Abraham – Parim võrestik suhete jaoks | 5:55

Abraham – Parim võrestik suhete jaoks | 5:55

 

video
play-sharp-fill

Abraham – Parim võrestik suhete jaoks
(The Best Relationships Gridwork )
Tõlge videost:

 

Abraham: Milline emotsionaalne sõna kirjeldab sinu soovitud suhet? Kergus

Mees publikust: Kergus?

Abraham: Jah.

Mees publikust: Ilus.

Abraham: Soovitud suhe on kerge, mõnus, see on lihtne. On kerge tunda ennast hästi ja üheskoos, kerge on näha seda, mida tahan, kerge on päeva mööda saata. Kerge on olla see, kes olen, kerge on teha tööd, mida tahan teha. Kerge on olla kaks eri inimest, kellel on erinevad huvid. Sellises suhtes on kerge olla ja suhelda.

See on kerge. See tundub lihtsalt mugav, õige. Mõnus ja mugav tunne on olla sellises suhtes. See tundub turvaline. See tundub kindel, turvaline ja mugav. See tundub ehtsana, see tundub tõesena. See tundub aus ja sügavamõtteline. See tundub nagu hing ja Allikas. See tundub lihtne ja tõene. See tundub reaalne ja hea. See tundub kerge, pehme, õrn ja kindel. See tundub mugav. See tundub nagu armastus. See tundub, et sind armastatakse. See tundub nagu sina armastaksid, see tundub kindlana. See tundub nagu enesekindlus, teadmine ja olemine. See tundub nagu mina, see tundub nagu kodu. See tundub ehe. See tundub kindel ja aus. See tundub avatud. See tundub, et on avatud ja laienev. See tundub imehea. See tundub lõbus ja põnev. See tundub kaasahaarav. See tundub kirglik, oluline, elus, täis. See tundub tõena, see tundub nagu mina. Kas saad aru?

Mees publikust: Jah

Abraham: Seda oli rohkem kui 68 sekundit. Sellega saavutasid nii paljut, nüüd on küsimused kadunud ja võrestik tundub jälle õige. Energia liigub ja võrestik täitub, selle detailid ei loe. Terviklik suhe ei saa olla sellest parema tundega. Ei saa paremini tunduda. Sest kõik need asjad ja detailid, mida ei tule, on kõik sellepärast, et tahad tunda nii nagu just tundsid. Tegid just lõpujooksu ümber ebavajalike manifestatsioonide ja haarasid emotsionaalse vibratsiooni kõlast, sellest mida otsisid ning nii sai sinust vibratsiooniline vaste sellest, mis on sinu Vortexis, mis voolab nüüd nagu vesi allamäge, see pehme, õrn, mugav, kerge momentum. Sellega tegid ära sa vajaliku võrestiku töö. Me ei rääkinud seda niisama vaid tõmbasime selle välja sinu Vortexist, sinu tõeslisest sinast. See oledki sina, sellepärast saidki sellest nii hästi aru. Võrestiku töö on nüüd tehtud.

Juhus see… Sinu vibratsioon ja vibratsioon, mida tahad, on nüüd samas kohas. Nüüd hakkab tulema tõestust sellest just avastatud kõlast. Kõla – hea sõna selleks. See hakkab nüüd ilmuma. Ja võrestik hakkab jällegi täituma. Sinu ülesanne ei ole nüüd kohe midagi tegema hakata. Sinu ülesanne on teadvustada suhet selle ja selle vahel, mis just juhtus. Kui selle tegemist jätkad, siis juhtub järgmiste päevade jooksul see… Sinu enesekindlus uskumusse, ootustesse, teadmisse, sinu kindlus tulevasse. Siis hakkad ütlema asju nagu… Minu jaoks läheb alati kõik korda. Minu jaoks läheb alati kõik korda.

Mõnikord… Kui sa pole võrestikuga töötanud. Oled, aga sa pole seda teinud teadlikult. Keegi jookseb mööda koridori ja sa näed teda uuesti. Mõtled, et see on märk universumilt ja sa peaksid seda uurima, võibolla ongi, aga kui oled võrestikuga teinud teadlikult tööd ja nii juhtub, siis näed seda täpselt nii nagu see tegelt on. Kas saad aru, mida mõtleme?

Mees publikust: Jah.

Abraham: Pole võimalustki, et sa ei näe ja koge neid asju, millest just rääkisime. Ja kui meie sinu kingades oleks, siis meie lubaks rõõmuga tuua universumil sinuni täpselt kõike, mida otsid. Ja me ei näeks mitte mingit vaeva, et täita enda võrestik. Me ei pakiks ise kohvreid kokku, nagu enne teid õrritasime. Me ei teeks seda. Sest see oleks sina, kes võrestikku täidab. Aga kui sa mingil hommikul ärkad ja tead, et olemas pole miskit, ega kedagi, kes sind selles takistab, siis see ongi võrestiku täitmumine. Kas tunned erinevust?

Mees publikust: Jah.

Abraham: Nüüd on õige aeg lõpetada.

Mees publikust: Tänud.Hide picture