeldes sellele, kes sa oled, kes sa olla tahaks, mis su kirg on ja kas sa järgid seda?

Küsija: Olen kire leidmisega segaduses.

Bashar: Kuidas saab midagi nii lihtsat olla segadust tekitav? See peaks olema ilmselge. Kui sa muidugi ei defineeri oma kirge raskesti leitavaks. Mida sa ilmselt teed.

Küsija: Vist nii ongi.

Bashar: Miks siis? Mida sa saad sellest, et keeruliseks selle pead tegema? Oma kire järgimine ei ole keeruline. Miks sa täna siia tulid? Kas see huvitas sind?

Küsija: Huvitas.

Bashar: See ju polnud keeruline.

Küsija: Oli küll keeruline, ma tulin Inglismaalt.

Bashar: Oli keeruline?

Küsija: Ei, väga keeruline see polnud.

Bashar: Aga sa tulid kohale.

Küsija: Tulin jah.

Bashar: Seega järgisid sa oma kirge?

Küsija: Jah.

Bashar: Olgu. Mõte on selles, et sa ei pea omama tohutut kontseptsiooni karjäärist või projektist, et enda kirge järgida. Kõik mida pead tegema…. oleme selle valemit korduvalt selgitanud. Pead jälgima enda ümber olevaid võimalusi, mis sisaldavad kõige rohkem kirge ja järgi esimesena seda kirge, mis on kõige tugevam ja mida sa oskad teha kõige paremini, tegele sellega nii kaua kui saad, ning ära pööra tähelepanu sellele, mis sellest välja võib tulla.

Üks kord veel. 1-2-3-4. Järgi ükskõik mis võimalust, mis sulle enim pinget pakub. Mida sa oskad kõige paremini teha. Tegele sellega nii kaua kui võimalik. Ilma eelduseta, mis võiks sellest välja tulla. Kui teed neid nelja asja, siis viiendaks soovituseks oleks. Korrata. Korrata ja korrata. Iga kord, kui satud valiku ette, siis peatu ja vaata ringi. Vaata kõiki võimalusi, ükskõik kui lihtsad need tunduvad, olgu need millegagi seotud või mitte. Lihtsalt vaadake võimalusi, mis teile pakutakse ja valige see, mis pakub enim erutust, enim tõmmet, enim pinget.

Andke seda tehes endast parim, nii kaua kui võimalik, ilma igasuguse ootuseta tulemist. Kui jätkate selle tegemist, siis see ongi ainuke asi, mida tegema pead, et joonduda ennast sünkroonsuse mehhanismiga ja luba loovuse masinavärgil enda jaoks positiivsel viisil toimida. See omakorda muudab segaduse selgeks, sest siis kasutad masinavärki õigesti. Kuna kire järgimine on täis pakett, siis seda tehes annab see endast märku kõikidest ideedest või uskumustest, mis ei sobi sinu vibratsiooni ja kirega.

Ja toob selle esile, et saaksid aru, mida sa uskumusena kinni hoiad, mis ei ole joondus tõese sinuga ja aitab sellest lahti lasta. Et saaksid muuta selle piirava energia hoopis kire energiaks. Mis võimaldab näha rohkem võimalusi põnevatest asjadest, mida teha. Nii see toimib. See ongi valem. Muud ei olegi. Kas sellest on abi?

Küsija: Seda infot oli väga palju.

Bashar: Kui soovid seda natuke seedida nii kaua, kui hakkad sellest aru saama ja omastad selle. Siis tee nii, nagu heaks arvad. Või mitte

Küsija: Ei.

Bashar: Kas saad aru, kuidas just öeldut enda suhtes ära kasutada? Sest esimene suhe on sinu endaga ja kui sa ennast ei mõista ning sa pole ühenduses enda uskumustega, siis oled sa segaduses kõikide suhetega mida lood. Esimesena tuleks teadvustada, kes sina ise oled ja arendada suhet enda ja Kõrgema meele vahel, nii selgelt kui võimalik, et tulla toime iseenda suhtega ja suhtest enda ning loovuse vahel, ning see aitab sul selgusele jõuda ka teistes suhetes. Läbi võrdluse saad alati teada, kuidas ja mida teha. Kas see on loogilisem?

Küsija: Jah.

Bashar: Olgu. Mõtle sellele. Kui soovid siis mõtle sellele korduvalt, seni kuni sellest aru saad, nii kaua, kui näed selgemini uskumusi, millest kinni hoiad. Uskumusi sinust endast, suhtest loovusega ja kui need selginevad, siis selginevad ka kõik teised asjad.

Küsija: Aitäh

Bashar: Aitäh sulle.Hide picture