Pühapäevased otseülekanded
mai 2021

Pühapäev,
16.mai 2021

Vestlus otseülekandelt:

Videomeditatsioon 16.05.2021 Lille Lindmäe

Erkki Tuomala kaudu Kõrgeima antud info:
“Energia tuleb alati vasakult, siis vasaku käe kaudu. See on omamoodi ruum, kust Suur Energia aitab ja suundub automaatselt inimese ruumi. See ei tule kunagi paremalt poolt, vaid alati südame poolelt, ja südame kaudu suunab selle Energia paremale või kui rääkida inimesest, siis tema paremasse kätte. Parema käe sõrmed ja peopesa chakra oskavad suunata antud Energia teise inimesse, looma või muussegi olemasolevasse.

 

Mitte kunagi inimese käelisus pole mingilgi viisil takistuseks sellele siirdumise seaduseks nimetatule, vaid Isa või juba Elu Ise tuleb vaid vasakult poolt inimese südamesse, ei kunagi mujalt. Süda on üldiselt inimesel vasakul pool. Eriti harvadele Looja või Elu Ise annab oma Jõudu nii, et see kanal oleks kuskil mujal või väljaspool südant. Üks, kolm ja neli ehk just need ruumid, kus tavaliselt normaalne inimene end hoiab, tunnevad seda, kui Suur Energia on end asetanud nendesse nimetatud ruumidesse. Üks, kolm ja neli on alati koos, kui Suur Energia läheneb neile vasakult poolt, mitte siis paremalt, kuigi mõned ehk sageli oskamatuses nii tajuvad.

 

Erkki Tuomala kaudu saadud infoga kattub Dr. Chiachiano Pagliaro poolt Gulla seadmega kiirvideona tehtud minu (Lille) biofootonite uuring. Piltidelt on näha, et pea, parem käsi ja rind on bifootonite väljakiirgamisel kõige aktiveeritumad osad. On näha paremas käes toimuv. Kiirguse intensiivsus eksperimendi alguses on 175 pikslit. Kui energiaseansi algusest ehk enda aktiveerimisest on möödas 5 minutit, käe keskosas kiirgus on vähenenud ja samal ajal suurenenud käe ümber üle 255 piksli taseme. Käe keskosa tõmbab energiat sisse, samal ajal, kui käe ümber kiirgub see väljapoole. Energia tuleb siis paremasse kätte, rinda ja pähe ja kiirgub sealt välja biofootonitena.

 

Biofootoneid kiirgavad ka kõik inimese rakud. Biofootonid on kvantenergia, mida biovälja kõrge võnkesagedusega inimesel on mõttega võimalik ilma aja kuluta saata ehk kohandada mistahes paika või isikule Maal. Nii toimides on olnud võimalik korrastada ley liine, luua valgussambaid, korrastada energiaid nii Maal kui inimestel. See on olnud kvantväljaline korrastus ja see on toimunud koos Kõrgeima Energiaga nagu Erkki Tuomala kaudu on teavitatud.

 

Olen Helsingis ühel suurüritusel laval demonstreerinud inimese selja korrastust oma jalgadega. See õnnestus hästi, klient, keskealine naine, tundis võimsalt energiate voogu. Ta ütles, et midagi nii võimsat pole ta varem kogenud. Minu arvates sama hästi kui käed, kiirgavad ravienergiat ka jalad ja silmad. Arvamus põhineb minu pikaajalisel kogemusel.

 

Biofootonite väljakiirgamine on mingil viisil seotud ka inimese Valgus DNA-ga. Meditatiivses seisundis vaikuses olles aktiveerime Valgus DNA ja toome juurde valgust, samal ajal liigub meie teadvus hetkeks ajatusse või igavikku või igaviku välisesse ruumi. Kõrgeim asub ajatuse ja igaviku välises ruumis. On teatatud, et vaid nendes kolmes võib inimese teadvus kohtuda Loojaga ja Kõige Kõrgemaga ning soovida muutusi maisesse ellu. Inimene ei suuda eristada, millises neist ruumidest ta teadvus vaikuses olles just viibib ja pole vajagi.

 

Ajast väljaspool olles meid igal juhul kuulatakse ja meie mõistlikke soove täidetakse. See on koht, kuhu meist igaühe jõudmist ka oodatakse.

 

Ühismeditatsioonil tugevdame uut ajajoont, tulemusena aktiveeruvad ja tugevnevad kõikide osalejate valgusenergiad, ka DNA oma, nii edendame koos osalejaidki, sest Kõrgeima Energiad toetavad meid vaid vaikuses olles.

Tahhüonide ruumi
ühine energiaseanss ja meditatsioon
iga päev 22 minutit kell 18 ja 23
kliki pildil…