Pühapäevased otseülekanded
aprillis 2021

Pühapäev,
18.aprill 2021

Vestlus otseülekandelt:

Osalejate arv: 322

Lille Lindmäe

Videomeditatsioon 18.aprill 2021

Galibriella kaudu Plejaadlaste antud vastukaja 21.märtsi ühismeditatsioonile.

Näeme, et olete puhta kiirgava energiavälja sees. Täname, et olete abiks. Olete aidanud Emakese-Maa valguslävendit toita oma puhta armastuse, valguse, kiirgava rõõmuga ja see on ülev vaatepilt, teile kõigile vajalik tegevus ja samas ka raviv. Energeetilise lävendi tõstjana olete olnud vajalikud, teineteisele abiks, kui ka loodav Looja avarusväli on ennekõike vajalik teile endile.

 

Kuna just selle kaudu antav informatsioon suudab maailma muuta, toita teie kaudu Maa-Ema lävendivalgusest alguse saanud ilmamaa paiku; kui ka teie enda energiavälja toites, suudate enamat korda saata selles imelises paigas nimega Maa.

 

Kas märkasite, kuidas energiaväli suurenes teie ümber, nagu hiigelsuur väli ühtis maakera eri paikade valgustatud ruumi energiaväljadega ja selles koosluses olid abiks teie enda abilised. Valgusolevused, kes saadeti teie kaudu aitama, Maa-Emale abiks, sest ainult nii on võimalik südametuld läita, kui adute ilmamaa valguslävendi suurust. Miski pole võrreldav sellega kui ühismeditatsiooni kulgemine aitab kaasa tuua uudseid lahendusi Maale, uudset elukorraldust, uudset valgust ilmamaa korrastatud ruumitunnetusele.

 

Uus väli lubab aktiveerida laste tähelepanu muutustele, millega kaasnevad uued elukorraldused Maakeral. Egiptusest saavad alguse uued arengusuunad ja leiud. Gröönimaa avarused laienevad peagi rohealadeks, millega kaasnevad uued elukorraldused, pühapaikade avastused, arheoloogilised leiud. Samuti muutub elukorraldus hoopis teistsuguseks Iirimaal, Lähis – Idas, kagusuunal ja teistes mandriosade kooslustes.

 

Ilmamaa vaatlejatena märkame muutusi ka uusühiskonnalises määratluses paikades, kus ilmamaa vöönd asub Ecuadori lähistel. Ebaühtlane pinnavorm avaldab survet eri maa kooslustele.
Edasi anti mind (Lillet) puudutavat infot portaalidest, mis kuuluvad minu järgmiste tööde valdkonda. Räägiti ka tahhüonidest. Kokku 18 lehekülge.

 

4.04.2021plejaadlaste antud info
Me täname, et olete osalenud ühismeditatsioonis ja andnud, paitanud Ema-Maa valguslävendit, puudutanud Ema-Maa kambrivõlvisid uute lootuste ja teadmistega. Me täname, et olete võtnud nõuks parandada Ema-Maa valguslävendit ja andnud tagasi jõu neile inimestele, kelle käekäigus pole olnud lootussädet seoses covid-19 haiguspuhanguga.

 

Me näeme ja palume taas abi, et jätkaksite ühismeditatsiooni palvetunnetuse jõu abil Looja loomingu austamist ja täiustamist. Saatuse määravad inimesed, kes on alati olnud Looja loomingu võti, alustalad. Inimkonna ajaloos olete te ise oma taiplikkuse, terava pilgu, soojendava südame; pealehakkamistega olnud kohtades, kus valgusküllane eluviis on tabu olnud.

 

Teie südametule valgusest alguse saanud teod pole ehk avalikkuse tähelepanu köitnud, aga teadke, et infoväli laseb aduda inimmeele tasandil enamat. Ja sellega kaasnev vajadus ja tähelepanu (mida saate iseendale oma tegude kaudu) on täiuslikum, vajalikum, kui mistahes kuuluvus avaliku tähelepanu keskmesse, sest tervistav jõud teis enestes laeb teid sel määral, et oleksite rakutasandil terve, hoitud, kaitstud ja armastatud.

 

Olge hoolivad oma lähedaste suhtes, sest kõik, mis te annate oma armastatud inimestele, lähedastele, see toob teid teadvusväljaliselt kõrgematele tasanditele. Kus ligipääs lubab tajuda kolmemõõtmelisest maailmast enamat, sest ilmamaa on piiritletud tähendusega olnud.

 

Kuid universumi põhjatu sügavus ja kaugus on hoomamatu tähendusega esile tõusnud seal, kus hoolivusest teoks saanud mõtted on äratanud Maa-Ema südamevalguse ja Looja tasandi valgus laseb küllusel särada üksikisiku tasandil. Olgem tänulikud. On loovuse aeg, tänulikkuse aeg ja tervenemise aeg nii kehatasandil kui hinges. Me täname! Aamen.

 

Infoväljas olid Ema-Maa valguslävendi esindajad; ilmaliku maailma saatjahinged – valgustatud reisikaaslased. Veel olid esindatud Plejaadlaste esindusisikud Hermiine ja Efremiin; valgustatud hingelävendi kaitsjad ja hoidjad; teejuhid; ingelliku maailma esindajad, Jeremia. Me täname! Aamen.

Tahhüonide ruumi
ühine energiaseanss ja meditatsioon
iga päev 22 minutit kell 18 ja 23
kliki pildil…