Abraham – Mida arvab Abraham hüpnoosist | 4:37

Abraham – Mida arvab Abraham hüpnoosist | 4:37

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Me tahame, et te harjutaks Allikaga joondus olekut ärkvel seisundis, selle asemel, et te magades seda kellegil teisel teha laseks. Palju tõhusam on see, kui oled teadlikult joondus sellega, kes sa oled.

 

Abraham – Mida arvab Abraham hüpnoosist
Tõlge videost:

 

Küsija publikust: Mind on väga huvitanud hüpnoosi fenomeen ja ma ei saa päris täpselt aru, miks meil see võime on ning kuidas see üldplaaniga kokku sobib. Tundub, et sellel on potensiaali ja see on abiks Külgetõmbejõule (Law of Attraction) ja loomingule. Kas teie arvate, et see on viis, kuidas inimesed saaks teatud takistustest üle?

Abraham: Me väga ei poolda hüpnoosi tööriistana, võrreldes seda teadlikkuse vibratsiooniga ja teadliku püüdlusega selle poole, mida tahetakse. Hüpnoos on sellega võrreldes nagu väike kirp koeral. Räägime parem sellest, miks hüpnoos üldse töötab, sest see töötab, uurime kuidas ja miks.

Siin sa oled, olend, kellel on sisimas väga selge ja puhas energia, ning teadmine sellest, kes sa oled. Tunned ennast vääriliselt ja tead, et asjad lähevad hästi, niiöelda laiema arusaamisega. Ja siis on isiksus, mis on elanud selles füüsilises kehas, mille oled loonud vastavalt enda elukogemusele. Seega on sul mingi arusaam, et asjad lähevad hästi ja mõned arusaamad, et asjad ei lähe hästi, teisisõnu, sinus on korralik vibratsiooni segadus.

Kui sa tuleksid meie jutule ja meie saame aimu, kes sa oled ja mida tahad, ning näeme selgelt sinu kinni hoitud vibratsiooni. Me räägiks sinuga nii, et sa pööraksid sellele tähelepanu. Teisisõnu, me aitaks sul vabaneda vastandlikest vibratsioonidest, et sa joonduks ennast Allika vibratsiooniga. Ning me juhendaks sind nii, et oleksid joondus sellega, mida oled ja tahad, seda siis mõistliku aja vältel.

Aga selle kõige protsessis, ilma endale teadmata, lakkad sa uskumast asju, mida eelnevalt uskusid, samaaegselt hakkad uskuma asju, mida sa sisimas tahad. Teisisõnu, usk on uskumine seadusesse või protsessi, ilma uskumuseta, et seda tegelikult ka suudaks. See mida teile õpetaksime, oleks joondumine mõtte energiaga.

Ja kui suudaksime teile õpetada rohkem mõtlemist asjadele mida tahate, kui nendele, mida ei taha. Kui suudaksime panna teid rohkem enda tunnetele keskenduma ja innustaks teid seda igapäevaselt tegema, mõeldes üha rohkem häid mõtteid, siis täituks kõik teie soovitud unistused.

Aga ütleme, et otsustasime teha seda teisiti. Ütleme, et istute meie ees ja meie oleme teie hüpnoosi terapeut, ning olete meiega piisavalt rääkinud, et me teaks, mis on teie soovid. Saame aru ka teie kõnemaneerist, et tunnete kahtlust. Seega, meile on selge, et see mida tunnete ja tahate, on väga erinevad.

Teie terapeudina, kuna oleme selleks õppinud, näeksime teid sellisena nagu te ise olla tahaksite. Meil on kerge seda näha, kuna oleme seda praktiseerinud. Me keskenduks tugevalt teie võimele midagi teha ja nii hakkaks me domineerima vibratsiooni teie ümber, sarnaselt nagu soojapuhur, sarnast protsessi kasutas ka Jeesus. Seejärel kasutaks me tehnikaid, millesse te juba usute, laseksime teil enda meelt vaigistada. Teisisõnu, hüpnoos ei erine väga sellest, kui te mediteerite, kui vaigistate aktiivsed mõtted enda peas. Seda tehes vaigistad ennast segavad asjad, samal ajal on meie töö hüpnoosi terapeudina aktiveerida need asjad, mis on olulised ja mida sa tahad, ning nüüd, olles selles transi seisundis, oled sa joondus enda soovidega.

Nii kaua, kui oled selles seisundis, oled sa nii joondus, et suudad saavutada kõike, mida meie arvates suudad, sest sel hetkel domineerime meie teie meelt. Aga peale seisundist ärkamist, kes teab kaua see efekt püsib. See kõik on iseenesest okei.

Me tahame, et te harjutaks Allikaga joondus olekut ärkvel seisundis, selle asemel, et te magades seda kellegil teisel teha laseks. Palju tõhusam on see, kui oled teadlikult joondus sellega, kes sa oled.

Aga meie saame aru, miks see töötab. Kas teie nüüd saate samuti aru?

Küsija: Jah, tänan.Hide picture