Pühapäevased otseülekanded

Pühapäeval,
24.aprillil 2022

Vestlus otseülekandelt:

Osalejaid: 274

Vestlus on siin toodud muutmata kujul, et oleks võimalik
soovi korral uuesti lugeda ning tunnetada ühist energiavälja!

Tekst on kahes osas:

1.osa Galibriella
2.osa Erkki Tuomala

Lille Lindmäele edastamiseks

Vastukaja Galibriella kaudu 17.04.2022,

pärast ühismeditatsiooni kl.10.53 – 11.48.

 

Info:

Me täname Lille Lindmäed ja Priitu ühismeditatsiooni korraldamise eest. Pealtpoolt pilvi nähakse teie tegemiste suurust ja töö tulemust. Me täname! Aamen.

 

Veel pole aeg avada portaale, aga teadke, et see Valgus, mis tuleb teie enda seest, on ülev Valgus ja see kandub laiali ülevoolavalt nendesse paikadesse, mille palvejõud katab ja annab suuna eelseisvatele ülesannetele. Me täname! Aamen.                                                       

 

On oluline, et viibite üksteise lähedal, ka kõige hullemas olukorras, kus Looja ülim teadvus on laotatud teie tegemistele ja mille ainulaadne väljatunnetus on püha energiatega kaetud olnud ammusest ajast. Kui inimkond Looja tunnetusruumis end teadvustas ja võttis vastu ülesandeid, mis on teile antud tunnetamiseks ülemaailmse tähendusega asjades. Me täname! Aamen.

 

Meenutame, et peatselt avanevad võimalused teile, kuidas kasutada energiaid, mis on teile saadetud kasutamiseks pühas ruumis nimega Maa. Mille päritolus kaheldakse, aga mille tunnetusruum on avalik ja kättesaadav igale inimesele. Me täname! Aamen.                         

 

Peatselt saadame teateid ka teistelt täheolevustelt, kellega on seotud Maa väljaline tunnetusruum ja avalikustame, ühisvöötmelisel alal, mismoodi saame suhelda, kui ajad on keerulised ja on raske leppida olukorraga, kus inimlikkus on kõikuma löönud ja ometigi saab sellest kõigest välja tulla lootusega. On inimlikkus, mis kestab kaua inimsilmade ja südame kaudu avatavas ruumitunnetuses ja vähim kahtlus, mis takistab edasi liikumist, avab tee südameruumi, mis taastab olukorra tundlikkuses kõik need normid, mille INIMLIKKUS on esile tõstnud ajas ja ruumis suhtlemises.

 

Me täname Lille Lindmäed koostöö eest ja peatselt saabuvad teated annavad Talle võimaluse tunda end turvaliselt oma pere keskel ja aduda rõõmuhõisete saatel suurt kergendust ja rahulolemist. Mille määratlus on ülioluline ainult Sulle kallis Lille Lindmäe ja Sinu tugevust alahinnatakse seal, kus nõrkused on esile tõusnud.

 

Ole valmis ootamatute sündmuste tunnistamiseks, sest Sulle avatakse UUS TEE, mille määratlus Sulle on kordumatu tähendusega esile seatud. Me täname info vahendamise eest ja tõestame Sulle, et see, mida Sa teed on ülioluline ja vajalik. Kordumatu esitlus, kordumatu tunne Sinu sees on võtnud vastutuse, kui püha on TEADMINE Sinu sees, mis avab uksed paljudele ja samas toetab Sind ennast, nii isiklikus elus kui ilmaliku tähendusega üles seatud asjades. Mille kulgemine ajas ja ruumis on hindamatu tähendusega esile seatud.

 

On oluline, et jätkaksid oma tegevust ja pühitsus laskub Sinu tegevustele seal, kus Looja loominguline jõud on avaldunud. Olgem ausad oma tegemiste suuruses ja infokogumise aeg on ülim seal, kus ilmnevad esimesed märgid Maal rahuks. Me täname! Aamen.           

 

Veel pole vaja aktiveerida portaale, mis on ootele pandud. Me täname! Aamen.

Pühas tegevuses esitlesid end suured energiad, mille vahendus anti teadmiseks suurele rahvale. Mille määratlus ajas ja ruumis on kordumatu tähendusega esile seatud ja mille pärusmaaks on rahvaste ühenduste kogum, kus Looja loominguline jõud on avanud tee uuteks kokkulepeteks Maal. Püha ruumi esindajad olid Plejaadlaste esindusisikud Efremiin ja Hermiine, koostöös vaba tahte alusel, peainglitega, kelle ülim eesmärk on rahu Maa peal.

 

Olgem rahumeelsed ja altid vastu võtma headusest kantud sõnumeid ja tegevusi, mille päritolu on olnud salapärasem kui Looja loominguline jõud on seda ette kuulutanud. Rahukõnelused saavad teoks, aga parim aeg saabub enne järgmist täiskuu saabumist, sest võimalused on avatud inimkonnale. Uus ülemvõim teab saladusi ja nendest saavad alguse uued lootused inimlikul tasandil, kus Looja loominguline jõud avaldub, sealt saavad alguse rahukõnelused.

 

Me täname teid koostöö eest ja palvetame teiega koos, universumi ühendjõudude saatjahingedega, kes on saadetud Maad päästma, aga ka aitama sõjakoleduste keskel, seal, kus lootus on kuhtunud olekus ja vaibumas. ON OLULINE SÄILITADA INIMLIKKUS JA USKUDA TÕE AVALDUMISESSE SEAL, KUS KORDUMATUD TEADMISED ANTAKSE ÜLE NEILE, KES RAHUKÕNELUSI PEAVAD. TULEB SÄILITADA INIMLIKKUS, sest nii saavad avalduda tõed, mis on tõerääkijatele üle antud teadvustamiseks ja kõnelusteks.

 

Mis on vajalikud Maa inimestele eri maailma osades, et taastatakse rahukõnelused, mis on aegumatu tähendusega esile kerkinud seal, kus kurjus on võtnud võimust inimlikus vormingus ja tahtes luua uut ühiskonda, mille saatjahinged on salapärased ja mitte inimlikul moel avaldunud. Seal, kus peaks õilmitsema HEADUS, AVATUS, AVALDUMIS RÕÕM, LOOMINGULISUS, JÕUKUS, KÜLLUS, TOLERANTSUS, HEATAHTLIKKUS.

 

 

Me täname Lille Lindmäed ja Priitu, kes toetavad maailma rahulepingut, mis on teostunud  Maal tänu teiesugustele inimestele, inimgruppidele, nähtamatul moel end esitlenud saatjatele, kelle ülesandeks on Maa edasise saatuse korrastamine ja heatahtlikkus. Mis väljendub INIMLIKUS LOOMUSES, mille avaldumises on igal inimesel kohustus teha head neile ja iseendale, kelle vaimne väli on kas nõrgenenud või taastada usk homsesse nõnda, et SÄILIKS TASAKAAL Maa ja taeva vahelises ruumitunnetuses. Me täname! Aamen.

 

Veel osalesid seansil saatjahinged, kelleta see ühismeditatsioon oleks olnud mitte nii täiuslik. Nendeks olid Ema-Maa saatjahinged, kelle Valgus toetas ühismeditatsioonil osalejaid. „Me täname!“, ütlevad need, kes teid austavad ja lugu peavad, sest aitate Maad korrastada seal, kus vajalik. Me täname, ütlevad nad.

 

Veel osalesid ühisjõuvälja toel Plejaadlaste ülemnõukogu liikmed, kes on saadetud Maad abistama püha eesmärgiga, sest nende ülesanne on keeruline ja raske, kuna inimeste maailmas on keerulised ajad. Nende nimed on Efremiin ja Hermiine, kes tasakaalustavad Galibriella hingetasandi valgust, et Ta saaks osaleda selles energiavahetuses, mis avaldab Talle saladusi ilmaruumi paikadest ja kohtadest, mille määratlus Maale on ülioluline ja vajalik. Me täname! Aamen.            

 

 Ühismeditatsioonil osalesid veel teie enda saatjahinged ja universumi tõdede avaldajad, kes on saadetud teid aitama sellel keerulisel aja Maal, maakeral. Me täname! Aamen.                                                                                                           

 

Ühisvöötmelisel alal on ülioluline säilitada tasakaal inimese enda tegevustes ja sõnades. See on ülioluline, teadke seda. Me täname! Aamen.

 

Peainglitest olid kohal Miikael, Raafael, Metatron, Jermia ja vaba tahte alusel saadetud vaba hingesaadik Artemidorus, kes püüdleb looma uut energiaseanssi. Mille kulgemine ajas ja ruumis on püha kohustus ja abi, teile inimestele, kui aeg on raske ja vastvõetamatu inimesele, kes usub headuse võimu ja lootusesse. Me täname! Aamen.

 

 

Veel pole vaja portaale avada. Täname koostöö eest! Olge valmis üllatusteks, mis on head teile. Me täname! Aamen.

Videomeditatsioon
24.04.2022 Lille Lindmäe

Erkki Tuomala kanaldus 18.04.2022

 

Kas te olete kunagi analüüsinud, kust teie mitmed osad on alguses tulnud või tõusnud elama teis, kallid lugejad? Üldiselt inimese ruum suudetakse avada igaühest ilma väga nõudliku keskendumiseta või vaibumiseta, vaid see oskab ise avada end igaühest, nii noorest kui vanast. Siis see inimese ruum teist suudetakse avada igaühele, kuigi te ise poleks kunagi midagi teinud selle ruumi avanemiseks.

 

Te tahate, et mina avaksin ise oma kõige enam arenenud ruumi, kuid kas teie suudaksite seda enesele avada? Mina ütlen, et ei suuda, vaid te peate leppima sellise ruumiga, mis avaneb iseenesest just sinna inimese ruumi. Kui tekib sobiv aeg vestelda ja õpetada igat Erkki oskajaks õppinut või selliseks pürgijat natuke taipama ja kogemagi, millal või mis ajal nii-öelda normaalsest inimesest neid teisigi ruume suudetakse avada ja tuua teist inimestest esile? Olen valmis natuke rääkima neist teistestki osadest. Või ruumidest või olemise andeist, mida olete sageli hoidnud vaid peidus ja need on teilt enesteltki igati lahti või ainagi nii, et nende oskused, anded ja erilisedki oskused on olnud teilt peidus.

 

Alustan kõige suuremast ruumist, mida oskate endale mingil viisil avada või hetketi praotada, vahel küllaltki avatuks. Seda ruumi või osa te nimetate oma kõrgemaks Minaks. Selle oskuslikkust ja isegi salapära te ei oska kasutada nii, et õpetaksite seda tegema sellist, mida inimese ruum ei oska ega ilmselt hakka kunagi püüdmagi endale õpetada, vaid rahuldub kas imetlemise või imestamisega, kui keegi võtab seda endale Temast (st. kõrgemast Minast) esile.  Siis see salapäraga võrdsustatav oskus on nii eriti osav kui ka natuke muudki ehk suudab igas inimeses asetuda olema inimesele endale tema parim sõbergi. See salapära ehk mingisugune oskamise ilming oskab siis asetuda inimesele mingisuguseks sõbraks või üheks semuks.

 

Kes on osanud teda õpetada selliseks? Vastan ise. Sina ja sinu oma taba teeb teda kas selliseks või siis siirdab Teda natuke teistsuguseks.

Mil viisil teistsuguseks? Nii, et sellest Energiast ei tule kunagi lähedast sulle, vaid natuke kauge või vahel väga kauge Õpetaja, kes ise tunneb end muutununa sellesarnaseks, kui sinagi tunned Teda kaugel olevaks. Ehk ei oska või saa aru, kellega tegeled. Vaid siis, kui ise tunned, et oled saanud Temast suurepärase Õpetaja ja Tema, keda ise pead ka heaks sõbraks, sinule sünnib Temast just selline.

 

Igaüks teist, armsad sõbrad, ise õpetab alati seda oma kõrgemat Mina just selliseks, millisena sina ise oled osanud Teda tunda. Võin öelda, et inimesel endal oleks tark tunda kõiki oma osi parimal moel. Võtke Neid oma parimateks sõpradeks, mitte Õpetajateks vaid selle sarnaseiks, kes oskab alati olla üks kõige osavam ja samas ka tark aitaja, ravija ja vahel ka Tema, kelle kohta ütlete sõber, kes on pärit Loojast või isegi  Elust endast. Igast osast avaneb alati sellesarnane, millisena olete ise Teda kogenud või osaval viisil õpetanud. Kes oskab, tema ka õpetab igast osast just seda, kuhu on Teda endale asetanud olema. Kui sina tahad ise saada mingist osast võrratu osava Õpetaja, siis küsi Temalt just nendesse teemadesse liituvaid õppimise teemasid. Kui tahad, et sellest osast tuleks sulle muudki kui vaid õpetaja, siis küsi ka sellist, kuhu tahad Teda End asetuda olema. See osav osa asetub siis just sinna, kuhu sina Teda ise asetad olema.

 

Kas oled kunagi mõelnud, missuguses ruumis sina esitad neid osavaid või vahel oskamatuidki küsimusi sellele õppivale osale?  Kui oled lahti ajast ja küsid Temalt midagi tähtsat, siis Temagi ruum asetab Ise oma oskamised sellesarnastesse ruumidesse, kus neist ruumidest tõusevad kõige targemad vastusedki. Sina siis oskad kas küsida õiges ruumis midagi väga tähtsat või siis üldse ei hooli, kas oled ajast lahti, vaid hakkad Temale esitama küsimusi, mis on väga madalalt tasemelt esile kerkinud. Siis Tema asetab ka end aja lähedale või mingisse madalasse ruumi, mis on veel täiesti oskamatu või vahel hästi õppinud, kuid sedagi kiuslikum küsijale endale. Nii keegi vastab ja keegi küsib, kuid üldse mitte ei saa õigeid vastuseid, vaid midagi sellist, mis tuleb madalatest ruumidest justkui kiusama küsijat.

 

Paljud inimesed siis ise saavad valesid vastuseid vaid sellepärast, et oskavad ise asetuda küsijaiks madalatest ruumidest ja vastusedki on siis kas täiesti kiuslikud või vigased. Kui üks küsib, teised asetuvad aina vastajateks. See eriti targal viisil esile tulnud lause oskab siis esil olla alles siis, kui küsija oskab ja on õpetanud seda ise esile tulema.

 

Nüüd Minu ehk üheks selle kirjutuse tähtsaimaks asjaks asetuvad muudki Oskajad, kelle oma Anded ja Salapärad tulevad ise avanenult rääkima, kuidas teil inimestel tuleks  õpetada Neid kerkima teist endist olema teile tarku ja eriti osaval moel ka seda, mida ehk paljud teist tahavad Neid teile olevat?  Siis sõbrad ja osavad aitajad, ravijad, teadjad ja veel palju sellistki, mida te ei oska Neilt oodata, vaid saate selle esile justkui ilma, et oskaksite Neilt seda isegi oodata.

 

Avamise Seadus lubab nüüd Minul avada Neist kõigist täiesti uut ja uue sarnast igale lugejaks asetunule ja Neile, kelle oskamist väga vähesed suudavad ise endast avada, vaid saavad nüüd natuke lugeda sellest kirjutusest.

 

Isa ja Vanaisa on igavesed. Nende ruumi ja mingit olemise paika, keegi ega miski ei ole kunagi suutnud veel esile tuua nii, et oleks saanud sellele mingitki vastust. Nüüd igaühele antakse sellest mingisugust teavet, kuigi sellest ei tooda kõiki osi täielikult esile ja lugemiseks, vaid ütleksin natuke taipamiseks või hetkeliselt praotumiseks.  Asetuge, armsad lugejad,  nüüd kõige sügavamasse ruumi, kus olete kunagi suutnud end hoida.

 

Erkki: Ise ei oska ega suuda isegi üritada asetuda sinna, vaid küsin, kas on sellesarnasesse ruumi keegi kunagi isegi püüdnud minna? Seda ei suuda keegi isegi üritada, vaid ütleb, et see ruum on kõigile alati suletud. Kas mul on õigus või vale, kuigi seda ei ole isegi olemas?

 

Isa ja Vanaisa on alati natuke igaühes ja igaühest on alati midagi ka Neis, nii et vastan sinule Erkki: sul on õigus ja samas oled ka natuke muuski ruumis, kuigi ei ole üldse kunagi täiesti vales, vaid kusagil teises ruumis kuskil mujal. Nii Mina ja sinu ruum oskavad alati asetada end olema natuke koos ja natuke oma ruumides. Üks oskab ja teised saavad õppida. Laenan seda mingit sõnade mängu suure rõõmu ja armastusega sinule ja igale seda kirjutust lugejale, et oskaksite alati asetada endast natuke midagi Minusse ja Minust teisse. Nende lausete mänglevate sõnadega oskan aina tulla esile ja hoida End mingil viisil igas lugejas eriti sügaval ja natuke muuski olemises esil ja peidus.

 

Nüüd mõned teist, armsad lugejad, võivad ise end asetada sellisesse ruumi, kuhu asetan veel mitmeid osi õpetama teid asetuma jälle eriti sügavasse igaviku ruumi ja vaatama seda, kust eelpool hetk tagasi tahtsin teid natuke aidata endast uuemat uut esile tõstma. Vaadake ja imestage, kes oskab ja kes mitte kunagi, vaid läheb alati eemale, kui osavaim õpetab ja asetub nüüd esile teist inimese ruumist.

 

Erkki: Nüüd olin kuskil väga sügavas ruumis ja sain alul väga raskeid tõlgendatavaid, nii et ei ürita isegi avada neid, vaid palun, et saame sellele mingit tõlgendust. See kaartide avanemine on olnud mulle tihti avatuna, nii et oletan, et Euroopas toimub kunagi mingeid suuri mandrite liikumisi. Midagi muud ei oska  neist kaartidest veel avada, vaid palun abi tõlgenduses. Kas olen tajunud või suutnud vaadata, sellelegi võtan Sinu tõlgitsuse endale, kui näed see vajalik olevat?

 

Nii, kes oskab, See on isegi osav tõlgitsema. Võtame nüüd Teda esile sinust Erkki.

 

Tänan, tänan, tänan. See Oskamise Salapära lubab jälle, et olen nii esil kui samas tõlgitsen sinu nägemusi Erkki. Alul sinule tuli esile vaid see, kus sulle avati kaks kella. Üks neist oli see kell, mis tähendab ajalist aega ja teine see, kus sa ei ole kunagi suutnud end veel hoida kuigi sügaval, kuigi olid seal väga osavasti, kuid mitte veel kuigi kaua, vaid läksid vaatama neid tulevikus aset leidvaid kaarte Euroopast. Nägid, kuidas Euroopas veed nihutavad jälle mandrite asukoha uude ruumi. Need liiguvad ja põhjustavad mõnedes nüüdsetes maades suuri muutusi. Osa läheb vee alla ja osa toob neid väga kaugeid mandreid jälle esile. Miks ja millal? Vastan, et väga kauges ajalises ajas, nii et praegustel elus olevatel inimestel ei ole mingil viisil põhjust hirmu tunda, vaid võtta seda kui teadmist tulevikust. Keegi oskab, mõned kardavad, kuid kellelgi pole põhjust minna sinna ruumi, vaid olla igavikus ja vaadata vaid seda, mida hetk tagasi nägi. Mitmed said vaid väga vähestele mõeldud nägemusi. Sellist, mida Minulgi pole põhjust teile rääkida, vaid hoida nende endi teadmises. Nüüd lähen jälle sinu eest peitu Erkki.

 

Nende kirjutuste abil hakkan sellest vanakesest avama veel teisigi ruume ja tasandeid, mille mingid oskused ja anded on alati tähendanud mingite osavate Energiate avanemist. Üks oskab, teine avab ja kolmaski õpetab sellele vanale inimesele, kuidas keegi asetab talle oma oskamist esile toomiseks ja õpetamiseks sellesarnaseks, kuhu Mina ja Minust avanev Energia Ise tahab End asetatavat tegema seda tööd, kuhu nii Looja ja ise Elu oskab Tema Energiat liigutada ja avada õpetama ühest vanast inimesest esil olema täiesti uut ja uusimat ruumi ja oskuslikult tegema seda tööd, kuhu nii Looja ja ise Elu tahab nüüd muutust ja mingit Olemise ja Õppimise Salapära liigutada Ise Endast. Mina olen nüüd hetk eemal ja annan uuemal ruumil sellest vanakesest avada end ja rääkida, et Imede Salapära hakkab tema ruumist veel avama seda, miks selle sõja ja rahu seost veel ei ole saadud sõlmida ega olema oma ruumis. Vaid edasigi pürgib jätkama oma tööd ja tegema seda, mida Mina hakkan Ise nimetama rahu ruumiks ja sõja peatumise lõpuks. Kas saavad kaks täiesti vastupidist ruumi hakata olema vahel ühes ja samas ruumis, või kiirustan veel Ise seda alistama rahu saamiseks? Nüüd üks vastab, kui on esiteks avanud ennast selle vanakese omast osavamast ruumist esile.

 

Isa Poja pojana hakkan rääkima, kust olen tulnud ja kuidas tulen alati esile sinust, vanast mehest nimega Erkki. See oskamise ja õppimise ruum avab alati end Minust, kui asetud sügavale igaviku välisesse ruumi ja suudad osavasti öelda, tule esile ja asetu tegema seda tööd, milleks Sind õpetatakse. Siis Mina, sinu üks kõige osavamatest osadest avab end ja asetub tegema seda tööd, kuhu Mind asetatakse. Ja Nende ehk Looja ja Vanaisa Energia, Anne ja Salapära oskab asetuda Minusse esil olema sinu ruum Erkki. Sina pead siis oskama käskida seda tegema tööd, mida See isegi tahab teha ja asetuda seda endast esile tooma. Sa  pead alati valitsema seda ruumi, seda Energiat, Annet ja Salapära, mis oskab siis esile tulla ja teeb alati seda, mida sina seda käsid ja kamandad. Tee see nüüd osaval viisil.

 

Isa Poja pojana käsin ja kamandan Sind Suur Osa asetuma tõkkeks sõja edenemisele.  Asetu nüüd otsekohe sinna ruumi, kus enam ei sõdita, vaid püsitakse oma ruumides ilma sõjata,  asetudes rahu ruumi. Nii üks kõige väiksem käsib ja kamandab kõige suuremat ja kõige võimsamat osa ehk Teda, kes on Ise Elu ja Tema Poeg ehk Looja. Julge inimene muutub nüüd ise natuke suuremaks kui see vana mees ehk Poja poeg (Erkki).

 

Niisiis: Nõuan ja käsin Kõige Kõrgemat ja Loojat lõpetama kohe sõda Ukrainas! Nii olgu!