Abraham – Kuidas igapäevaseid asju lihtsamalt tehtud saaks | 5:39

Abraham – Kuidas igapäevaseid asju lihtsamalt tehtud saaks | 5:39

 

video
play-sharp-fill

Selles videos:

  • Allikaga joondus olles tulevad need inimesed või ideed, mis puudutavad seda tegevust, need tulevad sinuni täpselt õigel ajal.
  • Sinu töö on leida häid mõtteid, leida kergenduse tunnet. Sinu töö on alati valida, kas hea tunne või halb tunne.

 

Abraham – Kuidas asjad kergemini tehtud saaks
(Getting things done around the house)
Tõlge videost:

 

Küsija publikust: Aitäh, mul on küsimus. Kuidas seda kodus asjade tegemisel kasutada?

Abraham: Väga hea küsimus. Pead endalt küsima, mida ja miks sa seda tahad. Tahan, et kodus asjad tehtud saaks, miks seda tahan. Sest tahan elada korrapäraselt ja mulle meeldib hea ülevaade asjadest. Tahan tunda ennast produktiivselt ja tahan, et asjad sujuks. Tahan elada korralikult ja et kõik läheks hästi. Mulle meeldib sellega joondus olemise tunne.

Selliste ütlustega teed eelnevalt energia tööd. Allikaga joondus olles…  Nüüd oled Allika ühenduses, täis jõudu ja oled ennast häälestanud tahetud tulemusele. Allikaga joondus olles tulevad need inimesed või ideed, mis puudutavad seda tegevust, need tulevad sinuni täpselt õigel ajal. Pühendades aega tegevusega joondus olemisele, visualiseerides tahetud tulemusi, parim viis seda seletada oleks:

Oleme juba aastaid rääkinud, et leidke tahetud asja tunne. Nüüd kui oleme seda Vortexit selgitanud, seda vibratsioonilist kogumit asjadest, mida oled soovinud, kui tunned selle Vortexi jõudu, siis sinu ülesanne on jõuda Vortexisse. Sinu ülesanne on ennast Vortexi lähedusse viia. Selleks on iga sinu räägitav lugu, mis viib lähemale Vortexile.

Mine Vortexi sisse (Tõsta oma sagedust, et saaksid ühendust Allikaga). Tunneta seda, mis tunne on olla väga jõukas, mis tunne on olla finantsiliselt täielikult kindlustatud. Ära vasta lihtsalt sellele küsimusele niisama, proovi sellele vastata nii…

See tundub imeline, nii hea on teha otsuseid, mitte selle hinna pärast, vaid selle pärast, kas tahan millegis osaleda või mitte. Mis tunne on olla täis elujõudu ja särtsu, mis tunne see on. Mis tunne on olla ergas, mis tunne on olla reibas ja põnevil. Mis tunne on kirglikkusel, mis tunne see tegelikult on. Kuna viimati kirge tundsin, milline oli see tunne. Mis tunne on olla armunud, milline see tunne on. Mis tunne on heaolul. Mida tunned, kui lebad voodis ja tead, et kõik on korras. Tunda seda kõike enda ümber, teada, et kõik on korras.

Sellega peab vaeva nägema, keskenduma meelt, et leida need tunded. See ongi sinu töö. Esimene samm juhtub iseenesest. Me ei ütle teile kunagi, et peate esimese sammuga tegelema. Esimese sammuga ei pea tegelema. Inimesed lihtsalt ilmuvad ja käituvad tobedalt (võrdleb sellega, et sa ei pea midagi tegema ja kui oled halval lainel, siis sarnased inimesed lihtsalt ilmuvad su ellu). Esimene samm toimub automaatselt, asjad lihtsalt juhtuvad. Esimesel sammul ei pea midagi tegema. Esimene samm juhtub sinuga.

Teine samm ei ole ka sinu teha. Teine samm töötab sinu heaks, Allikas juhib seda. Sinu teha on kolmas samm. Sinu töö on leida see tunne, tunda ennast hästi, leida positiivseid külgi, teha täiel hool tänulikkusi. Sinu töö on leida häid mõtteid, leida kergenduse tunnet. Sinu töö on alati valida, kas hea tunne või halb tunne.

See ongi minu töö, olla optimistlik või pessimistlik. Kas teen sellest palju kära või vähem. Kas segan murede pada või rahustan seda. Kas viskan bensiini tulle ja ajan asja hullemaks, või viskan tulle vett ja muudan asja paremaks. Olen ma armastaja või vihkaja, olen ma tegija või vigiseja. Kas säran või poen peitu. Kas võimendan positiivsust endas ja teistes, või võimendan hoopis negatiivsust. Need on lihtsad valikud. Need on väga lihtsad valikud. See on 100% sinu teha.

Te olete täpselt õiged, kelle juurde selle seminariga tulla. Ütleme, et räägi uus lugu ja sina ütled, et häbened lugu rääkida. Ütleme, et räägi uus lugu ja sina ütled, et see on nii nukker teema: “see on nii kurb lugu mida räägin… oskad sa meile nõu anda…” Ütleme, et räägi head tunnet tekitav lugu. Sina jälle, et see lugu ei ole hea. Naerame teie üle, mis?

Küsija: Natukene jah.

Abraham: Me hindame seda selgust, mida seminarile tõid. Sest mõte ongi selles, et tuleb rääkida lugusid, mis tekitavad head tunnet. Soovitame seda, et lasete lool olla see, mida ta hetkel on. Teiste sõnadega, kui keegi teile tõesti pinda käib, siis on õige aeg parema loo jaoks. See on raske, aeg parema loo jaoks, aga õige aeg parema loo jaoks. Aga ära jäta seda lihtsalt sinnapaika, kui sellest eemale saad ja tunned ennast paremini, siis võta ja kaunista seda lugu. Ja kinnita kanda seal parema tundega seisus ning varsti märkad, et ei lähegi enam halbade lugude juurde tagasi. Siis muutuvad tunded nagu hirm, tunded mis tekitavad halba enesetunnet, need muutuvad mõnusateks tunneteks. Nii tunned ennast ainult siis, kui see on midagi väga olulist ja millest tõesti hoolid.

Väga hea (Abraham lõpetab selle teema)

Küsija: Aitäh

Abraham: Aga palunHide picture