Abraham – Kuidas teenida “suurt” raha | 11:27

Abraham – Kuidas teenida “suurt” raha | 11:27

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Saad seda, kui ei pööra selle suurusele tähelepanu, mõistes selle lihtsust, meenutades, et lossi ja väikese nupu loomine on üks ja see sama asi.
  • Suuri asju on kergem luua, sest nendesse voolab rohkem elujõudu, need saavad rohkem tähelepanu mitte-füüsiliselt.
  • Kui sul on mingi soov, unistus, eesmärk, kui sellele mõtlemine sind rahuldab, siis oledki õigel vibratsioonil.
  • Raha ei ole õnneliku elu alus, õnnelik elu on raha olemasolu aluseks.

 

Abraham – Kuidas teenida “suurt” raha
(How to Get the BIG Money)
Tõlge videost:

 

Küsija publikust: Sain jalad alla kaks aastat tagasi, enne seda olin töötu, see siis kiire tausta info minu kohta. Nüüd olen kahe aasta kaugusel enda kodulaenu ära maksmisest.

Abraham: Seega sinu jaoks on asjad muutunud?

Küsija: Muutusid jah, tänud teile. Mul on teile iga aasta mitu küsimust, see aasta on neid vaid kaks.

Abraham: Oleme tänulikud, et tuled iga aasta tagasi, kuna meil on alati sama vastus. Väga kannatlik sinust.

Küsija: Minu küsimus on see, kuidas saada suurt raha?

Abraham: Saad seda, kui ei pööra selle suurusele tähelepanu, mõistes selle lihtsust, meenutades, et lossi ja väikese nupu loomine on üks ja see sama asi. Vahe on selles, kas keskendud lossile või nupule. Juba see fakt, et nimetad seda suureks rahaks, tähendab seda, et sul on vibratsiooniline plokk selle saamise ja selle vahel, kus see on. See suur raha, selle suuruse all mõtled sa raskemini saavutamist, või mõtled, et see on haruldasem, või seda, et pead selleks midagi erilisemat tegema.

(Abraham immiteerib küsijat) Abraham, olen sind juba aastaid kuulanud, iga aasta on mul mõned küsimused, annad alati sama vastuse, aga see aasta vajan teist vastust, sest seekord tahan suurt raha. Kaotasin vahepeal töö, aga nüüd on jälle sellega korras, see väike raha on pidevalt tulnud ja see meeldib mulle. Mulle meeldib see, aga tahan nüüd seda raskesti saadavat asja. Tahan seda, mida vähesed saavad. Tahan seda raskesti saadavat asja. Seega, kas võiks teha personaalse kohtumise, kus sa ei räägi kergesti saadavatest asjadest, vaid sellest, kuidas saada suuri asju.  Seega läheme nüüd kardinate taha ja me sosistame sulle seda kõrva. Tahad seda suurt asja 🙂 Me teeme sinu kulul nalja, kas on nii? Tegelikult teeme nalja idee üle, et suuri asju on keerulisem luua.

Suuri asju on tegelikult kergem luua, sest mõtlete nendele rohkem. Suuri asju on kergem luua, sest nendesse voolab rohkem elujõudu, need saavad rohkem tähelepanu mitte-füüsiliselt.

Selle suuruses häirib sind, aga see, et sa teadvustad endale selle suurust, sellega tuleb sulle kaasa suurem takistus. Seega pead seda takistust vähendama. Mis asi see suur raha üldse on?

Küsija: Siis kui saad hommikul ärgata ja teha ükskõik, mida teha tahad.

Abraham: Aga siin iva ongi. Kui seda kuuled, siis lähed kohe asjatama. Kui suudad ärgata igal hommikul, mõeldes mõtteid, mida mõelda tahad, siis ei saa sind midagi takistada. Aga kui ärkad, ja mõtted on kinni manifesteeritavas, siis sa ei saa liikuda sinna kuhu tahad.

Küsija: Kui see nii on, siis olen sellele päris lähedal, sest tunnen, et…. Mind on igal seminaril küsima lubatud ja….

Abraham: Jah, mis värk sellega on? 🙂

Küsija: Ma tean kuidas seda kõike teha, aga… Ma olen suhteliselt osav visualiseerimises. Sellepärast arvangi, et saan asju, mida ma tahan. Isegi kui kasutan sõna “suur”… ma saan nende visualiseerimisega ilusti hakkama. Tunnen, et see 1000-2000 dollarit iga kuu rohkem teenida, see on tehtav töö. Isegi kui nimetan seda “suureks”, siis see on minu jaoks kergem, kuna selle nimel töö tegemine, ei ole minu jaoks teguriks.

Abraham: Sind takistab nende kahe erinevus. Teisisõnu, sa samastad teatud koguses tegevust, teatud summa rahaga. Sa mõtlesid seda siis, kui ütlesid, et: “tean, et suudan teha vajaliku tööd, rasket tööd.”

Küsija: Seda kasvavas koguses, aga tunnen….

Abraham: Arvad, et oled piiratud enda poolt antava panusega. Teisisõnu, kui mõtled, et dollar = sinu panus, siis suudad anda vaid teatud koguse panust, on teatud arv tunde päevas ja on olemas teatud arv inimesi, kes sinu panuse eest on nõus tasuma.

Küsija: Just nii.

Abraham: Sa pead lõpetama enda teenistuse vaatamise, vastavalt antud panusele ja pead alustama vaatamist sellele, mida saad. Vahetame sõna “teenima” “saamise” vastu ja vahetame sõna “panus” “vibratsiooniga”, personaalselt pakutavaks vibratsiooniks. Kas saad vahest aru? Sest kui tegu on teenistuse ja panuse vahel, siis sul on õigus. Sa oled piiratud sellega, mida ära teha saad, mitut asja teha saad, piiratud on ka inimesed, kellele enda väärtust pakkuda saad. Kui saad aru, et asi ei ole teenimises, vaid saamises ja asi pole antavas panuses, vaid vibratsioonis… Seega asi pole tegemises, vaid mõtlemises. Asi ei ole isegi selles, mida mõtled, vaid selles, kuidas ennast mõtte ajal tunned. Vot see on õige valem.

Küsija: Õigus. Tunnen, et olen sellele lähedal, sest nende niiöelda suurte asjade jaoks ei loe ma teguriks tööd või panust.

Abraham: Täpsusta seda.

Küsija: Usun seda, et teenida kõvasti suurem summa kuus, näiteks 1000-2000, see on tehtav töö, seda ma oskan. Aga, et saada nii öelda “suurt” raha, suudan seda visualiseerida ja tean, et suudan seda emotsionaalselt. Sellepärast tunnengi, et ma ei pane tööd teguriks, sest ma kuulan sind. Ma annan endast parima, et seda saavutada.

Abraham: Kui see nii on, siis miks me räägime sellest üldse?

Küsija: Ma ei tea.

Abraham: Sellepärast, et sa endiselt jälgid manifesteeritavat tulemust ja kahtled samas enda vibratsioonilises seisundis.

Küsija: Seega peaksin seda siis vähendama?

Abraham: Mida vähendama?

Küsija: Vähendama selles kahtlemist või soovi olla selle jälgija.

Abraham: Sa peaksid tõstma enda tänulikkust energia teadlikkusest ja tõstma enda tänulikkust visioonist. Teisisõnu, see ongi nii lihtne ja sa pead sellest kuidagi aru saama. See ongi nii lihtne. Kui sul on mingi soov, unistus, eesmärk, kui sellele mõtlemine sind rahuldab, siis oledki õigel vibratsioonil. Aga kui see tundub pettumusena, või raskusena, või asjana, millest sa pole veel aru saanud, või tundub nagu dilemma, või tundub see kui ebaõiglus, sest näed teisi, kes sellest on aru saanud ja sina mitte, seega sa pead mõtlema ja tundma, mõtlema ja tundma. Unista sellest, mida sa soovid.

See, mis paljusi takistab, on see, et nad tahavad teatud olekut. Nad ütlevad midagi sellist: “Tahan finantsilist küllust, et saaks teha, mida ma tahan.” Meie ütleme, et see käib teistpidi. Asi on soovitu tegemises, mis paneb teid Vortexiga joondu, see mis võtab ära vastupanu, mis omakorda toob teieni soovitud külluse. Raha ei ole õnneliku elu alus, õnnelik elu on raha olemasolu aluseks.

“Aga kuidas saan praegu ennast õnnelikuna tunda, kui töötan rohkem kui tahaks, tehes asju, mida ma ei taha.” Meie ütleme, et teil on võime sellest mööda mõelda. Esimesena, teil on võime olla tänulik hetkel tehtava suhtes. Teil on võime öelda rohkem positiivsemaid asju, kui negatiivsemaid asju. Teil on võime vaadata rohkem positiivsemaid aspekte, kui negatiivsemaid aspekte. Teil on võime teisi tunnustada, mitte neid kritiseerida. Teil on võime olla enda üle tänulik, rohkem kui ennast kritiseerida. Teil on võime keskenduda, isegi kui vaatate ainult seda mis on, palju produktiivsema, ehk hea tundega. Isegi kui ainuke asi mida teete, on vaatamine endasse, leides asju, mida tunnustada või kiita, siis sellega nihutaksite enda vibratsiooni piisavalt, et see tõuseks teie Vortexi vibratsioonini tasemele, selleni, millest olete unistanud.

Aga see, mis teid ja enamusi takistab, on see võrdlus sellega, kus sa oled ja kuhu jõuda tahad. Sa pead hakkama sinna kohta minema mõtetes, teame, et see on väga tüütu, aga nii see töötab. Sest kui sa ei suuda sinna minna mõttes, siis sa ei saagi sinna.

Ja inimesed aina nõuavad meilt: “Ma ei taha sinna mõttes jõuda, see tundub tobe, tahan seal olla, et saaks sinna jõuda, kui oleksin seal, siis saaks ka sinna jõuda.” Me ütleme, et selle vahel on teekond, see kus oled ja kuhu jõuda tahad. See ei ole töö teekond, see ei ole millegi tegevuse teekond. See ei ole kõrgemale saamise teekond, see ei ole isegi teekond tooteni, mida maailm soovib, see on vibratsiooniline teekond. See on kiitmise ja kritiseerimise vahe, see on mossitamise ja naermise vahe. Vahe on selles, kas sa vead ennast üle platsi, või kepsled üle platsi. See on vahe armastusel ja vihal, vahe on selles, kas sa tunned ennast hästi või halvasti. See on ainuke vahe, sest olete enda elu elanud ja asju Vortexisse pannud, see on täis asjadest, mida soovite ja see on vibratsiooniline kiirus, mida te tavaliselt ei saavuta, sest nagu enamus inimesi, te vaatate seda, mis on, mitte seda, mis võiks olla.

Küsija: Aitäh.

Abraham: Aga palun.Hide picture