Ühismeditatsioon

21.veebruaril 2023

1. Kasutage oma tehnikat, et viia teid lõdvestunud teadvuse seisundisse

 

2. Väljendage oma kavatsust tuua rahu ja tervendada Venemaa, Ukraina ja NATO vaheline olukord.

 

3. Kutsuge esile Violetne Leek selle Esmasest Allikast, et asetada meditatsiooni ajal ja pärast seda enda ümber kaitsering. Paluge tal muuta kõike, mis ei teeni Valgust.

 

4. Kujutage ette roosat Valguse sammast, mis väljub Galaktilisest Keskpäikesest ja laskub seejärel läbi teie keha alla sügavale Maa keskpunkti.

 

5. Kujutage ette, et see Valgus voolab läbi teie südame ja seejärel läbi teie käte otse kõigile, kes on seotud Venemaa, Ukraina ja NATO vaheliste olukordadega, ühtlustades kõiki ja tuues rahu. Seejärel laske roosal Valgusel edasi voolata, tervendades kõik muud konfliktid kogu maailmas.

 

6. Palu Jumalanna kohalolekut (jumalikku naiselikkust), et ta kaitseks kõiki Ukraina tuumajaamu ja biolaboreid kahjustuste eest, et vältida lekete tekkimist. Kujutage ette, et kõik need rajatised oleksid turvalised ja kaitstud.

 

7. Seejärel paluge jumalanna kohalolekul (jumalikul naiselikkusel) suunata rahu ja harmoonia energiad kõigisse lahendamata olukordadesse Venemaa, Ukraina ja NATO ning kõigi nendes olukordades osalejate vahel, eriti kaitstes tsiviilisikuid sõjalise konflikti eest Ukrainas. Las seejärel need energiad voolavad edasi ja tervendavad kõik muud konfliktid kogu maailmas. Laske neil energiatel mõneks minutiks edasi voolata läbi oma südame ja seejärel läbi käte nendesse olukordadesse.

 

Kujutage ette, et Venemaa, Ukraina ja NATO olukord lahendatakse võimalikult kiiresti rahumeelsel teel.

 

Originaal tekst inglise keeles (kliki siin)