Abraham – Neli igapäevast tegevust, et enda sagedust tõsta | 12:08

Abraham – Neli igapäevast tegevust, et enda sagedust tõsta | 12:08

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Kas arvate, et saate kiiremini asjad tehtud, kui koostate enda pikki nimekirju asjadest, mida vaja teha, või saate rohkem tehtud kui lubate endale natuke rahu?
  • Mida paremini ennast tunned, seda rohkem endale lubad. Sa väärid kõike. Te tulite siia aegruumi reaalsusesse vääriliste olenditena. Võimsa ja kindla sihiga.
  • Olete ajanud sassi selle, mis on teile oluline, sellega, mis on teistele oluline.
  • Kui tahaksite alturistlikult olla kasuks kõigile tuttavatele, siis selleks peate esmalt endale kasulik olema.

 

Abraham Hicks – Neli igapäevast tegevust, et tõsta enda vibratsiooni
(4 Things You Must Do Everyday for a Higher Vibration)
Tõlge videost

 

Abraham: Kas usute, et suudate nuppe luua? Kas usute, et suudate losse luua? Kas usute, et suudate nuppe luua? Arvate, et nuppude loomine on oluline? Kas kõik peab entuasismi sisaldama? Kas rahulolus on võimu? Kas teile meeldib voolida teadlikult enda meelt? Kas arvate, et peate rohkem mõtlema või puhkama? Kas peaksite rohkem vaeva nägema või vähem? Kas seostate vaeva nägemist tegutsemisega või mõtlemisega? Kas peaksite nägema rohkem vaeva, et mõelda paremaid mõtteid? See oli lõks 🙂 Kas peaksite nägema rohkem vaeva, et mõelda paremaid mõtteid? Või peaksite rahunema paremate mõtete jaoks?

Kas rahunedes tulevad paremad mõtted? Kas parem mõte on juba olemas? Kas parem mõte on manifestatsioon, mis ilmneb, kui seda lubad? Kas arvate, et saate kiiremini asjad tehtud, kui koostate enda pikki nimekirju asjadest, mida vaja teha? Või saate rohkem tehtud, kui lubate endale natuke rahu?

Kui meie teie füüsilises kehas oleks, siis me otsustaks olla laisad. Otsime selleks õiget sõna. Me oleks natukeseks ajaks laisad. Sest laisana olekuks endale loa andmine, on loa andmine sellele, et lubad enda võrestikul täituda kõigega, mida oled juba endale valinud ja Vortexisse pannud. Sõnal laisk on halb varjund, sest tegu on inimestega, kes võrdlavad ennast teiste inimestega, mis põhineb valedel arusaamadel.

Vale arusaam on see, et mida rohkem teed, seda rohkem oled väärt. Ja see on kõige valem arusaam, mis olla saab. Me tahaksime teile anda arusaama, mis on teie universumi alustala.

Mida paremini ennast tunned, seda rohkem endale lubad. Sa väärid kõike. Te tulite siia aegruumi reaalsusesse vääriliste olenditena. Võimsa ja kindla sihiga.

Olete ajanud sassi selle, mis on teile oluline, sellega, mis on teistele oluline. Olete enda Vortexisse sisestanud paljude teiste heaolu. Mõnikord ka kollegtiivse teadlikkuse heaolu. Mõnikord ühiskonna ja ka pere heaolu. Olete enda Vortexisse sisestanud palju rohkem teiste heaolu, kui enda.

Aga oluline on, et te enda heaolu eest hoolitseksite. Selleks, et saaksite olla kellegi teise heaolu pakkuja. Teisisõnu, te ei saa anda, suurendada, võimendada või rõhutada, te ei saa aidata seda, mida ise ei tunne. See tähendab, kui tahaksite alturistlikult olla kasuks kõigile tuttavatele, siis selleks peate esmalt endale kasulik olema. See tähendab, et peate võtma rohkem aega, et enda vastu hea olla. Rohkem aega endale, rohkem aega rahus, rohkem aega, kus keegi ei käsuta sind. Rohkem aega iseenda vajaduste rahuldamiseks.

Kui meie oleksime teie füüsilistes kingades ja kui keegi paluks teilt midagi, siis me segaks vahele ja hindaks olukorda täielikult. Ning ütleks neile: ma loodan südamest täita teie palvet, eeldan, et saan sellega hakkama, kuna oleme teatud suhtes ja sa palud seda minult, olgu see siis töötaja, sõber, vanem, laps või kes iganes. Eeldan, et saan sellega hakkama, aga enne seda pean sisestama tingimuse. Teen seda alles siis, kui suudan ise olla protsessi ajal rahulik. Tahame, et sellele natuke mõtleksite.

Eelnevalt toimunud kruiisidel tagas Esther, et kõik saaks “Easy-rahu” nupu Staplesist (pood Ameerikas), kõik said sellise. Esther leidis pööningult kasti, kus need olid ja asetas neid igale poole enda majas. Sest ta tahtis rõhutada asjade lihtsust, mitte keerukust. Ta ei soovi enam õigustada enda heaolu sellega, et võrdleb enda tegemisi teiste inimeste tegemistega. Ta tahab rõhutada rahulolu, mis temasse voolab, sellega, et mäletab Allikaga joondus oleku vibratsiooni saavutamist.

Kui meie seisaks teie füüsilistes kingades, siis me teeks järgmisi asju ja alles siis kõiki teisi asju. Me mediteeriks iga päev 15 minutit. See tähendab, et me vaigistaks enda meele, lihtsa tahtmisega, et kork püsiks vee peal (mediteerimise stiil). Me läheks välja, ükskõik, mis ilmaga ja liiguks seal ringi tänulikkusega planeedi ees. Me vaataks ülesse ja enda ümber ning leiaks asju, mida tähele panna ja räägiks nendest kõva häälega.

Kui Esther enda aias jalutab, siis ütleb ta kõigele, et ta on tema lemmik. Sina oled minu lemmik, sina oled minu lemmik, sina oled minu lemmik. Oled minu lemmik kivi teel. Oled minu lemmik lind puul. Oled minu lemmik õitsev lill, oled minu lemmik mitte-õitsev lill. Oled minu lemmik puu, oled minu lemmik põõsas, oled minu lemmik konn. Oled minu lemmik konn, sa ei lase mul magada, aga oled endiselt lemmik konn.

Teisisõnu. Esimesena mediteerige ja teiseks veetke rohkem aega väljas. Kolmandaks, me ostaks märkmiku, kutsuks seda “Minu positiivsed aspektid” ja kirjutaks vähemalt kolm, neli, viis on isegi parem, lehekülge positiivseid aspekte. Viis erinevat teemat ja nendele positiivseid aspekte. Treenige enda vibratsiooni kõrgemale. Ja viimaseks asjaks, kui oleksime teie füüsilistes kingades, seda teeksime iga päev, me vaataks ülesse ja välja, parim kui seda väljas teeks, või akna juures. Me teadvustaks, et on olemas universumi jõud, mis keskendub täpselt sinule.

Me teadvustaks seda enda nime järgi kutsudes, kui teil on nimi, mis teile meeldib ja lausuks, et: “ma teadvustan, et olen sinu positiivse tähelepanu keskmes ja olen tänulik, et pidevalt minu heaolu eest muretsed. Ja täna, ükskõik kus olen, ükskõik kuhu lähen, ükskõik mida teen ja ükskõik kellega seda teen, olen pidevas teadlikkuses sellest, et ka sina oled minuga koos, tunnustades mind, toetades mind, abistades mind, teadvustad mind, inspireerid mind, juhendad mind, lustid minuga, teadvustades mind, toetad mind, abistad mind, inspireerid mind, aitad mind, juhendad mind, oled minust teadlik, armastad mind, näitad mulle, inspireerid mind, juhendad mind, aitad mind, tõstad mu tuju, näitad mulle…. Tee lõpmatult selle teadvustamist ja jälgi muutusi, mis hakkavad sinu elus tänasest peale.

Sinu Vortex on ääreni täis, täpsete soovidega, mida sinna oled pannud ja seda, et oled väärt selle kõige realiseerimist. Ja on aeg, et need realisatsioonid tuleks sinu ellu, kiirusel, mis paneb inimesi sinu ümber imestama. On aeg, et mäletaksid, mida sinna pannud oled ja tuua need enda praegusesse kogemusse.

Oleme täna terve päev rääkinud teie olemise väärtustamisest, isegi kui seda enda kõrgemast teadmisest räägime, siis teame, et te ei tea veel, kes olete. Enamus ajast te ei mõista, seda kui olulised te olete, kõigest mis on. Meie naudime Vortexi kasusi kõigest, mida teie olete saavutanud ja me naudime seda, aga meie suur soov on see, et teie, siin enda füüsilistes kehades, lubaksite endal olla nende asjade füüsiline manifestatsioon. See oligi kogu plaan.

Te ei ütelnud, et lähen ja täidan Vortexi enda soovitud asjadega ja siis keelan endal nende realisatsiooni. Ütlesite, et lähete ja kogete kõike seda realisatsiooni.

Seega kui täna teid külastame, siis me teadvustame endale, et koos veedetud tunnid, tänu teie tahtele meiega siin mängida ja tänu tahtmisele küsida küsimusi, nii nagu olete seda teinud, siis meie teadmine on see, et teie vibratsioon on nihkunud uude kohta. Ja meie ootus on see, et teie ootus, on samuti nihkunud uude kohta. Teie elu on lõplikult muutunud ja me ei ütle seda kõigile, ega iga seminar, me ei ütle seda iga kord, aga täna vastab see tõele. Olge valvsad selle tõestuse märkamisel. Teid armastatakse siin väga, alati.Hide picture