Kuidas võtta ühendust oma Kõrgema minaga | 8:38

Kuidas võtta ühendust oma Kõrgema minaga | 8:38

 

video
play-sharp-fill

Kuidas võtta ühendust oma Kõrgema minaga
(How to Connect to your Higher Self through DNA Activation)

Tõlge videost:

 

Kuidas saada ühendust Kõrgema minaga?

Keskkoolis õpetati, et inimesel on 2 DNA ahelat. Kaksikahel koos 46 kromosoomiga. Aga füüsilise DNA taga paikneb mall. See mall on energeetiline ja sellel on 10 lisa eeterlikku ahelat. Siiani on neid rämpsuks peetud. Teadlased pole veel avastanud selle niinimetatud rämps DNA eesmärki, aga vastus sellele on lihtne. See  rämps on osa DNAst, mis sisaldab väljalülitatud informatsiooni. See väljalülitatud DNA sisaldab mittefüüsilist osa, mis ootab sisselülitamist. Sellel “rämpsul” on oma eesmärk.

Kui see 97% DNA osast aktiveeritakse, siis mis juhtub sinu kehaga? Füüsilisest vaatenurgast hakkab sinu DNA kodeerima lahti proteiine, aga vaimsest vaatenurgast – sa saad ühendust Kõrgema mina ja jumaliku eesmärgiga. Sa hakkad kogema vabanemist võlast, kannatustest, meeleheitest, stressist ja halbadest suhetest. Sagedus kontrollib kõike meie elus. Sagedus, millel sa võngud,sõltub sinu DNA aktiveerimisest. Näiteks madal sagedus toob esile konflikte, piiranguid ja stressi. Sagedust tõstes satud sa kokku uute inimeste, kohtade, töö, külluse, aja ja sündmustega. See on uus võimalus.

Sa hakkad kehastama enda Kõrgemat mina. See juhtub kui oled joondus enda Kõrgema minaga nii juhtub kõik õigel ajal ning õiges järjekorras. Nii ei manifesteeri sa enam kaost. Enamus inimesi ei saa olla joondus enda Kõrgema minaga tänu moonutustele.

Mis on need moonutused? Vastuse jaoks on oluline mõista minevikku. Drunvalo Melchizedek on selgitanud, kuidas on murrangulised sündmused muutnud inimeste kõrgemat teadlikkust ja seda juba tuhandeid aastaid tagasi. See on põhjustanud ühenduse katkemist inimese ja Kõrgema mina vahel ning läbi selle oleme kaotanud mälu ja teadmise enda multidimensionaalusest. Tänu sellele on inimesed hakanud hingama Pranat (elujõud) läbi suu ja nina, mitte läbi käbinäärme. Sellepärast näevadki inimesed nüüd maailma läbi halva ja hea, patt ja õiglus, sõda ja rahu. See on teadlikkuse duaalsus. See juhtus tänu kromosoomi murdumisele, mis eraldas meid kõrgemast teadlikkuse tasemest ja hoidis meid surelikkuse ja surma ringis. DNA parandus on tee tagasi selleni, kes me tegelikult oleme. Seega on DNA aktiveerimine vajalik meie ülestõusu ja vaimse evulutsiooni protsessis.

Mis oli originaalne disain? Originaalne plaan oli loomulik kooslus meie kõrgemast teadlikkusest ühe eluaja jooksul. Tänu Maa võrestiku moonutustele ei saa me kehastada Kõrgemat mina, ega ka kogeda ülestõusu ja see hoiabki meid pidevas surma ja sünni tsüklis. Uuestisündi (inkarnatsiooni) ei olnud inimkonna algses plaanis.

Moonutused Maa võrestikus on tekitanud ka moonutused meie DNAs. Seda sellepärast, et me jagame sama holograafilist reaalsust. Ning see takistab meie loomulikku bioloogilist ülestõusu. Algne inimkeha oli loodud sisaldama teadlikkuse 12 dimensiooni, ühe meie eluaja jooksul. Algne plaan oli aktiveerida loomulikult DNA ahelad 4, 5 ja 6, mis ühtivad 4,5, ja 6 tšakraga, seda siis 12 aastaselt. Ahelad 7,8 ja 9, mis vastavad tsakratele 7,8 ja 9, seda siis 22 aastaselt. Ahelad 10,11 ja 12, mis vastavad tšakratele 10,11, ja 12, vanuselt 33. Ning ahelad 13,14 ja 15, mis vastavad tšakratele 13,14 ja 15, vanuselt 44. Enamus inimestel on aktiveeritud 3 kuni 3,5 DNA ahelat. Mis tähendab, et sa saad kogeda ainult kolme teadlikkuse dimensiooni ja see piirab sinu arengut.

Kui palju on olemas Dimensioone? Meie ajamaatriksis on 15 dimensiooni. Need 15 dimensiooni jagunevad viieks harmooniliseks dimensiooniks, mida nimetatakse Hu-ks. Meie elame kolmandas HU-s, mis sisaldab dimensioone 1,2 ja 3. See sisaldab ka meie füüsilist keha. HU 2 sisaldab dimensioone 4,5,6 ning seal on ka meie hing. HU 3 sisaldab dimensioone 7,8,9 ning seal on ka meie ülemhing (Oversoul). HU 4 sisaldab dimensioone 10,11,12 ja see sisaldab meie Avatari, mida kutsutakse ka Kristus-teadlikkuseks (Christ consciousness). HU 5 sisaldab dimensioone 13,14,15 ja see sisaldb meie Rishi identiteeti. Neid nimetusi olete võibolla kuulnud kui gurud räägivad vaimsest  valgustumisest. DNA aktiveerimisega koged sa nende fragmentide kokkupanekut ning läbi selle tunneme ühtsust Allikaga.

See on tõene inimese teadlikkuse evulutsiooniline tee. Kõrgemat mina kehastades kogeme ülestõusu. Maa ja inimkond on hetkel tähtedevahelises aktiveerimise tsüklis, see toimub iga 26 556 aasta vältel. Need tsüklid on olulised perioodid, sest just nendel aegadel kiirendatakse bioloogilist ülestõusu. Ülestõus saab toimuda ainult siis, kui DNA on aktiveeritud.

Mis on DNA aktiveerimine? Kuldne DNA aktiveerimine on protsess, kus lisatakse DNAle rohkem valgust , et taastada selle loomulik plaan, seda läbi püha geomeetria koodide ja käskude. Ingellik inimene saab endas sisaldada 12 ahelaga teemant päikeselist DNA malli. Indigolapsed saavad endas sisaldada 12, 24 või 48 DNA ahelat, seega 12, 24 või 48t teadlikkuse dimensiooni.

Aktivatsiooni saab teha läbi protokolli, mille looja on Toby ja Ivonne Delaflour Alexander. Selleks on teatud käskude ja koodide kasutamine. Geomeetrilised koodid on skalaarlained, mis aktiveerivad DNA kvantfüüsika tasemel. Ülestõusuks on vaja Kuldset DNA aktiveerimist, see on nagu programmi uuendus Allika poolt. See on nagu jumaliku ja võimaluste rohke programmi uuenduse allalaadimine. DNA aktivatsioon uuendab sinu elu kaosest, draamast, ärevusest, päritud harjumustest, võlast, kannatusest, meeleheitest, stressist, halbadest suhetest kuni algse jumaliku koopiani. Seejärel saad kehastada enda Kõrgemat mina, võtta kontroll oma elu üle, leida enda elueesmärk, sulle tuleb meelde, kes sa tegelikult oled. Saad end koheselt uuesti luua, kohata õigeid inimesi, tõmmata ligi õiget aega ja sündmusi. Tõmbad ligi ka enda õige perekonna. Kui aktiveerid enda neljanda ahela, siis aktiveerid ka enda südame tšakra ning sellega saad tunda tingimusteta armastust nii enda kui ka teiste vastu. Kui kõik inimesed teeks selle sammu, siis ei oleks enam sõdu. Kuna siis näeksime rünnakut teiste vastu kui rünnakut enda vastu, sest me oleme kõik üks.Hide picture