Pühapäevased otseülekanded
jaanuaris 2023

Pühapäeval,
1.jaanuaril 2023 kell 10

Osalejaid: 178

Videomeditatsioon nr. 111.  1.01.2023.    Lille Lindmäe

Erkki Tuomala 27.12.2022: „Keegi oskab, kuigi ei ole veel siirdunud uuemasse ruumi.“

 

Olen natuke osaval moel jälle selles ruumis, kus elavad kõige Suuremad Energiad, Anded ja Salapärad minuga koos. Selles nimetatud olemises suudan aina hoida esil isegi sedagi ruumi, kus elavad ka omal moel minu kõrgem Mina kui ka kõik sellised ruumid, kuhu suudetakse asetada mõned osavamad nii tagasiulatuvalt kui ka paljud nende mingitest ruumidest. Oskamise Seadus  õpetab nende abil mind ja minus olevat oma oskust ja annet justkui avama endast neid samu energiaid, millede taha olen ajuti end juba suutnud nihutada. Siis kui oskan aegajalt need endale esile tuua, minust avatakse siis esi-isade ja esiemadegi palju suuremaid ruume mälu jaoks olema. Ja samas olen natuke nende mingisugune energia, anne ja salapära olla ja õpetada need olema  avatuna endale ehk sellele Energiale, mida nimetan oma kõrgemaks Minaks.

 

Kes siis tegelikkuses asetub elama nendes ruumides, kui oskan olla ja õpetada need avama end minust esile? Vastan oma küsimusele öeldes, et olen alati siis natuke ise, natuke Looja ja teatavasti ka Tema Isagi ehk Elu Ise.

See Oskamise Seadus, mida siis hoitakse minust esil, suudetakse ikka esile võtta, kui oskan ise asetuda kirjutajaks teile, armsad lugejad. Oskamise ja samas ka Õppimisegi Seadused suudetakse siis hoida inimeses justkui õpetajana ja mingite õppijatenagi sellele Salapärale, kuhu nüüd olen end õpetamas asetuma. Salapäragi osatakse siis asetada inimese ruumi, kui inimene ise oskab seda kas paluda või anuda väga osavalt. Ja mingil viisil ka võimaldatakse, et See õpetaks inimestki anuma oma oskamisi ikka avanema just samadesse ruumidesse, kus hoida end esil.

 

Ühel ainsal juhul see Õpetaja ehk Õppimise Seadus natuke vaid jälgib, ega aseta end väga tugevasti esile, vaid püsib natuke eemal, kui inimese omad oskamise salapärad on veel  alguses või alles siirdumas neisse uuematesse ruumidesse. Siis kui inimene ei ole veel väga osav ega väga õppinud, see Suur Salapära sarnane Energia  jääb tahapoole uudishimulikuna vaatama, kas need inimese mälestused tulevad temast esile ja kas need asetuvad tema uuematesse ruumidesse või kas on needki natuke jälgimas, millal inimese oma  energia, oma anne ja oma salapära sarnaseks avanev ruum on neilegi avatud ja mingil viisil ka väga sobiv ruum.

 

Kas oskad sina vana mees aimates öelda, kas oleksid juba valmis avanema oma Suurtele Annetele ja Salapäradele?

Ei ole, vaid olen tõepoolest alles siirdumas sinna eriti kaunisse ja samas ka väga erilisel viisil avanenud ruumi. Tunnen küll, et sinna ruumi on juba asetamas End nii Loojast  kui Elust Endast tõusvaid väga valgeid ja isegi natuke avanenudki kiiri justkui vaatama ja õppima, millisesse ruumi Nad hakkavad veel siirduma, kui on selleks kui valmis. Minulegi seda ruumi lubatakse juba näidata ja hoida avatuna, kuigi ise ei tunne, et olen asetunud sellesse väga sügavale, vaid pigem olen vaid selle mingis eeskojas. Ehk pürgin küll sinna, kuigi ei ole sinna veel asetunud. Minule seda ruumi lubatakse meeleldi ja isegi niiviisi, et minu omigi oskamisi avatakse selles eeskojas isegi väga avatuks.

 

Seda hakkan siis mingil moel endale avama, kui esiteks õpin need oma osavaimad salapärad ja oskamised tulema kaasa samadesse ruumidesse. Siis oskan asetada need mälestused kaasa samasse ruumi justkui olema ja õppima olla, olla ja avada end olema täiesti avatuna oma uuemale ruumile.

Oskamise Seadus lubab neil olla juba esil ja asetub Isegi  justkui uksele toetama nende avanemist ja esile tulemist. Oskan siis kuidagi õpetada need olema juba hetketi täiesti avatult esil ja samas tunnen isegi nende ruumidest kerkivat Energiat, Annet ja Salapära asetumas just sel hetkel pea alale. Oskan siis õpetada nende Energiat asetuma esiteks endasse ja samas, kui õpetan ka Ennastki ehk oma kõrgemat Mina asetuma juba esiteks endasse ja samas, ka End ehk oma kõrgemat Mina õpetades, minagi edenen sinna uuemasse ruumi justkui asetama oma oskamisi uuemasse olukorda. Koos siis edeneme ja samas ka lubame nendel vanadel Energiatelgi tõusta omadeks ja asetuda samasse ruumi kaasa.

 

Kes siis rõõmustab?  Nüüd annan üle selle kirjutamise jälle Temale, kellest hakkan veel avama üht uuematest kirjutustest teile, armsad lugejad, natuke hiljem. Täna toon Temast esile vaid ühe lause teile lugemiseks.

Inimese poeg rõõmustab, kui luban tema uusimal ruumil vastu võtta kõik tema lapselisedki viisid ja nende kõige suuremad energiad, anded ja oskused hoiame ikka tema omas olemises ehk asetame need tema vanadesse ruumidesse ja lubame vaid need, kelledest Ise olen natuke rohkem huvitatud ehk väga, väga vanad ja väga suured lubatakse ümberpaigutatavatega kaasa samasse olemise ruumi koos Suurte Energiatega.

 

Lille Lindmäe: „Une ajal toimuvast.“

Kolmekümne aasta jooksul on aegajalt tulnud inimesi, kes polnud minuga varem kohtunud. Nad rääkisid, et raskesti haigetena, olles kõrges palavikus,  nägid nad öösel unes, et mina seisin nende voodi kõrval ja hommikul ärgates olid nad täiesti terved. Mõned neist polnud varem minust isegi kuulnud, sellele vaatamata öösel unes mind voodikõrval seismas nähes teadsid nad, et see olin mina. Hiljem otsisid nad mu üles ja rääkisid toimunust.

 

Mäletan, et kolmkümmend aastat tagasi registreeris telefoni teel minu vastuvõtule Tartus keegi naine kusagilt Viljandimaalt. Me polnud varem kohtunud.  Vastuvõtule tulles ta seisatus uksel ja ütles: sa käisid täna öösel mul unes külas. Sa oled täpselt sellise välimusega nagu unes sind nägin, isegi samad riided on sul praegu seljas. Ta oli väga imestunud, nii minagi.

 

28.detsembril 2022.a. sain Soomest emaili. Loen selle ette:

Tere Lille,

Kirjutan Sinule, sest viimasel ööl toimus unes midagi väga hämmastavat.

Olin õhtul palunud Kõrgeimalt abi tugevatele liigesevaludele õlas ja põlvedes. Valu on olnud nii lõikav, et ma ei suutnud korralikult hoolitseda ja hoida süles oma väikest pojabeebit. Olemine on olnud lootusetu.

Kuni Sina ilmusid unes abiks! Rääkisid mulle, et sinul oli olnud viimastel aegadel samuti valusid, kuid tahad aidata ja mina tahtsin ka sind aidata.

Olime vastamisi ja võtsime teineteisel kätest kinni. Tundsin unes, kuidas energia, see puhastav vool kulges käte kaudu kogu kehasse. See tundus hea ja ravivana. Energia oli nii suur, et käed hakkasid värisema ja sina ütlesid midagi, millest ma ei saanud aru.

Käed hakkasid lahku minema ja samas märkasime, kuidas heale energiaväljale hakkas lähenema tume, võõras vari. Me pidime lõpetama raviseansi, et see vari ei tabaks meid.

Tänasin ja läksin ära. Tulin ikkagi tagasi, sest mind jäi vaevama üks asi, mida oleksin tahtnud sinult unes küsida. Asi, millest teadlikus meeles ärkvel olles mõtisklen: kuidas saaksin alustada inimeste ravimist? Suur inimhulk ümbritses sind austusega ja sa läksid ära, nii et ma ei jõudnud küsida unes seda asja sinult.

 

Hommikul kui ärkasin, liigesevalud olid kadunud kehast ja suutsin isegi kanda beebit süles. See on otsekui IME!

Nii, tänu Sinule, et saad aidata inimesi isegi unes, kuigi sa mind ei tunne ega ole kunagi kohanud.

Valgust ellu,

Sõbralikult Sara Ailu

 

Tõin oma raamatusse „Iidse teadmisega õnnistatud“ Vene poeedi sõnad:            

               Ära luba hingel laiselda,

               Et mitte tallata tuult.

               Hing on kohustatud töötama

               Päev ja öö ja päev ja öö.“

 

Selle üle tuleb veel mõelda, kas on see öine võõraste inimeste ravimas käimine hinge või vaimu tegu? Kas on see öine hingeravi või öine vaimuravi? Kas see on ka öine bioväljade tikkimine? Miks toimub see minu olles sügavas unes?  

Võibolla asetatakse minu raviomadustega energia öösel magades abivajajate abipalvega avatud mingisse uude ruumi? See emaili saatnud nainegi palus õhtul Kõrgeimalt abi. Võibolla Kõrgeim avas palve tõttu abipalujas uue ruumi, kuhu minu Energia asetati aitama meie mõlema une ajal? Küsimusi jätkub.

Mitme aasta jooksul viidi mind une ajal korrastama Maa energiavälju ja ley liine kaugetes paikades. Hiljem anti kanaldajate kaudu teada, et minu teadvus haaratakse une ajal mingitmoodi kaasa ja viiakse hetkega vajalikku kaugesse paika Maakeral. Mu teadvus olevat alati teadnud, mida on tarvis teha ja ma olevat ülesande sooritanud kiiresti ja täpselt. Pole öeldud, et hing või vaim, vaid teadvus. Mina olen maganud samal ajal kodus oma voodis ega teadnud ärgates unes toimunust midagi. Kuidagi on mind une ajal toimunust mitmete kanaldajate kaudu teavitatud ja avaldatud rahulolu minuga ning tänatud väga vajaliku tehtud töö eest. Niisiis käin une ajal hoolitsemas Maa väljade eest ja inimesi nii Eestis kui ka mujalgi maailmas aitamas. See on imetore!

 

Olen kaasanud ka teid, minu videomeditatsioonidel osalejad, oma Maa biovälja tundekeha ummistavate energiate puhastus protsessidesse. Meie ühistegevus  on olnud edukas. Sellest on korduvalt teateid andnud Plejaadlased, peainglid ja planeedi Maa hooldajad. Mina tänan teid! Olete olnud kohusetundlikud. Uut aastat alustame jätkuva hooga, hoolitsedes oma imelise planeedi ja selle asukate eest. Loodan, et teilgi on imetore! Head uut aastat!