Abraham – Kuidas lasta Allikal enda eest manifesteerida | 11:13

Abraham – Kuidas lasta Allikal enda eest manifesteerida | 11:13

 

video
play-sharp-fill

Abraham – Kuidas lasta Allikal enda eest manifesteerida
(How to let source do the manifesting work for you.)
Tõlge videost:

 

Abraham: Vortexist rääkides meeldib meile kasutada seda analoogi… teate, mida te ei taha ja teate, mida tahate. Oleme juba aastaid rääkinud, et kui küsida, siis ka saab ning asjaolude kontrast paneb teid küsima. See lennutabki soovid edasi. Oleme juba aastaid rääkinud, et kui sa küsid, siis Allikas vastab ja nii saabki Allikast täpne vibratsiooniline vaste soovile, sest Allikal ei ole sinu küsitule vastupanu. Kolmas samm selles protsessis on see, et sina pead ennast sellele sobituma. Pead vibreerima samal lainel, mis tähendab seda, et sul ei ole vibratsioonilist vastupanu, kui tahad, et sinu soov manifesteeruks.

Nüüd ütleme teile aga seda, et kui sa oled enda tõese minaga ühel lehel, siis oledki Vortexis. Ja kui sa oled Vortexis, siis ei tundu sulle probleemid kui probleemid. Miks see siis nii on… Kui oled enne probleemi lahendust juba Vortexis… Kui oled Vortexis… ehk sa oled juba teadlik lahendusest ja oled teadlik ka enda tõesest olemusest, tänu sellele puudub ka vastupanu soovitule …nüüd oled hetkes, kus saad lasta manifestatsioonil tekkida. Inimestel on selline komme… me armastame teid väga… et te ei taha tunda edu tunnet, enne kui see on päriselt saavutatud. Umbes: “Näita mulle raha ja alles siis olen õnnelik. Näita mulle mu paarilist, siis olen alles õnnelik. Näita mulle miks ma peaks olema õnnelik ja alles siis olen õnnelik.”

Enamus inimesi püsib Vortexist väljaspool ja nad lasevad enda hetke kogemusel dikteerida enda vibratsiooni. Nii lasete reaalsusel enda vibratsiooni kontrollida. Tahame öelda, et reaalsus on imeline. Sinu reaalsus on see, mille pealt saab edasi ennast tõugata, see võimaldabki kogu seda laienemist. Aga te kõik olete liiga innustuses reaalsuse kirjeldamisest ja arutamisest ja sellega hoiate ajaliselt kinni enda vibratsiooni …meie vaates… minevikuga. Selleasemel, et tegeleda hetkel toimuvaga. Teie kogetud emotsioonid tulevad sellest, et te pole see, kes OLETE, kes te olete, kes te olete ja mis ON, mis on, mis on.

Kui küsite juurde raha, siis see raha ON ja kui nutate, et raha ei ole teie kontol, siis sellega te röövite endalt vibratsioonilist joondus olekut rahaga, mis ON ja see takistab selle manifestatsiooni. See manifesteeruks kiirelt, kui lõpetaksite tegevuse, mis hoiab teid eemal soovitud asja manifesteerimise teelt. Ütlesime seda nüüd päris selgelt, kas saite aru?

Olete enda reaalsuse looja ja täpsemalt öeldes…olete enda looja. Ja sina seal Vortexis…siin läheb asi lõbusaks, kui räägime sellest sinust, teie tahate rääkida sinast, keda näete. Vaatate üksteist: Hei sina, hei sina, hei sina, hei sina. Meie ütleme, aga EI EI EI. Sina, sina, sina, see sina, see sina. Tahame, et sa vaataks seda SINA. See sina on vana uudis. See sina on selle sina looja, aga see sina Vortexis, on see, kes oled sina. Tähtis on, et sa teaks, et see on see, kes sa tegelikult oled ja see on see, kellena ennast enamus ajast tunned ja kui sina enda füüsilises kehas ei hoia ennast kursis sellega, kes sa tegelikult oled, siis tunnedki selle vastupanu ebamugavust. Ja siis sina… ei lasegi endal olla sina ise. Ja see ei lasegi sul tunda ennast hästi. Sellest vestlusest saaks “päris hea” audiosalvestus. Vähemalt inimesed, kes seda kuulavad, ei näe seda, kuidas me näpuga põrandale näitame. Saate vast aru sellest.

Mis tunne on rahulolul? Rahulolu on… see kui elu laseb minul ja minu füüsilisel kehal laieneda. Tundsin hetkeks laienemisest ebamugavust ja kuna ma tahan ennast hästi tunda, siis olen endale õpetanud tundma häid tundeid, seega ma loodan ja tegutsen lootusrikkamalt, räägin hea enesetundega lugusid ja olen ennast treeninud ootama positiivseid olukordi. Kui järgin uue idee rada, siis tunnen ennast rahulolevalt, sest liigun enda tõese olemuse suunas. Seda tehes…see Vortex, see võimas külgetõmbeseaduse Vortex… tõmbab ligi igasuguseid abistavaid elemente, sest mina olen optimistlik ja mina ise olen abistav element, seega tõmmatakse ka mind selle võimsa külgetõmbeseaduse poolt ja ma tunnen seda rahulolu.

Rahulolu on täpne vastand vastupanust. Rahulolu tunne on nagu anti-rahulolematus. See on kui tõestus sellele, et lähed õiges suunas ja rahulolematus on tõestus sellele, et lähed vales suunas. Rahulolu tunne näitab, et oled õigel teel.

Näiteks kui Jerry ja Esther räägivad, siis Ester tahab alati põnevusega rohkem kuulda: “Räägi sellest veel, mulle meeldib seda kuulata.” See on rahuldust pakkuv vestlus. Sest vestlus paneb teda keskenduma ja sellega laseb ta külgetõmbeseadust endale lähemale. Rahulolu on see kui sa saad selleks, kes oled. Rahulolu saab tunda juba päev või nädal enne soovi manifestatsiooni. Aga kui tunned rahulolematust, et manifestatsiooni veel pole…kas näed, mis käkki endale sellega keerad? Kui tunned rahulolu emotsioonist ja ei vaja selleks manifestatsiooni väljaspool Vortexi või enda füüsilises reaalsuses… Näed asju, kuuled asju, tõlgendad nähtu ja kuuldu vibratsiooniks, ka selle, mida katsud või tunned…

Teisiti öelda, siis see kogemus on nauditav läbi nende viiside. Aga kui sinust saab keegi, kes vajab reaalset kokkupuudet, enne kui asi on manifesteerinud, siis sellega hoiad sa ennast tagasi. See aeglustab sinu soove. Kuulake seda väikest soovitust… Innustame teid tundma seda rahulolu. Räägime täpsemalt…

Rahulolu ja kergenuds on väga sarnased. Need mõlemad näitavad, et ma olen lülitanud välja enda vibratsiooni vastupaneva osa ja seega ma luban Allikal kutsuda ennast seda lõpetama… lõpeta pole õige sõna, sest lõppu pole, aga see viib mind milleni? Manifestatsioonini? Lõpuks küll. Allikas ei tekita sinus rõõmu, sa ei tunne enda emotsioone manifestatsioonidest. Tunned neid tänu vibratsioonilisele joondus olekule ja selle mõistmist täna teile jagada tahamegi.

Tahame, et tunneksite täna siit lahkudes tugevat soovi tunda vibratsioonilist rahulolu joondus olekust. Et saaksite öelda ja tunda, et manifesteeritav ei ole nii oluline. Rahulolu sellest, et olen Vortexis ja suundun enda tõese mina poole, on see, mis tekitab mulle head tunnet, mulle meeldib seda teha. Olen Vortexist sisse võetud, mind huvitab Vortexis oleku tunne. Rahulolu on see, mida tunnen.

Jerry ja Esther rääkisid eile juttu: Jerryl oli eesmärkide kaart, mida ta rahakotis hoidis ja sõber küsis, kas ta hoiab seda endiselt rahakotis ja kas ta paneb endiselt endale nii eesmärke? Jerry vastas, et ta ei sea endale eesmärke, mul on nüüd teine arusaam asjadest. Kõik, mida tahan, lihtsalt tuleb minuni. Mõistsin, et olen eesmärgid juba ammu enda Vortexisse pannud ja nüüd teen seda teisiti. Tahame öelda, et olete juba kõik enda soovid Vortexisse pannud ja nüüd on teie ülesanne olla joondus selle vibratsiooniga, mida sinna olete pannud. Ja kui teete seda… rahulolu on kohene ja kui te tunnete ennast rahul kasvõi natuke aega, ükskõik, mis seda tekitab, positiivne eeldus, rahulolu. Ei mingit tõestust, et ennast hästi tunda, lihtsalt tunne…

Kui küsitakse, kas püstitad eesmärke: Jah. Minu eesmärk on tunda ennast rahul. Ooo, seega…sul on eesmärgid ja kui need saad, siis tunned rahulolu? Ei, ma ei mõtlenud seda. Minu eesmärk on tunda rahulolu ükskõik, kas midagi juhtub või mitte.“ Sõbrad arvavad, et sa oled hulluks läinud või sa kujutad endale lihtsalt asju ette. Ükskõik mis, hoidke ennast rõõmsana, olge lihtsalt õnnelikud. Just nii, just nii, just nii, just nii. Olge õnnelikud, ükskõik mis. Tundke ennast ükskõik mis olukorras õnnelikuna. Eirake seda, mis on ja kõike, mis teid ei rahulda, sest see mis ON, on vana uudis.

Füüsilise maailma manifestatsioon on samuti vana uudis. Siin toimuvad asjad, siin. See oled sina. SIIN on ainuke hetk, kus rahulolu eksisteerib. Vortexis olles avastate seda, et mida rohkem seal aega veedad… Vortexis olles on väga lihtne olla rahul kõigega, mis toimub sellest väljaspool, sest see kõik tõi sind Vortexisse. Nagu leiaks ennast sellest uskumatust kohast ja kogu see pikk tee selleni polegi enam oluline, sest sa oled siin. Millest te veel rääkida tahate?Hide picture