Pühapäevased otseülekanded
juuni 2021

Pühapäev,
6.juuni 2021

Vestlus otseülekandelt:

Osalejate arv: 224

Lille Lindmäe
Videomeditatsioon 6.juuni 2021  

 

Erkki Tuomala Kõrgeima kanaldus Helsingi õpperühmas 26.05.2021:

Mina, kes räägin selle vana mehe kaudu, räägin jällegi midagi uut. Midagi niisugust, mida Ma pole varem teile rääkinud. See aeg, mida te elate praegusel hetkel, on eriti väljakutsuv mitmelgi viisil. Mitte ainult see viirus, vaid paljud muudki asjad on tulnud jõuliselt nähtavale. Mina võin rääkida teile neist.

 

Üks asi, millest te isegi sageli mõtlete ja arutlete, liitub rahutusse inimestevahelisse läbikäimisesse. Halvemal juhul see on väga vägivaldne ja toores, eriti hukkamõistetav. Kui Mina kasutan sõna hukkamõistetav, siis Mina ka mõtlen seda. Kõige räigemad asjad on sõdimine ja inimeste vahelised toorused.

 

Need inimesed, kes mingilgi viisil on osalised neis asjus, hakkavad väga raskel moel kogema tulemusi, mida nad ise on omale põhjustanud. Väga paljud inimesed kardavad üksteist ja mõned kasutavad seda hirmu relvana teiste vastu. Te küll teate, kes ise süüdistavad ja nõuavad ka teisi süüdistama? Ei maini nimesid, kuid paljud teist küll teavad, kes on need kõige tülikamad inimesed? Nende elu mõjutab praegusel hetkel alistav suhtumine teistesse inimestesse. Need inimesed peavad nüüd väga kiiresti kõrvale minema.

 

Kui ütlen jälle kindlalt, et kõik toimub kiiresti, siis see tähendab, et kõik sellel üritusel olijad saate näha, et need muutused toimuvad pöörasel viisil. Sest Mina olen otsustanud, et need inimesed, kes õhutavad vägivalda, kasutavad tooreid võtteid teiste alistamiseks, paigutatakse kuhugi mujale. Mina ise hakkan nende üle kohut mõistma seal ruumis. Teist keegi kunagi ei saa teada, mis on tulemus, kui süüdistatakse sellesarnastes tegudes.

 

Need inimesed ise ei saa aru, mida nad teevad ja mida sellega põhjustavad enestele? On palju teisigi, kes ise ei otsusta asju, kuid ühel või teisel moel on süüdi vastavates tegudes. Ka nende inimeste suhtes Mina olen täiesti leppimatu ja hakkan vaatama, kuidas nad triivisid või viisid end samasse ruumi, kus need kõige suuremad ja raskemad inimnähtused hakkavad elama. See asi, millest alustasin seekord seda õhtut, on Minule isiklikult väga kurb asi.

 

Kuid täna  Mina tahan tuua eriti seda asja sellele väiksele rühmale teadmiseks, et see muutus toimub kiiresti. Olen hoolega jälginud, kuidas inimkond on jagunemas erinevatesse ruumidesse. Ja need, kellest hetk tagasi rääkisin, juhivad end sellisesse ruumi, kust keegi mitte kunagi ei tule neid aitama. Seal on nuttu, hädaldamist ja palju anumist, et pääseks välja. Kuid keegi tõesti ei tule neid aitama. Nii Mina alustasin seda õhtupoolikut.

 

Lille: Mäletan, et paarkümmend aastat tagasi läks üks Soome mees minu energiaseansil sügavasse olekusse, sain küsida ja saada vastuseid. Küsisin, et kus on Lenin, Stalin ja teised maailmast lahkunud, kes on hävitanud inimkonda ja valmistanud paljudele suuri kannatusi. Ka siis vastati, et nad on kinni kindlas paigas, kust ei pääse enam kunagi välja. Seal peavad nad kogema kõiki teistele põhjustatud kannatusi. Nüüd anti Erkki kaudu alistajate ja tapjate kohta sama info.

 

Venemaa kohta öeldi tookord, et Venemaa vaimsus on puhkama pandud. Ärgates on Venemaa vaimsus võimsam kui kunagi varem ja läheb laiali üle maailma. Millal see toimub, seda ei öeldud.

 

Rühma liige esitas küsimuse vaktsineerimise mõjudest.

 

Nii. Sina ei olnud kuulamas, Mina olen rääkinud sellest paljugi. Kordan vaid lühidalt varemräägitut. Need vaktsiinid on väga oskuslikult tehtud. Nad aeglustavad viiruse esiletõusu, kuid ei takista viiruste muutumist. Viiruste muutused on edasi ohuna teile, ka neile, keda on vaktsineeritud üks või kaks korda.

 

See viirus suudab muutuda ja muuta edaspidigi olukorda. See ei ole veelgi murdunud, vaid nagu olen varem rääkinud, Mina jälgin selle arenemist, selle laienemist ja luban sellel avaldada mõju inimkonnas. Miks? Mina ootan, et inimkond õpib ja mõistab paluda abi Minult. Vaid Mina ja teie Looja on need kaks Energiat, kes suudavad eemaldada selle kahjuliku viiruse inimkonnast.

 

Kordan teile, et igaüks, kes on tulnud siia ruumi, olete kaitstud. Selles ruumis ei pääse kahjulik viirus teid mõjutama. Samuti teie lähedased, teie lapsed, lapselapsed ja ka sõbrad ja sugulased, kellega hoiate ühendust, on kaitstud, kuigi nad pole selles ruumis. Sellegi õhtu lõpetuseks Mina tugevdan seda kaitset igaühele.

 

Lille: Soovin, et Tema kaitse on teilgi ja teie lähedastel!

 

16.mail k.a. andsid Ema- Maa esindajad, energeetilise läve toitjad ja kaitsjad, Plejaadlaste esindusisikud ja ingelliku maailma esindajad Galibriella kaudu järgneva sõnumi meile:

Täname ühismeditatsioonis osalemise eest! Me näeme ja panustame selle videoseansi toimimisele, mida te vahendasite universumi radadel rännates. Veel pole õige aeg avada paljusid võimalusi, mis on te teele saadetud. Kuid peatselt hakkavad teie lähedaste ja tuttavate ringkondades ilmnema tähelepanekud, mille tarvis olete kogunud energiavälja võngete kaudu energiat, mis toetavad Maa arengulist ajajärku.

 

Kui ka sügavmõtteliselt viiakse läbi muutused teie eludes ja ühiskonnakihtide kaudu jagatakse teadmisi nendele, kes on vastutuse võtnud kaitsta Maa-Ema südamevalgust ja panustanud end ootuste – lootuste pjedestaalile.

 

Täname veelkord kõiki, kes te aitate Maa energiavälja taastada ja hoida puhtana energiavälja tasandit enda sees ja ümber. Olge hoitud, kandku inglitiivad teid kõrgele avarduvale meelelisele kogemuslikule teele, et naastes saaksite keskenduda vaid heale tunnetuse jõule. Me täname! Aamen. Olge terved!

Tahhüonide ruumi
ühine energiaseanss ja meditatsioon
iga päev 22 minutit kell 18 ja 23
kliki pildil…