Pühapäevased otseülekanded
aprillis 2021

Pühapäev,
4.aprill 2021

Vestlus otseülekandelt:

alates 9.aprill…

Osalejate arv: 343

Lille Lindmäe

Videomeditatsioon 4.04.2021  

Tahhüonidest

Kryon: “Biofooton on peamine osa inimteadvuse väljast ja ka aurast. Jumala nägu on inimese DNA-s. Inimesed on igavikulised olendid ja eraldatud ülejäänud elust.

Tahhüon on osake, mis liigub valgusest suurema kiirusega.”

Küsimus Kryonile: “Kallis Kryon, mida Sa arvad tahhüoni energiast? Kas tahhünatsiooniprotsess mängib rolli tuleviku teaduses, meditsiinis ja meditatsioonis?”

Kryon: Jah, kõigis nimetatud ja ka paljudes muudes rollides. Tahhüoni energiat ei saa panna sahtlisse ja eristada teistest paljumõõtmelistest energiatest, kuigi ta on eriline. Võite teda nimetada „salapäraseks“, loovaks Kõiksuse energiaks. Ta on alati olemas ja võib olla fokuseeritud (esemetesse), on tajutav nagu sõber, kes aitab, kui seda vajate.

 

Kui tunnete kristalli või vääriskivi energiat, siis kõigil neil on reeglina võimas spetsiifiline energia, mis on kasulik kindlas tähenduses. Tahhüon – see on ainus energia kogu selles „energiasupis“, mis häälestub teile ja loob tasakaalu.

 

Tahhüoni ainus funktsioon – on teha teie elu paremaks ja aidata teistel energiatel täita oma ülesandeid. Niisiis, see on väga rahulik energia, ta ise „häälestub“ teie energiale ja „teab“, kuidas teile abiks olla, sõltumata toimuvast. Need, kes avastasid mooduse, kuidas tahhyoni paigutada klaasi ja teistesse materjalidesse, annavad teile võimaluse kanda teda mugavalt endaga kaasas. Aja jooksul leiab tahhüon kasutamist teaduses ja meditsiinis; sedamööda, kuidas te olete nõus tunnistama, et tahhüoni ülesanne seisneb „lava ettevalmistamises“, mõistate tema kasulikkust kõikjal.

 

Teadke: te kõik viibite kvantseisundis. Teie reaalsus pole suuteline seda nägema, sest tajute end individuaalselt. Kuigi olete kõik omavahel seotud. See võimaldab tahhüoni sarnastel energiatel eksisteerida ja „teada“, kes te olete. Tahhüoni energia teab, kes te olete ja toetab teid. See on intelligentne energia. 

Plejaadlased:

Praeguse ajani on planeedil Maa kehtinud valdavalt entroopia seadus, mis lühidalt tähendab, et kõik kaob ja laguneb ajas. Kuid tegelikult on entroopia seaduse kõrval kõikjal Univesrumis kasutusel ka süntroopia seadus. Ja sellest täna räägimegi.

 

Süntroopia pärineb Absoluudist ja vabastab teadvuse ja mateeria füüsiliste baas-seaduste haardest.

 

Lemuuria ja Atlantise Kuldajastul teati kuidas süntroopiat enda ja ühiskonna jaoks kasutada. Ja nüüd on süntroopia järjest enam ka meile kättesaadav.

 

Süntroopia on jõud, mis harmoniseerib kaootilised energiaväljad ühtseks tervikuks ja ületab aja ja ruumi piirangud, nii nagu neid entroopilise keskkonnas kirjeldatakse: valguse kiirus, Planck-i konstant, peenstruktuuri konstant jne…

 

Ühtsuse energia pärineb Absoluudist ja tiheneb läbi erinevate Universumi dimensioonide.

 

Kui Ühtsuse energia jõuab Hinge dimensiooni, loob see harmoonilise energiavälja,  mida füüsikud kutsuvad Null-punkti Energiaks. See on kõrges võnkesageduses, teadvuses olek, kus kõik toimub hetkega, väljaspool aega ja ruumi.

 

Plejaadlased ja teised kosmilised Valgustsivilisatsioonid kasutavad tahhüone kui olulist energiaallikat: informatsiooni vahendamisel, kosmoselaevadel, tervendamiseks, noorendamiseks ja nii edasi.

 

Tahhüonid liiguvad valguse kiirusest kiiremini. Nad saavad liikuda valguse kiirusest ainult kiiremini. Neid ei piira aeg, ruum ega mateeria.

 

Tahhüonide vöö, mis tähendab entroopilise ja süntroopilise universumi piiri, on nüüd ka ümbritsemas Maad.  Kõrged kosmilised kiired sisenevad Päikesesüsteemi tähtedevahelisest ruumist ja toovad endaga kaasa ka tahhüone.

 

Osa nendest tahhüonidest jõuab ka Maa pinnale. Pikemas perspektiivis ujutavad tahhüonid Kogu Maa üle, kuid praegu on Maal veel ümber energiabarjäär ja tahhüonide siia jõudmiseks on vaja spetsiaalset ruumi.

 

Üks selline tahhüonide  ruum on ka praegu pildil. See kasutab laes olevaid püramiide ja ümber tooli olevat kuut kristalli. Püramiidil on sama kaldenurk mis Bosnia Päikesepüramiidil, millest oleme varem rääkinud. Laes olevad püramiidid, kristallid ja püha geomeetria moodustavad energiakanali (wormhole), mille kaudu tahhüonid kõrgetest dimensioonidest meieni saabuvad.

Kogeme seda…

 

Plejaadlane Jakatz vaatas 1.04.21 Plejaadlaste juhendite kohaselt valminud Tahhyoni kambrit ja ütles:

Seal on vooluring, mis annab sellele energiajõu. Energiad on osatud aheldada üksteisega, sest on küsimus erinevatest energiatest, siin need kõik on osatud aheldada ühte vooluringi. 

 

Seal on hea energia, raviks on võimas mõju, näiteks ravi paigana. Kui inimene on kogenud seda, oleks hea, kui ta oma energias suudaks pääseda samasse vooluringi. See piltki on harmooniline ja kaunis.